Наші кухонні прибамбаси

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Milka, 22 Січень 2010.

  1. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    О, і я таке хочу. Але в Америці ще нічого не купувала, якщо хтось буде таке замовляти стукніть в пп.


    Оленко, ви одразу про призначення пишіть, бо дивлюсь як "баран на нові ворота".
     
  2. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Анута мені скинула лінк на тему з словами
    я завжди можу порадити з власного досвіду, як користуватися і чи варто купувати.
    Дівчата, я ніколи не купую кухонні примбамбаси спонтанно. Завжди читаю на форумах, що пишуть, потім відгуки в магазинах, питаю в людей.
    От якби не Маруся-мама, я ніколи б не наважилася Тапер купувати, вже як вона дала схвальний відгук - значить річ хороша! А про переписи то взагалі мовчу. З нашого форуму Марусині і Дани рецепти роблю з закрити очима.
     
  3. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    і таке хочу, але хочу справді якісне. Бачила такі скляні розпилювачі в Білій вороні по ціні десь 135грн. А де Ви свою купляли і приблизно скільки коштує?
     
  4. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Тендерайзер для мяса - це типу нашого відбивного молотка для мяса, але він "бє" лезами, ніби пронизуючи мясо, таким чином, коли ви маринуєте - то мясо наскірзь пропитуються маринадом, що дозволяє його швидше приготувати. Вони продаються на різну кількість лез.

    Більшість речей я купую через ebay, а вже коли є нагода, що хтось їде чи передасть, то тоді відриваюсь на повну :)

    ---------- Додано в 11:48 ---------- Попередній допис був написаний в 11:44 ----------

    Це також з Америки, купувала через amazon. Скільки я платила не памятаю. Зараз ціна стоїть 13 доларів.

    ---------- Додано в 11:51 ---------- Попередній допис був написаний в 11:48 ----------

    Я в Білу Ворону принципово не ходжу. Я колись до них зайшла, коли вони тільки відкрилися в центрі, де Антошка був і мене попросили вийти, бо в них не можна з візками дитячими заходити!!!!!!! За їхніми словами я мала дитину з візком на вулиці залишити!!!!!!!!!!! Я написала скаргу в книгу скарг, і мені ще досі не прийшла відповідь! Від того, що я туди не ходжу страдаю не я :)
     
  5. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    є гарна в Тапера, але то наразі мої плани. Плюс там не тільки салат "центрефужити", а й будь-яку зелень (Оленка розкаже)

    щоб не було страшно варто на ній не економити. Варто таки викластись на форму виробника, який на тому спеціалізується, тобто займається на професійному рівні.
    Наприклад silikomart

    Доречі, хотіла допитувати Оленку особисто, але думаю всім теж буде цікаво: відкривайте секрети випічки в силіконових формах! (хто знає теж приєднуйтесь).
     
  6. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Сьогодні в деко взяла таку штукенцію.... завтра буду випробовувати:)
    Пристосування для вареників DELICIA, 4 шт.
    [​IMG]
     
  7. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    я таку хотіла, але наразі не розжилась...
     
  8. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Я не планувала собі таперівську брати, бо маю звичайну. Але недавно прочитала про неї таке:
    і тепер розумію, що вона мені потрібна :) але наскільки я памятаю, її в цьому каталозі не має (Ануто, подивися, бо я вже не маю каталогів)
    Анута права на всі 100%. Читала на одному форумі, що дівчина купила форму за 30 грн. і вона спеклася разом з пирогом. Я також вже розказувала, що маю такі неякісні форми, що боюся ними користуватися, бо тісто розпирає форму.
    Плюс селіконових форм, що вам не треба нічим змазувати і посипати, у них не пригорає (зрозуміло в розумних межах), легко діставати виріб, можна використовувати як для випічки, так і для заморозки (желе) і для салатів (типу "Гранатовий браслет"). Займають менше місця - бо їх можна "складати" (гнуться вони).
    Єдине, що в мене не вийшло в селіконовій формі, так це заварне тісто. Напевно його треба просто сушити... Не знаю буду ще пробувати і читати про це.
    Якщо дотримуватися інструкцій експлуатації (а це впершу чергу: не різати гострим ножем), то такі форми збережуть на довго!

    ---------- Додано в 15:26 ---------- Попередній допис був написаний в 15:23 ----------

    То від Tescoma. Вони не погані, тільки треба добре мукою притрусити. У розкладеному вигляді вирізаєте коло, тоді кладете в серединку, на одну частинку накладаєте вміст і закриваєте. Потрібно добре притиснути по тих складочках.
    Я в них роблю чебуреки і просто пиріжки. Вареники не пробувала ще.
     
  9. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Такі штуки мали дома вже давно, коли я ще була менша і помагала мамі робити вареники!!!
    Якщо чесно - фігня конкретна.
     
  10. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Яка класна тема! ви вже стільки всього корисного згадали! (хочу тендерайзер для мяса, Оленко, дякую за ідею!)

    Прибамбаси з мого кухонного досвіду -

    Млинки для солі, чорного перцю, суміші перців та чілі, маю ось такі фірми WMF, -
    [​IMG][​IMG]
    Дуже подобаються, використовую щодня вже понад 6 років, виробник дає гарантію 10 років на керамічний механізм млинків.

    Спреї-дозатори, які вже викладала Оленка, - Супер-річ! маю їх два, один використовую для олії, інший для винного оцту.

    Ножі для очистки овочів –
    [​IMG][​IMG]

    Маю також декілька спеціальних для вирізання серединок з яблук, ананасів, очистки ківі, але використовую їх вкрай рідко.

    Карусель для салатів та трав, про яку вже писали, - маю також, колись пощастило купити в ТСМ, використовую дуже часто влітку, море плюсів у смакових якостях страв, єдиний недолік - місця вона багато займає...

    Також дуже корисна для плити річ – захист від крапель жиру, маю ось такі –
    [​IMG][​IMG]

    Завжди використовую таке ситко для трав та спецій коли варю суп чи бульйон –
    [​IMG]
    воно в діаметрі має десь 12-15 см.

    І улюблена моя часта у вжитку річ (бо дуже люблю італійську кухню) – настільна терка для пармезану (хоча можна використовувати і для інших твердих сирів)
    [​IMG]
     
  11. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    а я таку (другу) мамі подарувала і вона каже, що їй всерівно жир бризкає :sad:
     
  12. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Ануто, може діаметр пательні такий самий або трохи більший за діаметр захисту? або дірочки великі? бажано щоб захист трохи виступав по краях пательні...
    мої захисти (таких як на другому фото маю 3 шт. різних діаметрів для різного розміру пателень), дуже ефективно ловлять усі крапельки жиру, і миються, як не дивно, добре...

    ну і ще до теми, ось такі прибамбаси використовую для приготування лате макіято –

    електро-штука (на батарейках) для взбивання молока в густу піну
    [​IMG]

    Ложка – трубочка для Лате (можна використовувати для коктейлів) (недолік – важко мити)
    [​IMG]

    формочки для прикрашання (їх використовую також для тістечок, тортів)
    [​IMG]
     
  13. niamlyk

    niamlyk Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    А де ви купували такий пензлик?
     
  14. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    та ні, пательня менша. Треба буде самій спробувати
     
  15. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    дуже просто - виливаєте на макарони лазаньї приготовану перед тим суміш пасти+того, з чим лазанья і розмащуєте, мені особисто зручніше ніж ложкою чи ножем (бо пензлик той що більший саме для такого роду справ і призначений)
    зараз на сайті якась не та фотка і того я виставила таку яка вже є. У мене вони не глухі, а такі з пласмасовими прозорими віконечками (треба було відразу вказати, не подумала, сорі)
    так, то підстеляється відразу під сире тісто в круглої форми бляшанку. І ці підкладочки багаторазового використання.
    підходить, але для дрібних макарончиків і особливо для картоплі зручніше. чи ти картофан теж в друшляк скидаєш? бо мене наприклад, ото тримання кришки, щоб баняк був привідкритим трохи дратує))
     
  16. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Дівчата, а можете щось сказати про машинки для чищення картоплі? Наприклад, щось на зразок такої:
    [​IMG]
    Бачила ще таку механічну (не на електриці, а з ручкою, щоб крутити). Ми з чоловіком уже майже дозріли, щоб замовити, але хотілося б зрозуміти, чи не забавка то :girl_flag_of_truce:
     
  17. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Без ножа з плаваючим лезом я не уявляю свого життя :)
    до списку улюблених прибамбасів додався ніж для виймання серединки яблука.
    Набір під спеції давно купила в ТСМ - в металевій коробці, доброї якості вже кілька років служить.

    Багато різних прибамбасів було в магазині ТСМ в глибині Левандівки, можна було вибрати і посуд цікавий і ножі і тд...

    Масляницю, підставки металеві під каву купували в магазині Білик на Південному. Люблю там купувати подарунки.

    Хочу купити парник для молока, кажуть в ньому не збігає.
     
  18. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Мені здається, що для такої машинки потрібна картопля ідеальної форми, без всяких ямок і закручень.

    ---------- Додано в 21:12 ---------- Попередній допис був написаний в 21:06 ----------

    обовязково напишіть відгуки. З власного досвіду можу сказати що мені це не підійшло, з тим мені більше було роботи, інколи десь тісто трішки зсунеться вже лишалась дирочка і треба було доліпляти руками.
     
  19. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    в ікеї

    О, я ще забула написати про свою улюблену терку Fackelmann - її нема на жаль на їхньому сайті, отже вона в мене чотиристороння, має мисочку, на котру кріпиться, і в яку падає натерте, чим є суперзручною і крім того за 2,5 роки не затупилась тощо... тобто я задоволена по вуха.
     
  20. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Зараз акція на терку 4-х сторонню в метро, якраз з пластиковим контейнером то така в тебе?