Євромайдан!

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем dasha, 22 Листопад 2013.

Статус теми:
Закрита.
  1. dasha

    dasha Well-Known Member

  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Львівські новини

    Дівчата, давайте не проігноруємо!!! Давайте висловлювати свою позицію. Я хочу, щоб мої діти жили в Європі, а не в Азії.
    Ну і великий плюс, що сьогодні вже п"ятниця. думаю, що можна відкласти справи і прийти!!!
     
  3. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Я б пішла. Не маю де дітей подіти, а так би точно пішла. Навіть для того, щоб самій собі показати, що наші люди то не безмовна сіра маса.
     
  4. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Львівські новини

    постараюсь прийти хоч ненадовго
    хм, може б то єврофорумівку зібрати?
     
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Львівські новини

    Ми от з чоловіком взагалі в Київ збираємось .
    Сто років не дивилась новини, я сьогодні на сніданок ввімкнула, і чуть си не вдавилась. Думаю, що ігнорувати таку позицію влади просто не можна!!! Це буде вже наш злочин.
    Думаю, що усій молоді там бути просто необхідно. Ну і зі студентських років пам"ятаю, що хліба не давай, дай помітенгувати. А тут така можливість суперова))).
     
  6. Відповідь: Львівські новини

    Ініціатива у Фейсбуці:

     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Так дивно, що рівно 9 років тому почалася Помаранчева революція. 21ого листопада вже були перші люди на майдані і 22ого все пішло вперед.
     
  8. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Львівські новини

    Дійсно!
    Думаю, що студенти теж повстануть проти такої самовільності нардепів. Принаймні, сьогодні збираємось на мітинг.
    Пам'ятаю, ще будучи школяркою заплітала оранжеві стрічки у волосся і йшла до Львівської ОДА з старшими братами/сестрами. Але ніколи б не подумала, що історія може повторитись.
     
  9. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Мені чомусь не дивно. Граблі то улюблений садовий інструмент.
    Скажу страшно крамольну річ, з за відділення заходу України від сходу. Відкрила парасольку, тапків не боюся
     
  10. Gavil

    Gavil Member

    Відповідь: Львівські новини

    А я йду з малою, їй 6 місяців. Звичайно, що в натовп лізти не будемо, але поруч станемо. Треба показати, що ми вміємо обурюватися не лише вдома, на кухні. Влада повинна служити народу!!! Час їм це нагадати!!! Зараз важливо, щоб прийшло максимально багато людей, не час сидіти вдома. Вони мають побачити, що це не групка молоді збунтувалася, а НАРОД проти!!!
     
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Львівські новини

    Мені ця думка теж приходить частов голову, але тоді ми - не Україна!!! Мої предки по маминій лінії з Сум. Там померли під час голодомору. І їх так от відрізати? Україна має бути разом. І на Сході живуть хороші люди. Точно знаю, бо чоловік там регулярно буває. Зустрічна пропозиція - відділитись від влади)))!!!
     
  12. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Де межу проводити будете?

    Я далека від політики, але просто по відчуттях проти того "митного союзу", але і в Європу нам ранувато, не хочу, щоб ми повторювали долю Греції. Я думаю, що ми обов"язково будемо Европою не тільки теріторіально як зараз, але не з теперішньою владою і не з такими думками
    Мені якось аж страшно це читати.
    Бо багато де була в Україні і всім розказую які на Заході(зокрема у Львові) живуть приємні люди, намагаюсь розвіювати стереотипи, а тут таке:girl_impossible:
    І думаю, що Пупсик не одинока в такому своєму бажанні...
     
  13. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Не можна владі таке попускати. Стільки розмов, запевнень, що угода з ЄС буде... І на тобі - все як завжди. Не може бути, щоб від ЄС відмовились спонтанно. Ніхто і не збирався підписувати ніякої угоди. Тримають людей за ідіотів - показали гарну картинку, а зробили, як завжди, по своєму.
    Та скільки ж можна?!
     
  14. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    А по відчуттях я вже в Європі:girl_smile: - мені набагато комфорніше в тій же Польщі чи Німеччині, ніж спілкуватись з нашими північними сусідами десь на відпочинку. Поляки мені більш зрозумілі і ментально та й територіально ближчі, ніж росіяни. Я не хочу для того, щоб побачити світ, принижуватись з тими коломийками з візами і розказувати на кордоні куди і для чого їду.
    Нерозумію, чому питання куди вступати має вирішувати маріонетка з кабміну, на яку надавили бізнесмени, бо їм Росія перекрила ринки збуту і це їм фінансово невигідно? Чому це питання не вирішується на референдумі народом?
    Хоча, якщо глянути на нашу владу, яка висловитись нормально не може, а торгується, як на базарі - хто більше дасть, туди і підемо, то нам дууже ранувато, нажаль...
     
  15. MaryF

    MaryF Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Ви що? Москалі цього і домагаються...спочатку схід, потім крим, а потім і до Лвова дійдуть, а ви їм по шматку відділяйте. Це з тої серії "На зло кондуктору куплю білет і піду пішком". Ні кусочка землі їм не можна віддавати. Те що вони залізли на нашу територію, не означає, що ми її їм віддамо...Треба викориняти того злого сусіда, який занадився на нашу територію, а не ділитися з ним нею....
     
  16. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Читаю і прозріваю. Про який поділ зараз може іти мова? Люди, Ви жартуєте? Спілкувалась з друзями з Луганська, Донецька - вони також мітингують, збирають майдани, підписи, збираються до Києва. Зараз в одному інституті є компанія щоб зібрати студентів і завести до Києва на підтримку президента. Студенти радо зголошуються щоб якось добратись до Києва, а далі приєднатись до Євромайдану. Ходять чутки що на трасах міліція зупиняє автобуси з людьми, щоб не їхали на мітинг. Є люди які проти євроінтеграції. Послухала новин і виступи таких людей, я в шоці. Одна жіночка заявила - "я не хочу працювати на Америку". Ніколи не думала що Євросоюз то Америка...
    Мені одне в голові не вкладається, чим думала наша влада коли стільки років ішла до Європи, а тут в один прекрасний день сказала "ні". Це ж логічно що люди будуть протестувати. І щось мені інтуіція підказує що то все не просто так. За цим кіпішом криється щось інше:sad:
    Тут закидають що ми можем повторити долю Греції. А приєднавшись до Росії на що ми перетворимось? Щоб не було краху потрібно працювати, а не надіятись що приєднвшись до країн Європи нам все будуть підносити на блюдечку!
     
  17. Відповідь: Львівські новини

    Отже, сьогодні під стінами ОДА, а згодом - ЛНУ ім. Франка нас зібралось до двох тисяч людей! Студентів підтримало керівництво університету, зокрема, до Євромайдану звернувся екс-ректор Іван Вакарчук.
    Зараз члени студентського страйкового комітету мобілізують інші ВНЗ.
    І о 19.00 збираємося під пам'ятником Шевченку.
    Прохання прийти, підтримати, розповісти рідним і друзям.

    Фото ZIK:
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  18. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Львівські новини

    Мені теж так здається. Маю таку підозру, що то якийсь експеримент - вирішили подивитися як люди на те зреагують. Гадаю, масового спротиву людей не очікують - народу так жити не подобається, і народ не влаштовує теперішня влада, але немає такої людини, за якою б пішли. Після Ющенка народу тяжко в когось і комусь повірити. І загнали нас на межу злиднів, аби ми про кусок хліба думали, а не про політику велику і в страху аби жили, по принципу "аби не гірше". Що б Росія формально не заявляла - їм не вигідно, аби Україна обрала такий чіткий вектор, адже це означатиме послаблення їх впливу на нас. Вони фінансували нашу теперішню владу - хіба в тому хтось ще сумнівається? То тепер всяко-різно розраховуються. Як на мене, то нас давно вже "продали" втіхаря" кому і як могли.
    А щодо відділення і розділення - дівчата, та в єдності сила. Як нас пошматують - хіба від того краще стане? Всі сусіди нас розглядають з позицій певної вигоди від нас. І захист наших інтересів то тільки наших рук справа, а не інших держав.
     
  19. Відповідь: Львівські новини

    І ще таке: мер Львова Андрій Садовий у Facebook закликав львів'ян прийти сьогодні на мітинг о 19.00:
     
  20. MaryF

    MaryF Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Чим більше людей буде мати такий песимістичний настрій, тим менше нам вдастся щось зробити. Нам не треба за кимось йти. Нам потрібно йти для свого майбутього...
    Зараз потрібно виходити на майдан з протестами, а якщо немає можливості то розповсюджувати інформацію інтернетом....Тому пропоную всім розповсюджувати інформацію де хто може...
     
Статус теми:
Закрита.