Євромайдан!

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем dasha, 22 Листопад 2013.

Статус теми:
Закрита.
  1. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Львівські новини

    Я не закликаю нікуди не йти. Я кажу про те, що люди мають усвідомлювати чого йдуть і до чого прийдуть. Ви можете сказати, для чого ви йдете на мітинг - проти рішення уряду, так? А за що ви йдете? Яке вирішення питання ви бачите?
     
  2. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Львівські новини

    хотілось би, звичайно, імпічменту, відставки уряду і перевиборів ВР, то так, програма максимум :) але подумайте - якщо ми зараз не вийдемо і промовчимо, то ЄС зрозуміє що ми такі ж безініціативні, як російський народ і нема чого нас тягти за вуха, якщо ми самі не можемо підняти дупи з диванів. А якщо вийдемо - це і їм, і нам самим покаже що не все втрачено і ми таки заслуговуємо на краще майбутнє, можливо не прямо зараз, але перспектива ще є. Лише заради цього варто вийти
     
  3. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Львівські новини

    Згодна, але ж народ не може керувати сам по собі. Мають бути лідери правда? Те, що багато чого втрачено, ми показали ще тоді, коли дозволили цій владі прийти до влади. І мовчки то проковтнули в основній масі. Європейці знають, що в нас тут є люди, які хочуть до них приєднатися, але за вуха ніхто нікого не тягтиме. Якщо зараз з'являться лідери, котрим повірять, і які піднімуть державу і доведуть свою спроможність керувати державою у європейському напрямку - буде супер. Якщо ні - то будемо сидіти там де сидимо. Якщо не глибше.
     
  4. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Львівські новини

    лідер буде, коли буде ким керувати, а наразі всі по своїх кутках. Яка користь зі стада овець, навіть якщо їх буде вести гідний лідер? Треба з себе почати, а там - буде видно.
     
  5. Gavil

    Gavil Member

    Відповідь: Львівські новини

    Були вранці. Колоною, здебільшого студенти, рухалися від облради до університету Франка. Трохи мало було людей:sad: однак тішило те, що без жодних політичних гасел та прапорів!:) ввечері, о 19 збираються біля пам'ятника Шевченку. Приходьте! Важливо бути!!! Важливо вийти і показати, що ми проти. Сидячи дома нічого не вдасться! Погода чудова, п'ятниця, прогуляйтеся вечером до пам'ятника Шевченку!:)
     
  6. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Львівські новини

    Хочеться сказати про те, що скільки вже наробила та влада, що таке рішення уряду було досить передбачуваним. В нас традиційно звикли вирішувати проблеми по факту їх виникнення, а не пробувати запобігти - як от вийти на мітинги на противагу комуністам і заявити про свою підтримку керунку до ЄС (стадо овець еге ж). Є й в Європі країни, котрі дотримуючись нейтралітету чудово живуть. А ми як той канат, який кожен хоче на свій бік перетягнути. І головне в тім, що нам буде з усіма недобре, поки нам самим із собою добре не буде. І питання не втім, куди ми йдемо, а на чім ми стоїмо. А боротися треба 100%.
     
  7. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Зранку писала більше на емоціях. Трохи вщухлося вже. Наразі з моїх спостережень на сході(донецька, харківська, луганська області) і заході України різний вектор і різна ментальність. Буде чудово якщо я помиляюсь. Я взагалі за мир і спокій в нашій країні. І за самодостатність українців. Не маю рожевих окулярів щодо євросоюзу, але до москви не хочу ніяким чином. Болить мене ота вся ситуація, отой весь позор влади вчорашній і не тільки вчорашній.
     
  8. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    То все територіальна відмінність. Як наш Захід масово їде на заробітки в Польшу, Італію, так Схід в Росію.
    Але і тут ,і там є люди які підтримують різні позиції держави і на Сході не всі хочуть в Росію, більшість хоче стабільності в своїй державі.
     
  9. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Я сказала більше історична.
     
  10. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Або так:girl_smile:

    Певно то все треба в окрему тему винести. Бо оффимо вже цілий день)
     
  11. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Львівські новини

    і територіальна, і історична, а головне - Схід України боїться Європи, бо боїться невідомого, нам в тому плані легше бо Європа до нас ближче, і історично, і теріторально
     
  12. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Повністю з вами погоджуюсь. Більшість моїх знайомих зі сходу бували у Європі, ну і тим більше у Львові і вони руками, ногами (і можна сказати навіть більше ніж я, бо хвилин 10 тому розмовляла з луганчанами, то вони з тиким подивом запитали чого то я вдома , а не на майдані) за Євросоюз. але коли цього літа повераталась додому, їхала у автобусі з жіночою з Маріуполя, вона з таким фе висловлювалась про західну Україну і Європу...Молв що ми ніщо і що в нас немає нічого, нема роботи і Європа нас використовує суто як рабів. Вся західні Україна виживає лише за рахунок сусідства з країнами євросоюзу. А схід крутий, там є все і тому їм самим по-собі непогано. Розумію що з однієї сторони вона права, але вибачте не всі ж на заході по заробітках їздять?!
    Люди, які там новини зі Львова, є якісь зібрання? А то говорять про тисячі протестуючих, а мій знайомий переконує що то лише пару студентів зібралось і то щоб вшанувати жертв голодомору.

    Щойно промайнула думка для чого той весь кіпіш. Минулого тижня була розмова з одним американцем про голодомор. Десь недавно в США вийшов фільм про голодомор знятий американцем і той фільм висвітлював правдиві факти нашої історії (на скільки недовго не знаю, але друг переглянув той фільм минулого тижня). Дуже багато американців були шоковані і навіть друзі мого друга особисто перепитували чи дійсно таке було і як українці після такого можуть говорити про митний союз з Росією!
     
  13. Відповідь: Львівські новини

    Хіба 2 тисячі - то мало? Без попередніх анонсів - була тільки створена подія у ФБ вчора пізнього вечора. Заанонсували, що будуть, десь півсотні людей. Як на мене, 2 тисячі - непоганий результат. Люди небайдужі, а це головне.
     
  14. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Не права. Наприклад пів Сумщини працює в Росії на будовах.
     
  15. Gavil

    Gavil Member

    Відповідь: Львівські новини

     
  16. Відповідь: Львівські новини

    Отут погоджуюся, набагато більше.
     
  17. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Відповідь: Львівські новини

    Хто був, що там на майдані?! Людей багато? Бо в новинах лише про ранок, про вечір нічого не сказали.
    Я в області і взагалі ніц не знала б, якби не прочитла на ДП!
     
  18. dasha

    dasha Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Біля Шевченка? Купа купезна, особливо студентів багато.
     
  19. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Людей трохи є, і ще підходять. А за новинами можна тут слідкувати
     
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Львівські новини

    Були, не вразило. Все якось в"яло, і людей очікувала набагато більше. Але це лише моє.
    Погано чути було, що говорили. Очікувала більшого. Якось навіть розчарувалась(((. Сподіваюсь, що це лише початок, і що завтра все буде вже на вищому рівні. думаю, що краще вже в Київ. Але що там - не знаю.
     
Статус теми:
Закрита.