Євромайдан!

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем dasha, 22 Листопад 2013.

Статус теми:
Закрита.
  1. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

    а я знаю?
    в моєї сестри інакше- вона фінансово забезпечує сім"ю, а чоловік доглядає дітей, старшому 11, меншій 1,3 року, тому також не має змоги поїхати.
     
  2. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

    бачу , що ніхто не проти.. і я в тому ж числі.. але й ЗА не бачу.

    як вже казала, Помаранчевий Майдан конкретно підірвав довіру в громадян((
     
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

    Мій чоловік "за", щоб йшла/їхала я))
    А я без нього щось не можу( наважитись
    На помаранчевий майдан їздила з чоловіком

    ---------- Додано в 20:47 ---------- Попередній допис був написаний в 19:20 ----------

    Це жахливо
    На майдані беркут б"є людей
    Сльози....
    Боже бережи їх
     
  4. MaryF

    MaryF Well-Known Member

    Відповідь: Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

    А ніхто не організовує транспорт на Київ? Багато людей хоче їхати, але краще гуртом. А ті хто вдома сидять (немають змоги поїхати) скинулися їм по пару гривень. Давайте таке організуємо?
     
  5. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

    не вАпрос... Підтримую
     
  6. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Відповідь: Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

    А от мені цікаво - получається, їдуть або підприємці (які можуть на якийсь час бізнес лишити) або безробітні? І я і чоловік - наймані працівники і я щось слабо уявляю щоб з роботи отак відпустили що мене що його...
     
  7. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

    на студіків роблять ставки..
     
  8. MaryF

    MaryF Well-Known Member

    Відповідь: Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

    І я не можу, і мій чоловік не може. Але може моя мама і брат може. Давайте максимально загітуємо тих у кого є можливість і їм допоможемо. Пропоную зголошуватися бажаючих хто хоче поїхати в Київ. Попробую пошукати автобус.

    ---------- Додано в 21:40 ---------- Попередній допис був написаний в 21:36 ----------

    http://www.pohlyad.com/news/n/29683

    Нагадуємо ще раз, що для того, аби дістатися до Києва за допомогою нас, потрібно прийти на #Євромайдан #Львів до головного намету, записатися і чекати дзвінка від організаторів.
     
  9. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

    Казав знайомий, що біля Шевченка записують бажаючих їхати і як тільки назбирують потрібну кількість - відправляють автобус. Тобто можна прийти з речима і на місці вирішити питання доїзду.
     
  10. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

  11. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

    а вона хоче ? якби моя мама навіть хотіла, то я б її не відпустила, жінку в 50 з лишнім років в Київ, стояти день і ніч на морозі і снігу , то моє імхо ,на питання не прошу відповідати, то до теми в загальному, відпускати чи не відпускати ...
     
  12. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Відповідь: Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

    знаю точно, що на київські потяги є достатньо вільних квитків..
     
  13. MaryF

    MaryF Well-Known Member

    Відповідь: Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

    дуже хоче...але самій якось трохи страшно їхати. Та необов"язково цілодобово стояти. Можна піти до знайомих поспати і знову вийти.

    ---------- Додано в 22:44 ---------- Попередній допис був написаний в 22:40 ----------

    Ну коли сама їде то одна справа, а коли компанія однодумців, то інша

    ---------- Додано в 22:55 ---------- Попередній допис був написаний в 22:44 ----------

    не можливо туди зайти
     
  14. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

    і ми підтримували, і свято виріли що все буде краще! А тепер і далі д..а.
    Нікуда не сунусь і чоловіка не відправлю.
    Я пас
     
  15. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

    а моя мама їде...і чоловік мій їде, залишає роботу і їде. їх вже 30 чоловік організувалось, в середу виїжджатимуть. відпускаю з важким серцем, бо чула за російський беркут.
     
  16. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    повністю з Вами погоджуюсь.

    Щойно розмовляла зі знайомими з Луганська, виявляється в нас дуже поганий мобільний зв'язок, і його якість залежить від того які слова вживаєте в розмові. Спочатку говорили про загальне, а потім про сьогоднішню ситуацію, і після слів "закликаємо і вас мітингувати" - розмову було перервано і перші дві спроби додзвонитись - "абонент знаходиться поза зоною...". Наступний дзвінок все було ок, доки не було вжито слова "Росія, Європа, протести" в одному реченні і така ж історія. Зайшла на фейсбук, знайома виклала схожу історію, тільки дзвонила вона до родини в Крим. Співпадіння?
     
  17. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

    Відповідь: Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

     
  18. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

    Під час Помаранчевої, тих, хто із Західної, ставили у найгарячіші точки. Мій чоловік стояв в першому ряду, відразу за беркутом. Саме тоді, коли машину забирали. Постійно собі уявляла, що би було, якби народ або беркут пішли в наступ...
     
  19. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

    На цю тему дуже влучний допис одного журналіста..
    "Лише одне прохання - вийдете сьогодні на роботу, виходьте. Але ввечері дайте собі труду піти на Майдан. У Києві, у Львові, у Вінниці, в Донецьку, де-завгодно. Там багато гарного люду, якому потрібна, дуже потрібна допомога. Треба кілька днів, до Вільнюса І не ведіться на прапори і на політиків. Вони - наш інструмент, як правильно було сказано вчора. Вони в жодному разі не очільники і не натхненники. Але вистояти (це вистояти! це не відвойовувати!!) євроінтеграцію ми мусимо. Бо дітям на питання "Чому знову СРСР?!" не скажеш "Бо я був на роботі"."

    І моя мама їде, і ми їдемо, старший малий там з неділі.
    А на різні закидони типу- "то і так з того нічого не буде"((( Якщо не спробувати, то точно нічого не буде, так як вівці і будуть ходити люди.
     
  20. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

    не знаю чому, але я зовсім для себе не порівнюю теперішню ситуацію з помаранчевою. І навіть якби точно знала, що то не приведе до бажаного результату, я би все одно підтримала і при фізичній можливості стояла на Майдані. Бо не можна на таке мовчати, терпіти і тихенько собі страждати, що все не так. Це те саме, що до вас до хати прийшов хтось і робить перестановку, а ви сидите і дивитесь, бо він і так сильніший і те, що ви будете обурюватись нічого не дасть.
    Наша покора і зневіра дуже на руку нашій владі і Москві, будемо і далі їм робити приємно?
     
Статус теми:
Закрита.