Євромайдан!

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем dasha, 22 Листопад 2013.

Статус теми:
Закрита.
  1. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    В Києві дощ лиє. Людей небагато. Зате в дворі коло пузатої хати чоловік бачив два автобуси з беркутівцями
     
  2. dasha

    dasha Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    То дійсно, ми стояли збоку то майже нічого не чули. Хто голосно говорив, то ще нормально, а хто тихіше то взагалі нічого не чути. Але дійсно надіюсь то тільки початок, можливо на вихідні більше буде. Ми принаймі завтра післязавтра плануємо бути в центрі.
     
  3. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Мені здається, то невипадково, що події збігаються з річницею Помаранчевої революції та днем пам"яті жертв голодомору. Тест активності суспільства перед президентськими виборами? Чому б і ні? Тим більше, що гарант все ще ніби за євроінтеграцію. Така собі шпаринка, щоб потім вернути все як було. Путін тепер якби "не проти Євросоюзу, тільки проти НАТО", просто чарівно)). От тільки чи хтось нас потім захоче після таких викрутасів.
     
  4. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    А тому "треба встати й вийти" - і так крапля по краплі можна створити могутній струмінь, що позмивати все Г..но.

    Дівчатка, закликаю і нашому мирному дівчачому форуму бути небайдужим!! Кому, як не матерям, найкраще розуміти всю важливість майбутнього! Все, що наразі треба - просто хоча б бути присутніми.

    Так, беруть сумніви щодо організації, щодо всього.. Але треба їх просто відкинути. Бо сумніватися можна постійно, а не спробуємо -не будемо знати. А якщо то навіть "експеримент" - то яка різниця? Найкраще було б, якби той "експеримент" вийшов за межі і дійсно продемострував, що українці - це нація.
     
    Останнє редагування: 23 Листопад 2013
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Львівські новини

    Давайте гуляти щовечора, десь так коло 19-00 біля памятника Шевченкові! Це ж не важко. Просто якщо думати - а що "я"? - я нічого не зміню, то все так і залишиться. Пригадую ту помаранчеву ейфорію, і знову хочеться відчути ту єдність народу))). Пам"ятаєте, як всі всім допомагали, як носили ті помаранчеві стрічки? І ми тоді змогли!!! І зараз зможемо!
     
  6. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Давай Єврофорумівку :haha:)) Це ж так просто - погуляти в правильному місці :). Ще можна з дітками поспівати Гімн.

    ---------- Додано в 12:52 ---------- Попередній допис був написаний в 12:50 ----------

    З ЛФ "сперла" вірша:
     
    Останнє редагування: 23 Листопад 2013
  7. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Сьогоднішня реакція на події знайомого ірландця у фейсбуці :):

     
  8. Ariel

    Ariel Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Мер мого міста жжот:girl_crazy: І про то показували в новинах на "Інтері"

    Город во Львовской области попросился в ЕС без Украины
    23 ноября 2013 | 21:35
    Приграничный украинский городок Рава-Русская просит взять его в ЕС без Украины. Такое заявление направила в Европарламент мэр города Ирина Верещук. Мол, Рава-Русская находится всего в двух километрах от границы с Польшей. Кроме того, все 5 тысяч его жителей не согласны с отказом Кабмина от евроинтеграции.
     
  9. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Львівські новини

    Пакую чемодани і переїжаю в Ваше місто:girl_crazy:
     
  10. Ariel

    Ariel Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Давайте, будете 5001:girl_spruce_up: І коли ж то опитування було, бо я щось пропустила:girl_smile:
    Щось не розумію я такого її поступку.
     
  11. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    я з тобою переїжджаю! Береш до компанії?
     
  12. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Натрапила на один сайт голосування і просто в шоці. 46% людей підтримує рішення нашого уряду.

    Слухаю новини і не вірю своїм вухам. Скільки людей вийшло на майдан? 100 000 чи 10 000, а то ці числа не дуже схожі між собою.
     
  13. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Львівські новини

    вже 45 :girl_cool:
    я щойно дивилася вебкамери, що на Майдані - зараз там мало людей(((
     
  14. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Львівські новини

    мій чоловік зараз в нас в центрі, то теж каже людей мало... сумно...
     
  15. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Ну мітинг був же в першій половині дня. Там що хтось виступає далі? Може, наразі тільки "чергові" :)
     
  16. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Та і погода не сприяє. В моєму містечку віче було в обід, зібралось багато людей, але почав падати дощ, настала ніч і всі розійшлись.
     
  17. Trumbumbulja

    Trumbumbulja вперед до мрії

    Відповідь: Львівські новини

    Прочитала на ФБ таке
     
  18. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

  19. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Зараз може трохи розійшлися - не травень місяць все ж:) а вдень було дуууже багато, розказували, що от в кожному куточку маса народу!
     
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    А що зараз твориться у Києві?
     
Статус теми:
Закрита.