Євромайдан!

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем dasha, 22 Листопад 2013.

Статус теми:
Закрита.
  1. Donner

    Donner Member

    Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

    Дорогі дівчата! Настав момент, коли треба діяти! Думаю, чоловіки/хлопці багатьох із вас захочуть поїхати у Київ, відстояти майбутнє наших дітей!

    Не затримуйте нас! Благословіть нас, поцілуйте на дорогу, спакуйте теплі речі, термос із кавою і кілька канапок - і відпустіть! Залишіть на потім всі оті розмови про те, що "серйозні" мужчини працюють, заробляють гроші, забезпечують сім'ю. Навіть у "серйозних" мужчин нинішня влада може відібрати бізнес, мєнти можуть побити у своїх застінках як бомжа, так і бізнесмена. Наш вихід - боротьба!

    Навіть на Євромайдані ми залишимося вашими захисниками і добувачами. Сьогодні саме там пролягла лінія захисту наших сімей. І звітдам ми принесемо в дім наш найбільший здобуток - Свободу і Майбутнє для наших дітей!

    Любимо вас!
     
  2. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

    а скажіть чи об'єднались ті Майдани, бо чула по Львівській Хвилі, що і там єдності нема. Одні на Європлощі, а другі на Майдані???
    а причина в тому, що не хотЯть заховати будь-яку символіку і прапори... Вважаю це правильним, бо жодна політична сила не заслуговує на таку рекламу.. ІМХО
    Я вже зневірилась остаточно, але якщо ще є люди , які в це вірять - я вас поважаю!!
     
  3. Mammy

    Mammy Well-Known Member

  4. Donner

    Donner Member

    Відповідь: Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

    Нам нав'язують зневіру. Європейські держави йшли до сьогоднішнього розквіту віками. Там теж були революції, громадянські війни і повстання. Республіки мінялись на монархії, парламентський устрій на диктатури. Але вони вже це пройшли. Ми тільки проходимо.
    Знаєте, коли ми раптом провалимо співбесіду, кажемо собі: "нічого страшного, спробую ще раз, все в мене вийде!". Коли починаємо бізнес, теж не завжди з першого разу виходить, але коли є ціль, ми починаємо знову. Тоді чому тут така зневіра?
    Особисто я вірю в те, що роблю. Бо в мене вірить моя дружина і доня.
     
  5. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Львівські новини

    А нас таки багато!
    http://zaxid.net/home/showSingleNew...10tisyachnoyu_kolonoyu_video&objectId=1297901
    Хто "скинув" Кучму? Хто масово їхав на Майдан 2004? Хто зараз бореться за кращу долю України?
    Студенти!
    Ми є тими громадянами країни, яким нічого втрачати, адже на роботі не звільнять, та й давно ми вже не школярі. Свідомі, повнолітні люди.
     
  6. sherry

    sherry Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Ось цікаво наскільки правдива така стаття?
    http://bintel.com.ua/uk/guests/Kuda-dal'she-zona-svobodnoj-torgovli-s-es-ili-tamozhennyj-sojuz/

    Хоча будучи в Болгарії, то болгари казали, що не раді вступу до ЄС, бо ціни стали як в Європі(у нас вони і так як у Європі), а пенсії і зарплати залишились як були(до цього нам теж не звикати), тільки щоб нас не чекала доля Греції чи Кіпру

    [​IMG]

    В збільшеному вигляді http://img.pravda.com.ua/files/d/c/dc4d0e1-ugoda2.html
     
  7. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

    Тішусь, що є такі свідомі громадяни, чесно.
    Не вірю жодному, хто хоть якесь має відношення до влади.
    питання все ще актуальне!
     
  8. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

    Цікаво, чи багато форумлянок відпустили своїх чоловіків на майдан (в Київ, а не до пам"ятника Шевченку).
     
  9. Donner

    Donner Member

    Відповідь: Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

    Я не знаю. На моє рішення їхати в Київ це не впливає.

    Моя дружина не надто активна форумлянка, але мене відпустила. І загітувала так вчинити ще кількох своїх подружок.
    І чьо деєлать?:) Варіянтів небагато: валити з країни, плакати на нещасну долю, тремтіти перед майбутнім. Мені не підходить жоден. Тому їду в Київ
     
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Львівські новини

    в Болгар нема таких файних сусідів, як в нас:girl_cool:, в нас і зараз ціни такі як в Європі, сильно не втратимо
     
  11. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

    Мій чоловік фізично не має часу мітингувати, бо заробляє гроші) В нас "время-деньги".
     
  12. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

    на скільки мені відомо Євромайдан - БЕЗПАРТІЙНИЙ! На ньому заборонено будь-яку політичну символіку, крім прапорів України і ЄС! І про це закликають всюди! А вірити не треба політикам, потрібно вірити собі і іти за своє майбутнє!

    Щойно прочитала одну статтю, в якій писали, що саме Львів запалив дух мітингу, за прикладом Львова люди в інших містах вийшли на мітинги. так, погода нам не сприяє, але потрібно не здаватись!
    Натрапила на ще одну досить цікаву статтю, в якій пишуть що у Харкові заборонили мітинги у зв'язку з ГРИПОМ!
     
  13. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

    Я би свого відпустила, якби він захтів, але він вроді не збирався. Та і не має з ким, сам не поїде.
    Мож загітувати :confused:
     
  14. Donner

    Donner Member

    Відповідь: Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

    Я Вас розумію... Я теж в сім'ї єдине джерело доходів:)
     
  15. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

    Щось дівчата плюсують вашу темку, але жодна не пише, що відпустила чоловіка....)
     
  16. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

    і я немаю мажливості мітингувати. Але я веду активну переписку з своїми знайомими, агітую до мітингу в кого на це є маожливість. Своїм іноземним друзям описую що в нас твориться і аргументую все фотографія. Багато в п'ятницю з подивом запитало "Хм, цікаве рішення народу, навіщо вам та Росія, сама ж розказувала як ви живете і тут маючи шанс вирватись, далі повертаєтесь до минулого". Багато не вірило що це самовільне рішення нашої влади, дехто взагалі заявляв про якийсь референдум де вирішив народ іти до Росії!
     
  17. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

    А в когось інакше?
     
  18. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

    на днях розмовляли про це з чоловіком, ще не знаємо чи йому вийде поїхати - трохи напряг з часом і роботою. Але якщо таки збереться - спакую канапки і дам карімат :)
     
  19. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

    Я б не те що відпустила, а і сама би поїхала в Київ. Та маємо непевну ситуацію з малим, катаємось по лікарях. Вчора були у Львові біля Шевченка з дітьми, може користі з нас небагато, але просто сидіти вдома в такий момент я не можу, робимо те, на що здатні в нашій ситуації.
     
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    В Україні на багато що ціни вищі як в Європі...
     
Статус теми:
Закрита.