Наші кухонні прибамбаси

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Milka, 22 Січень 2010.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

     
  2. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy: :girl_claping::girl_claping::girl_claping:
    і я, і я....
     
  3. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Оленко, не повірите, але я буквально вчора подумала, що Вам цей бізнес (своє кафе) буде ДУЖЕ пасувати, а може, запросите в компаньйонки Марусю-Маму, "стягнемо" її з тої Гамерики :) :) :) І цілий форум ходив би до Вас! Ну, я би точно ходила!

    Ну і щоб не офтопити - вже примостила в холодильнику контейнери Тапервейв, Великий Хіт-Парад, і вже вирішила, що треба мені Супер Хіт-Парад. Чоловік каже, що відключить мене від інтернету, бо мій інтернет дуже дорого виходить в сумі (мультиварка, хлібопічка, і вже список на тапер готовий на рік вперед :) :) :))
     
  4. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Вакуумна система зберігання є в цептері. Там є і скляні контейнери і пластикові, а також пакети багаторазового використання., там типу рулон , а ти сам вже відрізаєш пттрібний розмір.. дійсно хороша річ, сама такого немаю, але бачила в маминої коліжанки....вона всі ягоди , гриби, мясо збрігає так.

    [​IMG][​IMG][​IMG]

    ---------- Додано в 22:25 ---------- Попередній допис був написаний в 21:48 ----------



    мама дарагая, щойно глянула ціну тої штукенціі- майже 500 євриків, капєц.
     
  5. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Йой...,чуть під стіл не впала від такої ціни:suicide:. Тут це коштує десь 100-120$, але не цептер і без контейнерів, їх можна купити окремо, які хочеш. Штука справді хороша і для зберігання, і для заморожування.
     
  6. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

     
  7. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Хвалюся - щойно отримала в подарунок! Давно хотіла таку дощечку і прибамбаси для сиру! :girl_crazy:

    [​IMG]
     
  8. Peri

    Peri New Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    По темі пригадався анекдот---*якщо ви хочете побачити загадкову усмішку Монни Лізи,запитайте вашу дружину *де гроші поділися?**

    Цікаво,чи є такий спеціалізований магазин,де був би великий вибір власне кухонних *прибамбасів*?Чи є такі сайти?Вибачте,якщо щось в темі вже схоже було і я пропустила...
     
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Звичайно що є. Треба тільки гроші і ПОБІЛЬШЕ, ПОБІЛЬШЕ!

    Доречі, мене нині чоловік з великим скрипом в зубах завіз в магазин з всілякими різними сервізиками, салятирками і банячками. Я хотіла купити електричний чайник, але вони в них були дуже дорогі - $70 за невеличкий але німецький. Правда я таки вмовила чоловіка що нам конче необхідно купити горщички для запікання гуляшу або чанах. Він хотів щоб розмір був побільше, то я купила два вмістом на 700 грам, по $10 долларів за штуку.

    А там ще був такий файнючий набір філіжанок з неб*ющогося матеріалу для кави. Хотіла купити, а чоловік насварив що ітак в хаті того повно стоїть, не треба тобі. :sad:
     
    Останнє редагування: 30 Січень 2010
  10. inchik

    inchik New Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Дівчата, у мене питання до тих, хто тримає крупи в скляних чи пластикових посудинах герметичних. у мене з часом (за місяць-два якщо не використаю) то починає з'являтися запах :girl_sad:...чи у ваших є вентиляція чи просто ми такі їдаки, що бігом то не з'їдаємо....:girl_crazy:
     
  11. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Купила вчора ось таку лійку - тішуся! Давно таку шукала. Тепер можна без проблем переливати воду (чи що інше) в пластикові пляшки і не боятися, що перевернеться чи переллється через край лійки.

    [​IMG]
     
  12. соломійка

    соломійка Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Дівчатка, хочу завтра купити набір для приготування фондю, але зовсім не знаю на що саме звернути увагу при виборі. Які більш практичні - керамічні чи з нерж.сталі? Яких виробників ви б порадили? Дякую.
     
  13. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Каті, скажіть як воно Вам? Ліпите цим вареники і чебуреки, чи краще руками все-таки?

    [​IMG] Ох:girl_in_dreams:, якби того не прочитала, то навіть не знала б що таке є

    Підкажіть де можна купити таку штучку для фарширування овочів(картоплі в основному)
    [​IMG] [​IMG]


    Знайшла ще таке [​IMG] [​IMG]

    І ось ще трохи про нарізку яблука + додається картопля фрі

    [​IMG]

    Хто користується ось такою нарізкою, скажіть це зручно?
    [​IMG]
     
  14. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Треба трохи сили прикласти,що ту картоплину порізати.Ми маємо,але на комбайні швидше і легше.Тому,наразі,припадає наша нарізка пилом :girl_smile:.
     
  15. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    може хто знає де продають ножі для карвінгу?
     
  16. Kalina

    Kalina Active Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    і мене таке цікавить, але поки ніде не бачила.
     
    Останнє редагування: 21 Лютий 2010
  17. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=50864, тут дивіться є і для карвінгу і ножі ковані, я просто хочу тертку віп-4, бо на комбайн немає місця на кухні
     
  18. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    дівчата, хто має таку машинку?
    [​IMG]

    я придбала подібну і ось шукаю секрети як нею користуватись
     
  19. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Розкажіть, будь-ласка, хто як ножі точить? Купили недавно в МЕТРО керамічну точилку від Fackelmann - тільки всі ножики затупили, взагалі перестали різати. Хоч і дорога точилка, а зовсім ні до чого. :sad:

    Може хто знає, де купити круг-точило з алмазним напиленням?
     
  20. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    фігня:girl_haha:

    Для фарширування ота штука є повсюду на базарчиках, де продають оті плстмасові терки для корейської моркви,шинковки...

    А на яблука різалку я теє хотю...в ікеа є , в деко є.