Наші кухонні прибамбаси

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Milka, 22 Січень 2010.

  1. Milka

    Milka Moderator

    Цікаво знати хто в чому тримає хліб, муку, крупи, спеції:girl_in_dreams:, або які ще цікавинки маєте на кухні, без яких "кухонних помічників" не обходитесь


    [​IMG]

    Цікаво знати з досвіду які відгуки про ту чи іншу річ на кухні, наприклад яка хлібниця зручніша...з нержавійки чи деревяна, бо прийшла черга замінити мою пластикову:girl_cool:
    [​IMG] [​IMG]

    Чи потрібна на кухні масляниця:girl_in_dreams:?
    [​IMG]

    Звичайно більшість тримає кухонні спеції чи крупи в баночках, чи пакетах, але так гарно коли на кухні є спеціальні набори для спецій чи баночки для круп. Для муки теж не знаю що придумати:girl_sad:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Поділіться хто чим користується, хто що планує собі купити (може ще хтось приєднається), кому що не сподобалось. :clapping:
     
  2. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    В мене хлібниця така як на фото №1 бергоф, з нержавійки. Подобається, але видно якась трха бракована була, бо пішла тріщина по дереву.
    Масляниця мені особисто дуже поттрібна...а де ж тримати масло тоді?
    Масляничка в мене теж з нержавійки бергоф, в мене на кухні майже всі прибамбаси бергоффівські- солянки, чайник, ножі, ...
    От на набор для спецій ще не розжилась:girl_in_dreams:, а муку і крупи тримаю в банках:girl_sad:
     
  3. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Я от теж порівнювала нержавійку з деревом...чи то деревяні мені не попадались хорошої якості чи то вони такі є що досить незручно закриваються, а от в нержавіючих все чітко. Ще бачила раніше Vinzer де верхня частина була половина з нержавійки, а рухома частина зі скла ну і низ деревяний, але щось побоююсь що щось може на то шкло гепнутись і по хлібниці.:no:
    У мене завжди воно в пакеті :o. Треба куплять масляницю.:girl_flag_of_truce:
     
  4. Yoda

    Yoda New Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Згідна на 100%, дуже зручно. Маю також нержавійку бергоф.
    А крупи тримаю в банках з Ікеа, також там купляла дуже зручні пластикові контейнери розділені перегородками (тримаю там спеції в пакетиках).
     
  5. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    то такі? [​IMG]
     
  6. Yoda

    Yoda New Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Ні,то скляні з металевою кришкою і широкою матовою полоскою по банці (як знайду, то покажу).
     
  7. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Дуже мені подобається ступка, правда сама такої немаю
    [​IMG]


    Ще ось такий органайзер від tescoma
    [​IMG]

    Ще декілька цікавинок
    [​IMG] [​IMG]

    Хочете хліб свіжий мякенький, а хочете тости....

    [​IMG]

    Я вже знайшла :girl_crazy:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    Останнє редагування: 22 Січень 2010
  8. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Купила собі в Епіцентрі у відділі Деко контейнери для круп отакі. Вони просто супер! Я такі шукала 3 роки, нічого схожого у нас не було, аж нарешті знайшла. Скільки платила - не памятаю, десь +- 20грн./штука В Деко тоді знижка була 25%, то мабуть ще дешевше. Думаю ще й зараз знижка є, казала касир що до кінця січня має бути. Від тієї фірми багато аксесуарів кухонних є там у продажі, майже все що є на сайті, тільки дещо буває вибирають швидше, то можна не натрапити. І ціни, хочу зауважити, дуже прийнятні! Подобається, що ця фірма випускає причандали "празнічних" яскравих кольорів і по формі гарненькі, що приємно в руки взяти.
     
  9. Yoda

    Yoda New Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Банки такі :)
    А таку штуку теж маю, [​IMG]
    користуюсь в основному до рибних стейків, купляла ще 2-3 роки тому в магазині Домоекстра, що був на Патона там де Арсен. Там було багато всяких дрібничок, але, на жаль, він закрився :sad:
     
  10. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    як це рибних стейків??? Поясніть, що ви цією лимоновижималкою робите зі стейками??
     
  11. Yoda

    Yoda New Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Видушую сок з лимона на рибу :) В основному запікаю лососеві стейки у фользі з овочами, а потім на вже готові видушую лимонний сок.
    До чаю лимон товчу ложкою....
    А ще я хочу таку штуку на кухню...
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 23 Січень 2010
  12. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси



    ---------- Додано в 00:29 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:57 ----------

    [​IMG] [​IMG]

    Підкажіть де купити ідентичний до цього ніж для тіста

    [​IMG]
     
  13. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    форми для яєшні...
    тримач для цибулі...
    капець - я нічого не тямлю в кухні
    уявлення не мала, що такі штуки існують - але мені таке треба

    ще хочу органайзер-поличку для фольги і плівок з паперовими рушничками, а то в тій шухляді, де то вес тримаю - постійний рейвах
    бачила на якомусь інтернет-магазині, але вже загубила, де
    хто бачив, де можна у Львові купити таке?
     
  14. Yoda

    Yoda New Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Тримач для цибулі бачила точно в Деко в Епіцентрі, а от за ніж нічого не скажу (бо зараз практично не буваю в магазинах). Той,що рівний, то як ніж для піцци, такі в Метро і в тому ж самому Деко були.
     
  15. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    я це все на своїй кухні тримала на релінгах. Дуже зручна штука і зручні полички, гачочки тощо...

    Ніж для піци брала в Арсені
     
  16. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Силіконові форми для яєшні є в Деко. Ціна за 3 шт 20грн. Там-же є і ніж для піцци. Бачила на цьому тижні.
     
  17. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    фантастика! мені таке треба, бо нарізати цибулю для мене гіршого не має...
    масляниця в мене бергоф, як і ножі, як і столові прибори, як і банки для чаю,кави, штопор, відкривачка, тертка для дерунів і т.п.дрібнички
    хлібниці не маю...хліб рідко їмо, як купуємо то так в пакеті і є...:sad:
    хлібниця з нержавійки бергофівська в мами є
     
    Останнє редагування: 23 Січень 2010
    • Корисно Корисно x 1
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    О!!!!! Ступка то річ. У мене трошки інакша, металева і я в ній роблю мачанку з часнику, бо тільки в ступці вона виходить найкраще. А потім в неї або макати хлібчик або лити на голубці або деруни. МНЯМКА!!!

    Була у мене така штука і скажу, що була до самої до ду...ші. Може в мене була погана фірма але цирата відривалась дуже погано, правда якщо тільки на папір, тоді ТАК!

    Форми для яєшні у мене є, але те що ви показали не для яєшні а для оладків. :D
    Ніразу не користувалась формою для яєшні, якщо хтось цікавиться можу подарувати в наступному конкурсі.:girl_blum:

    ---------- Додано в 21:27 ---------- Попередній допис був написаний в 21:25 ----------

    Тажін штука дорога але гроший своїх вартує.
     
    Останнє редагування: 23 Січень 2010
  19. Yoda

    Yoda New Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    600 грн (і то якщо з Польщі везти)....поки що не готова ще витратити стільки...
     
  20. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    А як вам оце??? Хіба не для яєшні? І оладки теж симпатичні будуть.

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    А які у Вас форми для яєшні?
     
    Останнє редагування: 23 Січень 2010