Євромайдан!

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем dasha, 22 Листопад 2013.

Статус теми:
Закрита.
  1. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Євромайдан!

    http://www.youtube.com/watch?v=NXQsWFCEPbM
    Хорова капела "Дударик" зі Львова в метро після виступу на Євромайдані :)
    Я коли такі відео бачу, от просто людські вчинки, то розумію, що ми вже перемогли, і немає значення, чим то все закінчиться. За останні дні стільки всього прочитала, то бабця 200 грн загубила, а їй кожен, хто бачив оголошення несли гроші.. То відео, де люди отак собі співають, то в метро, то на вулиці, то тьотку в шубі за пару штук долярів, яка встилки на майдані роздає.. Така гордість за свою країну прокидаєтсья!!
    Може вже хтось кидав, вибачайте, не маю сили гортати назад сторінки.
     
  2. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!

    трохи тривожно мені від цієї статті, бо дуже вже скидається на правду
    http://blog.i.ua/community/4030/1321306/
    і як підтвердження такого сценарію - наступні новини
    http://24tv.ua/home/showSingleNews....tuatsiyi_v_ukrayini__posol_rf&objectId=392282
    http://24tv.ua/home/showSingleNews....ukovicha__karmazin_pro_vibori&objectId=392341

    нові наїзди на майданівців - теж руку видно (почитайте коменти)
    http://thekievtimes.ua/society/2909...-bili-so-slovami-ezzhaj-k-svoim-doneckim.html
     
  3. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!

    Мало били, мало. А взагалі теж думаю що прівці і відтовкли
     
  4. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!

    Важко проаналізувати таку статтю. Зараз таких вумних - ой, як багато. Писати можна все, що хочеш. Ніхто нічого не доведе. Але паніку посіяти серед людей - легесенько. Ну не вірю я, що майдан теж був спрогнозований спецслужбами давно. Як можна гарантувати, що підніметься народ, який мирно спав і ковтав все, що навколо нього відбувалося багато років. Як можна перебдачити, що після кровавої розправи 30-го, люди не налякаються, а вийдуть на вулиці? Як можна пояснити, що серед ночі, ніби невелика кількість сонних українців, зможуть вчинити ТАКИЙ опір всім ВВ, беркутівцям і т.д., всім силам, які є у розпорядженні влади??? Хоча ніч перед тим, операція по зачистці практично не зустріла опору. Як можна передбачити, що журналісти, яких били і залякували, депортували у рідні країни... будуть знімати, стрімити, не зважаючи ні на що. Може я така наївна, але не вірю.
    Я ВІРЮ, ЩО ЄДИНИМ ОРГАНІЗАТОРОМ МАЙДАНУ Є БОГ!!! Він дав нам ШАНС. Можливо, один на століття. Вірю, що наші молитви почуті. Бог нам допомагає і провадить. Він послав ТАКУ погоду, а не морози/хуртовини. ВІН прихистив людей в ту кроваву ніч за стінами Собору. ВІН підняв людей, а не примусив їх сидіти по теплих домівках. ВІН дзвонив у дзвони у Михайлівському Соборі і піднімав киян до боротьби. Одночасно з ними, провадив людей з інших міст/областей на допомогу. Чому би їм було не злякатися тих безмежних колон Беркуту, ВВ і т.д. і сидіти вдома? Це теж план Раші? Чому Україна мала бути іншою? Всі знаємо, що в Білорусії, Росії достатньо було однаєї зачистки та переслідування. Ніхто серед ночі не йшов пішки через цілу столицю, щоб допомогти. таксисти не возили безкоштовно людей, навіть попри перекриті вулиці ДАЙ-цями. Не йшов з порожніми руками на тисячі бійців спец. призначення, знаючи з ким і куди ідуть "боротися". Смішно навіть писати, що йшли боротися. Смішно. Бо противник- лише те і вміє, що бити/добивати/розганяти. Але йшли. Хоч не мали балончиків з газом, шоломів, щитів, досвіду та практики. Але мали ВІРУ, Божу допомогу і силу молитви. То теж запланували десятки років тому? Звичайно, все елементарно. Інстинкт самозбереження рулить.
    Якщо в Росії все так по плану, то чому її економічне становище погіршується. Хай там, розорення України спланували. А Росії? Теж? Для чого був їм той Майдан? Можна було і без нього підписати угоду про МС. Для чого їм піднесення духу, патріотизму, єднання? Це абсолютно не вписується в політику Раші.
    Можливо, я наївна і не такий сильний політик. Можливо, не аналізую так глибоко. Але вірю в силу молитви і в те, що багато чого в теперішній ситуації неможливо зпрогнозувати навіть на день вперід. Навіть Путінським умам. І Путін, і Янукович- прості люди. Всього-навсього. Лише Богу все відомо. І не лише на десятки років вперід. Вірю, що Майдан- результат їх помилок, прорахунків. А для нас- Божа благодать.
    Взагалі, раджу не читати подібні статті. Який сенс? Бо в них немає нічого, що можна хоч якось довести. Назад дороги немає. Треба вперід дивитися. Казав Ісус, якби мали віру розміром, як кінчик пальця, то би гори перевертали. Краще помоліться. Зайдіть на сайт Громадського а ютубі. Та тих тролів просто безмежна кількість. І всі лякають, "попереджують", погрожують... Чому б це? Все ж сплановано десятки років тому. Все іде по плану??? Як можна довести? А ніяк. Пишу, що хочу. Залякую, як можу. Авось візьмуть і по домах підуть. Легесенько прогавлять свій шанс і стануть колонією.
    НЕ ДОЧЕКАЄТЕСЬ!!! ПИШІТЬ!!!. МИ СОБІ ЗНАЄМ. СЛАВА УКРАЇНІ!!!
     
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!

    Ведучого Юрій Кота побили він був ведучим на антимайдані і серед тих фоток, які в неті поширювали. Але от мені цікаво хто побив. З одного боку, люди такі різні, хоч майан мирнмй, але то неможливо зробити всіх дуже мирними, бо ми не знаємо, хто з чим йде на майдан. Але з іншого боку-така чудова можливість потім сказати, що які майданівці злі і агресивні. Он Царьов все хоче показати людей власне в такому світлі. Тому більше схиляюся до другого, о побили свої ж.
     
  6. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

  7. Antivirus

    Antivirus Well-Known Member

  8. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Євромайдан!

    мені таки здається вони зовсім там нічо не чують і не бачать.
    Розмовляла з родиною, яка живе на сході ((( наступний дзвінок - це буде поздоровлення з Новим Роком. Півгодини доказували мені що "всьой памаранчовий майдан" проплачений гамерикою, і показували по телевіжзору, як Кличко особисто давав гроші тим, хто стояв під прапорами і просив не розходитись. Свазали, що мій чоловік, гхм простофіля, що за майже тиждень ніц не заробив там.
     
  9. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!

    та ладно. пробачте їм, бо не відають, що творять.
     
  10. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!

    ...тай по собі судять...така людська сущність ніц не зробиш:girl_sad:
     
  11. apelsyn

    apelsyn New Member

    Відповідь: Євромайдан!

    Це давнішній інтернетовський баян, який перекрутили ніби це було на майдані. Про цю бабцю читала роки 1,5 назад в якійсь підбірці про хороші і зворушливі вчинки. Коли побачила, що цю історію присвоїли майдану була неприємно вражена. Є купа історій і відео теперішніх від яких гордість розпирає і сльози навертаються, нащо вже явно брехати???!!!
    А відео класне, дякую.
     
  12. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Євромайдан!

    Сумно, але чує моя 5-та точка, що так і закінчиться
    [​IMG]
     
  13. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!

    Щось все так стихло, як перед бурею. Навіть на фейсбуці лента новин вже не тільки про майдан.
    Не хочу питати, які ваші прогнози на завтра, бо навіть думати про то тошно.
     
  14. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!

    прогнози про Майдан залежать від того, підпише чи не підпише..
     
  15. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!

    цікава стаття

    Якщо логічно думати - то підпише. от що буде після того - то вже інше питання.
     
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Євромайдан!

    Те, що на картинці, яку вище дала Одарочка
    Направду, в моїй голові вже переважають радикальні настрої(
     
  17. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!

    Мене деморалізують нападки на майданівців. Оті фрази про майданутих то просто... Чоловік приїхав вночі з Києва. Він взагалі дуже обережний в висловлюваннях і далеко не ура-патріот, але майданом дуже пройнявся. Чув розмову біля будинку родичів між місцевими"-Ты была на майдане?.
    -нет конечно
    -нужно пойти, Лена говорит, что там очень класно, а я не знаю. Я думала там одни бомжи. И вобще это нужно прекращать, загадили город"
     
  18. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Євромайдан!

    А шо там з Азаровим?
    Щось кажуть?
    Бо я вже геть змучилась за тим всім спостерігати...
     
  19. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!

    Дівчата, хто з Києва або часто буває, за яким номером там краще викликати таксі (вночі), щоб надійно і недорого?
    Нарешті маю можливість поїхати на Майдан! :naci:
     
  20. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!

    для розрядки
    [​IMG]

    ---------- Додано в 14:55 ---------- Попередній допис був написаний в 14:54 ----------

    :) я то зараз живу в Києві, але таксі користуюсь хіба у Львові, тому порадити ніц не можу(

    ---------- Додано в 14:58 ---------- Попередній допис був написаний в 14:55 ----------

    та я вас прошу, в мене співробітниця в театр боялась йти через "Ті події в центрі". На роботі сказали зняти календар "Свято наближається" (якщо хто не в курсі, то там презик і бімба за гратами сидять :girl_claping:)

    ******************

    Тему зачинено. Продовження тут
     
    Останнє редагування модератором: 16 Грудень 2013
Статус теми:
Закрита.