Наші кухонні прибамбаси

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Milka, 22 Січень 2010.

  1. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    В мене Бернер служить вірою і правдою вже багацько років, дуже задоволена, приготування плову без терка не мислю, морква такою акуратною соломкою виходить -люкс, і на борщ буряк також соломкою тру, і капусту, і цибулю кубиками і картоплю на фрі, врізалася за цей час два рази, було дуже боляче, тому без плодотримача я нікуди:girl_smile:, маю терко елктричне на сир - не пішло мені, не зручно, ще маю таке саме терко на горіхи - але добила його.
    З свої прибамбасі дуже люблю ніж для вирізання кульок і для цедри ніж, страшенно хочу, сито для муки таке як в Тапері але металеве, термометр для м'яса і ніж для тіста той що на сітку ріже тісто, збираюся з силами його замовити дорогуватий. :girl_in_dreams:
     
  2. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    отакий?
    [​IMG]
    я маю, не так сильно дорого обійшовся...
     
  3. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Такий, такий мені він мав би обійтися біля 85грн:girl_sad:, не дешево для штучки якою буду користуватися раптом раз в місяць.
     
  4. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Я спокушаю Іванку на цю. З її допомогою можна почистити, відрізати край і видавити часник! :girl_in_dreams: :girl_in_dreams: :girl_in_dreams:
     
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    в мене Бергоф . пошукаю фото. не знаю чого у всіх погані відгуки. але в мене - класна. часник не очищений вкладаєте і все. шкірку акуратно дістаєте викидаєте і дуже зручна.
     
  6. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

     
  7. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    а я для часника маю такий garlic peeler tube. Щоправда, користуюся ним тільки коли треба чистити багато часнику, наприклад, для закруток. Бо так, для одного-двох зубчиків лінь діставати
     
  8. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    А отой Бернер-терки, то щось таке як рекламують в теле-магазинах? все як дивлюся, як вони нарізають, то рука тягнеться до телефону замовити... але потім думаю, що то розвод.

    Порадьте нормальну терку для кухні. так, щоб як в рекламі нарізала :)
     
  9. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Та ні Умо, я думаю не розвод, то німецькі якісні терки. Оленка давала посилання де можна замовити, і на Южному я бачила правда дорожче, ніж на сайті.
     
  10. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Колись у Рукавичці таке продавалося, щось я потримала його в руках і відклала.
    Умо, розкажи як воно діє.
    Вони подібні, але Бернер - то німці, вже давно випускаються і відомі в цілому світі. Китайці вже їх навчилися підробляти - тому треба бути обережними!
    Моя двоюрідна бабця користується цією теркою вже 15 років...
    Я купувала з німецького "оригінального" себто рідного сайту вийшло ще дешевше.
    Умо, ми і так мусимо перетнутися, пиши списочок, що я маю тобі показувати :)))
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Я там почитала за лінком, пишуть, що то як тачалка, тільки часник усередину запихаєш, прокручуєш по твердій поверхні, легко натискаючи. Сік із часника допомагає звільнити зубчики від лушпайок. Щось таке.
     
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Я часник просто гупну файно широким ножем і скарлупка відліпиться, ще якісь штуки ради нього купувати? ТЮ!!! Не буду.
    Правда побачила в магазині дуже цікаву штучку в яку кладеш часничину і возиш нев по столі, як колесо а воно в тім часі подрібнює тобі часник. Навіть дітисок можна залучити. Купила! Правда не собі а для чемних форумлянок які люблять готувати.:girl_blum::girl_blum::girl_blum:

    А це мій найулюбленіший ПРИБАМБАСИК на кухні. Просто знахідка, особливо для мене коли треба заморозити чи тримати якісь продукти на довший час. Це вакуум. Воно працює на батарейках звичайних, правда хоче спец кульочків але вони того варті.

    [​IMG]
     
  13. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    та вони дуже різні бувають. в мене саме такий прозорий, як я постила раніше. кладеш туди окремо пару зубчиків і треш-крутиш ту трубку об стіл чи руки. Лушпиння якимось чином (мені виглядає, що як наелектризоване) відділяється від часника і прилипає до стінок трубки. Щоб швидше (менше крутити) почистилось, то я в часнику обрізаю попу. Зручно, не тим що то швидко, а що руки потім не смердять часником

    О! я, Оленко, тепер теж маю з чим до тебе прийти на твої прибамбаси :)
     
  14. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Умо, на ВСІ Оленчині прибамбаси тижня екскурсії не вистарчить ))))))))))))))))) я пробувала ;)
     
  15. Ivanna

    Ivanna Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

     
  16. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Купила нещодавно терку з контейнером у Метро,по акції від FACKELMANN,ту,що дівчата
    обговорювали на попередніх сторінках. Дуже нею не задоволена. Площа терочок маленька,по три різні терки на одній площині, пластмаса тоненька, гнеться,як щось тверде терти,ніж дуже "дохленький". Овочетримач тримає лише варені овочі.
    Взагалі,я дійшла до висновку,що вона призначена в основному для варених овочів,і м"яких фруктів.
    А ще я,від великого розуму напевне, потерла на ній шкірку лимона на цедру - так зубчики на дрібній терочці і частина контейнера просто розплавились. Отже найдрібнішої терочки,на якій я збиралась терти малій яблучка в мене тепер немає.
     
  17. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Дякую, дівчата. Тепер зрозуміла, бо я думала, що то для давлення часнику, а то тільки для чищення, тому не розуміла за яким принципом воно давить :)
    Даша Малахова, коли куховарить, то так робить замість видавлювання, каже, що саме так часник краще весь свій аромат страві передає.
    а хоч лінк киньте, бо я вже заінтригована.
    Я маю подібну систему, але то є насадка до блендера Браун і до нього йшли такі скляні ємності з спеціальними кришками. Але у нас воно не прижилося. Використовуємо, коли кудись їдемо, а в холодильнику є готові страви.
    Марусю, а ті "кульочки" багаторазові? і скільки вони коштують приблизно?
    Класно! Якщо захочеш, то можеш забігти як Іванка пише, ще б Ануту притягнути....
    Коли отакі теми читаю, то здається, що у мене мізер, а того що хочу сила силенна. Але в мене мініатюрна кухня, тому тепер купую те, що реально полегшить приготування. А справжня мрія - це велика кухня з робочою поверхнею посередині, або поверхня, яка переходить на велике вікно... а в придачу своя кафешка :girl_in_dreams: :girl_in_dreams: :girl_in_dreams:

    ---------- Додано в 12:16 ---------- Попередній допис був написаний в 12:13 ----------

    Я цій фірмі останнім часом не довіряю, все, що купувала було "ге" і вже майже на смітнику. Я не знаю, може то підробки продають?
     
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Ну як вам штучка?

    [​IMG]

    Не уявляю як б воно мало працювати в шкляній посудині, але...

    Нажаль кульочки одно-разового вжитку. Правда дорогі, бо виходять по $2 доллари за штуку. Але в них дуже вигідно тримати речі в морозилці, бо вони тоді не втрачають свіжості і не перемерзають як то часто буває в мене, як щось куплю і закину десь далеко на полицю своєї морозилки. Воно бідне лежить, чекає... а я про нього і забуду. Ось вам недолік великого холодильника. :D:D:D

    Ось знайшла що інша фірма пропонує щось подібне але за дешевшу ціну. Треба буде зробити «Контрольну Закупку» :girl_haha:
     
    Останнє редагування: 27 Січень 2010
  19. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Я таке хочу:girl_cray: а в якому конкурсі треба брати участь?:girl_in_dreams::girl_crazy:
     
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси