Євромайдан!

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем dasha, 22 Листопад 2013.

Статус теми:
Закрита.
  1. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

    та вже спробували..
    Знову ж вертаюсь до теми об'єднання . І знов слухаю, що ті хто стоїть під прапорами мають кращі умови(теплий чай, намети...), ніж ті, що безпартійні. Чому ж наша дорога опозиція не опустить свою символіку і не об'єднає людей??? Вони ж саме це пропагують... Це риторичне питання, швидше за все(((
    Можете не погоджуватись, але поки всі, хто при владі(опозиція+влада) не вступляться, простий народ не доб'ється нічого... Або ж конкретний переворот - мирний спосіб не кАтит... ІМХО. ІМХО.ІМХО!!
     
  2. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

    Та ж більшість Майдану безпартійні і спитайте чи їм потрібні ті намети, напевно ж ні...бо не стоять цілодобово, а їдуть поспати, поїсти, помитись до друзів чи родини і знову на Майдан.

    Отут погоджуюсь, але...це жертви..
     
  3. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

    планує мій чоловік їхати. на щастя його директор дав добро написати заяву про відпустку за власний рахунок, якби хтось питався де він, а як то не знадобиться, то просто буде ігнорувати його відсутність. сконтактувався з одногрупниками і планують їхати разом. якби хотів їхати сам - то я би боялась, а купкою - то добре. і я буду менше хвилюватись. і тато мій їде, спакувала вже йому свої похідні каримати, теплі дощовики. вірю, що ми разом можемо змінити ситуацію. її просто не можна ігнорувати
     
  4. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

    Вчора дивилась промову Януковича:
    http://www.youtube.com/watch?v=s9QuQO3VMq4
    На мою думку коли він сказав:- "Згодом я зроблю широке інтер"ю і відповім на всі запитання". Я відразу зрозуміла що нічого він підписувати не буде. Аби я тільки помилилась!


    Чоловік сказав що його співробітник хоче їхати в Київ. Тоді я запропонувала його підтримати і поїхати разом. Тому ми з чоловіком плануємо їхати в четвер на Євромайдан, якщо ми розберемось з роботою, бо її у нас дуже багато.
     
  5. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

    Сама не їду. Допомогти чимось дуже хочу.
     
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

    Мушу тут це викласти
    На ЛФ дала посилання Un.Known
    "Тату, йдіть до дупи!"
    Отако будеhttp://www.pohlyad.com/blogs/n/61
     
  7. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

    Так і зроблю. Дякую за цитату.
     
  8. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

    Тут чогось не відкривається.
    Пише "На жаль, Google Chrome не вдалося знайти сторінку xn--, !-tlm9ddd4fl9i1a7cbiss5w2k"
     
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

    Я вже виправила
    Там є посилання
    Додам, що я, як тільки його включили, вже післала))
     
    Останнє редагування: 26 Листопад 2013
  10. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

    Не знаю чи правильна тема. але дуже сподобалось:
    http://www.youtube.com/watch?v=FQNFzpFatuM
     
  11. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    По проспекту Шевченка в сторону центру потягнулися безкінечні колони студентів та іншої молоді. Молодці! Сподіваюся вони мають термоси.
     
  12. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

    Відповідь: Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

    тільки що прочитала на Євромайдан Львів : " Терміново! Є 60 місць для відправлення на Київ. Підходьте до -жовтого-синього намету "СПИСКИ НА КИЇВ". #Євромайдан #Львів " , написано 50 хв тому
     
  13. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Знайшла один сайт, де люди особисто "підписують" заяву для Євроінтеграції. Можна проаналізувати скільки людей підписали її по областях. Дуже смішно виходить - Донецьк майже 2000, а Львів навіть 50 не на брав:) Мама жартує що львівяни всі на мітингу, нема кому підписуватись в інтернеті!
     
    Останнє редагування: 26 Листопад 2013
  14. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

    А мені щойно написав одногрупник (вони вчора вночі поїхали машиною в Київ) - в Київ не пустили автобуси зі Львова!!!:girl_emo:
     
  15. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

    Відповідь: Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

    #Євромайдан #Львів Усі, хто їде на Київ! "Телефон Дорожнього контролю, який приїде по всьому напрямку до Києва тa допоможе: 063-959-47-74"

    Є автобус до Києва на 50 осіб БЕЗКОШТОВНО (відправлення о 17.00). Записуйтеся за тел. (063) 27 84 824 (Марта) або у синьо-жовтій палатці напроти пам'ятника Т.Шевченка
     
  16. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

    у ФБ пишуть що в Гамаліївці з автобуса міліція зняла номери (сьогодні вночі) і далі не пускають.
     
  17. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

    По новинах десь коло 12-ї сьогодні сказали, що пасажири пересіли на інший автобус і таки добрались (чи доїжджають) до Києва.. а номери міліція так і не віддала, та й навіть не призналась, що то їх рук справа.
     
  18. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

    Відповідь: Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

     
  19. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

    Побачила фото українських "геїв"-провокаторів з Майдану http://bigpicture.ru/?p=458171 (брутальні такі ) :girl_haha:
    Скільки ж вже можна використовувати "найзнедоленіших" в своїх цілях?
    Слова Подерев'янського
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 26 Листопад 2013
  20. Lambada

    Lambada Member

    Відповідь: Відпустіть ваших чоловіків на Майдан!

    а чи не ранувато люди вийшли на майдани?
    ще ж немає лідера...
     
Статус теми:
Закрита.