Наші кухонні прибамбаси

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Milka, 22 Січень 2010.

  1. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Дівчата, ось тут до кінця січня є непогані знижки на посуд і аксесуари BergHoff. Скажіть чи можна у Львові купити наприклад хлібницю дешевше як 239грн?
     
  2. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Ми маємо фондю Вінзер, правда, користувалась 2 рази. Купила під впливом "під синьою пляшкою", я в свій час там частенько зависала :) Недавно вирішила на новий рік використати, зробила сирне фондю, по рецепту, який додавався (дно натерти часником, залити біле сухе вино - пару ложок, і на паровій бані розтопити сир (в рецепті йде емменталь, як основа, і інші види). Тоді на стіл, підпалити сухий спирт, і насолоджуватись :)
    Єдине, що я дала сир не емменталь, а королівський, а він надто твердий, не розплавився до потрібної консистенції. Але нам все одно сподобалось, з'їли все :) Наступного разу куплю таки емменталь.

    З всяких кухонних прибамбасів хочу порадити всім центрифугу для салату (дуже зручно навесні-влітку, я щодня нею користувалась, бо понавирощувала купу шпинату, і згодовувала його ближнім). А от ягоди для заморозки сушити в ній не додумалась!!!

    З того, що планую купити собі найближчим часом - скляні ємкості для круп, горішків, тощо, і можливо, якийсь модний набір для спецій (а може, випрошу в бабці чоловікової, їй привезли зі Штатів, воно в неї пилиться ;)) А, і вже замовила контейнери в холодильник від Таппера, чекаю!

    Хто знає, де можна в нас купити такі штуки, щоб посипати капучіно зверху шоколадом в формі сердечка?

    P.S. тема - супер! дякую :)
     
  3. Ivanna

    Ivanna Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Шукала я ту штуку для вареників в Деко і не знайшла, а може вже й нема. Але купила таку сітку від мух., що можна над тарілочкою ставити, давно її шукала.

    А до BergHoff, після того як мама вчора зламала їхню часникодавку (там де дирочки, що вилазить часник, зробилася велика дирка), я ставлюся з недовірою. Може на інші речі кращі з цієї фірми, але обідно + не дешево.

    Вже сьогодні будуть в Олі, приходьте на презентацію, заберете
     
  4. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    це мій улюблений сир. Ціна у нас в Арсені 300 грн за кг.
    Якщо маєте попросіть когось щоб з Німеччини привезли, суттєво дешевше.
    я можу такі замовити з Києва, там і де все решта.
     
  5. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    В моєї братової таке саме сталося, ммм дааа. Нє, як моя радянська часникодавка, тисне, тисне і все гуд.:girl_crazy:
     
  6. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Я з тебе хвора... Чого мені не сказала? Я знаю де вони лежать, і коли я там була їх ще трохи було...
     
  7. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Оленко, замовте, будь ласка! І ще напишіть, скільки то буде коштувати. Бо в мене ранкова кава - то ТАКЕ задоволення (особливо, як напечу класних тістечок)! І душа вимагає того сердечка :)

    І що б я робила без Посиденьок?..
     
  8. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Заберете в мене Хіт-парад і я вам покажу, які я маю - помацаєте - а тоді замовимо! :)
     
  9. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    в нас Бергоф фондюшниця. дуже люблю я то діло,а особливо коли приходять гості (без попередження наприклад,або нема часу готувати),включаєте свою фантазію,і купуєте все шо можна піджарити,риба,куряче філе,свинина,індик,гриби(печериці),сир твердий,картопля.... і гулянка вдалась
     
  10. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Я теж так зламала :sad: і відкривачку з набору їхню зламала :sad: Тепер часник перепускаю через комбайн купила собі на базарі часникодавку після того і зламала за 2 дні
     
  11. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    я також роблю тільки шоколадне, це улюблений наш "груповий" десерт :)

    також маю дуже позитивний досвід використання і хочу всім порадити 2 такі кухонні пристрої –

    електро вок та раклет
    [​IMG][​IMG]

    Вони просто супер для дуже швидкого приготування оригінальних страв безпосередньо за столом. На гостину часто планую вок чи раклет, бо попереднє приготування інгрідієнтів до приходу гостей займає дуже мало часу, гості захоплюються процесом приготування та можливістю самостійно обирати складники.
    Вок роблю переважно з мяска та овочів + рисова локшина, а раклет – мяско або риба гриль, а в тарілочках – овочево-сирний гарнір… (минулого року в Метро продавали спеціальний швейцарський сир-раклет, тепер не продають, тому купую інші гострі сири як замінник)
     
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Радянська чеснокодівка найкраща!!!:girl_tender::girl_tender:


    Дівчата, я бачу що багато люблять кухонні різні прибамбаси. Я вже накупила багато гарних речей на наступний конкурс тому запрошую брати участь.
     
    Останнє редагування: 25 Січень 2010
  13. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    дівчата хто якими терками користується? може хто має Бернер?
     
  14. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    в мене фондюшниця вже років 3,подарована братовою, невеличка якраз для романтичної вечері вистачає:), але ще жодного разу шоколадне фондю не робила, треба спробувати
    роболю лише сирне.
    ой, так хочу вок, але я ще така господиня, що в мене навіть бергофівська часникодавка не зламалась:) рідко готую...
    а як його обирати? чим керуватись? де ви купували?
     
  15. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    :shy:
    Я маю. Загалом задоволена, але я не виконую головне їхнє правило: користуватися плодотримачем. Тому часто ріжу пальчики, дуже сильно і глибоко :girl_cray:
    Вже навіть навчилася кубиками різати. У інструкції пише, що леза можуть нарізати 3 тони овочів. Хочу сказати, що Tupperware має подібну терочку і дешевшу за Бернер, і в ЖЖ бачила один блог, де жіночка порівнює їх, то пише, що суттєвої різниці не має. Якби зараз купувала, то купила б Тапер, бо дешевше і пасує вже до інших примбамбасів.

    ---------- Додано в 22:53 ---------- Попередній допис був написаний в 22:48 ----------

    я маю теж раклетницю. але не таку як на фото. маю без каменю і круглу, на ній ще можна налисники робити.
    То класна штука для компанії. Ми цього року на НР робили і раклет, і фондю. Дуже зручно, особливо як на те, щоб напередодні ніхто цілий день не стояв на кухні.
     
  16. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Квітко, свій електро вок я замовляла з Німеччини, але бачила кілька разів у Львові - зустрічала 2 виробників - Tefal i Clatronik (не можу згадати у якому з електромагазинів, згадаю, напишу).

    При виборі я керувалась розміром - мені одного закиду продуктів вистарчає для 6-8 осіб. Так як процес приготування швидкий, можна нагодувати і більшу компанію...
    Якість покриття також важлива - щоб гарно нагрівалось та не дряпалось (але тут важко вгадати)...

    Також для мене важливим було підключення до електромережі (щоб можна було не завжди на кухні його готувати, а з гостями у вітальні також) і наявність прибамбасів у комплекті - в мене йшло кілька дерев'яних модних щипців для розмішування страви, 6 мисочок у китайському стилі та бамбукових серветок-підставок.

    Також прикольно те, що електропідставка цілком підходить для фондю - тобто якщо ви, наприклад, купите електрофондю, можна просто докупити пательню вок, і навпаки...
     
  17. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    мда, я безнадійно відстала....
    ось буду мати свою велику кухню у своєму власному домі :girl_blum:
     
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Я люблю ручні але також маю насадку на міксер і фуд процесор, який досить непогано тре на грубім терку. Але таки надаю перевагу ручним. Маю їх декілька. Маю дві ручні для дрібного натирання сиру, ручну з великими зубчиками, ручну з різними насадками (такий собі млиночок), звичайну ручну 4-х сторонну і ручну типу Бренера. Для салат її люлю найбільше, бо вона так гарно робить такі чудові тоненькі смужки просто люкс.
     
  19. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Ой, дівчата - може хтось таке бачив у Львові? Якщо так - підкажіть, буду дуже вдячна! Бо вже всі руки собі порізала тою гострючою теркою!
     
  20. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Можна замовити через інетмагазин. Тут дивіться.

    Я так таку хочу. Типу млинка, щоб сир відразу на страву терти.... Ах....:girl_in_dreams::girl_in_dreams::girl_in_dreams: