Наші кухонні прибамбаси

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Milka, 22 Січень 2010.

  1. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Дівчатка, хто які має хороші млинки до перцю? Чоловік хоче мені купити електричний, але я сумніваюсь. Були в магазині дивились на ті електричні - щось мені не пішло. Заслабі чи що, помало крутяться. Поділіться досвідом.
     
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Візьміть собі ікеївський механічний - маленьки, зразу перець в тарілку можна намолоти
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    ділюся досвідом - краще таки ручний. Дійсно, помалу крутять, + часто вони великі, і не дуже зручні.
    Мені подарували електричний, то я ним не дуже задоволена: не можу регулювати рівень помолу, шумить, повільно меле, високий і його легко перекинути злегка зачепивши.
    отакий десь в мене
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    Я такими поличками користуюсь. І до гардеробої схожі купила.
     
    Останнє редагування: 28 Січень 2019
    • Подобається Подобається x 1
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Metaltex? Ви задоволені?
     
  6. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    Фірми не знаю. Купувала в Епіцентрі. Задоволена, бо мені вони дуже зручні, економлять місце, і тримають порядок в речах. На кухні поличка нестандартна, і ми не змогли підібрати сушку, тому така економить мені місце. На розсувній поличці гумові пяточки, вона цупко стоїть, не прогинається, хоча й розсунути на максимум. Підвісні полички мені дуже-дуже сподобались. На кухні є декілька : на маленькі тарілки, на чашки, на приправи. Після кухні купила ще й до гардеробої, так як у мене немає там шухляд, то для шкарпеток-колготочок та трусіків-футболочок дуже зручно, ці підвісні замінили мені коробки ще й місця додали рівно на цілу поличку. На кухні користуюсь уже більше року, коли хотіла докупити, то вже не було в наявності, а з'явились десь восени 18-го. Тож рішення купити ті підвісні полички було виваженим і довгоочікуваним)
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    В якому відділі? Бо я не знайшла.
     
  8. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    Де меблі і фурнітура
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  9. shemely

    shemely Member

    @VikiTiki,то вони на відкриті полиці розраховані? під дверки не дасть закритись?
     
  10. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    І під дверки підходить.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Про електрогриль можете щось розказати? Добре/погане/похвалити/пофукати
     
  12. tsvetochek

    tsvetochek Well-Known Member

    маю від тефаль img-01.jpg , дуже риба мені подобається, як виходить, лаваші робила - смачно, овочі запікала, нормально, але мене нервує то в декілька підходів робити, щоб насмажити на двох)) куряче філе пробувала, теж не зле. Щодо стейків, то сухуваті вийшли, але то чоловік готував і подвійний час наставив))
    загалом, так як то дарована річ, то я дуже задоволена)) але сама не знаю, чи купила б, бо маю тостер і ребристу сковорідку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Insolence

    Insolence Living The Dream

    а в порівнянні електрогриль і сковорідка - якщо б самі купували, що б вибрали? (на ціну не зважаєм)
     
  14. tsvetochek

    tsvetochek Well-Known Member

    електрогриль)) їжу перевертати не треба, як на сковорідці, є таймер на кожну страву, відповідно не стою над тим, і риба таки дуже смакує мені))
    після появи електрогрилю ребристу сковорідку давно не діставала.
     
    • Інформативно Інформативно x 1