Наші кухонні прибамбаси

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Milka, 22 Січень 2010.

  1. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    [​IMG]
    Пиріжки з картоплею і гречкою.
     
  2. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    А де таку ступку можна купити? І за скільки? Чи є вона у Львові?
     
  3. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    така в нас була, вже зістарілась, і ми її викинули, але вона придатна в принципі для чистки молодої картоплі, зі старою вона справляється погано.
    А така електрична, як ви виставили, то вона дійсно придатна до чистки лиш ідеальної картоплі, або буде десь третину картоплі зрізати...

    ---------- Додано в 21:48 ---------- Попередній допис був написаний в 21:47 ----------

    є
    на Шуварі
    у мене така
    вартість 180-250 грн
     
  4. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    на миколая купувала таку в сільпо на науковій - відносно новий магазин з великим вибором всього кухонного! І ножі з різними лезами, і пательні і тд... Біля 250 грн були і з мармуру і гранітні.

    Там гарний вибір келихів - купили собі два для червого сухого вина, тепер вечорами смакую з мужем порєдне вино з пурєдних келихів :) Келихи то окрема тема - скуповую собі на кожен напій спец-келихи. (мій пунктик то посуд...)
    Пригледіла собі ще деревяні підноси, і сітку проти жиру купила там.
     
  5. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    напевно, не маю каталогу метро під руками і навіть в хаті нового не маю
    але напевно, вона з контейнером, до нього ще кришка

    ---------- Додано в 21:52 ---------- Попередній допис був написаний в 21:50 ----------

    ага-ага і мені подобається, правда там на багато посуду реально завищені ціни, проте як варіант подивитись, що є нофенького-файненького - мене влаштовує))
     
  6. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Богданко, а про пензлик я недавно згадувала собі, вже думала йти якійсь качці скубати пір'я. Де Ви купували?
     
  7. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Olenka
    Краса!!!Давно вже ходжу навколо пиріжків,але щось не наважуюся зробити(ніколи ще не доводилося :girl_sad:).Та й таку штукенцію для вареників маю-гріх не спробувати.Можна рецепт цієї краси(але то напевне не в цю гілку)? :girl_smile:
     
  8. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    так там ще й кришка йде до контейнера
     
  9. poetka

    poetka Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Дівчата привітик!!!!
    хто знає де можна купити пельменницю,і пристусування для ліплення вареників(бо деколи руками немає
    часу),а домачадці дуже люблять варенички:girl_blum:
     
  10. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Така як ви на фото дали, то не для картоплі, то для фруктів, бачила як на ній чиститься яблуко. Якщо чесно я б її не купувала, бо крутити і ножем можна.
    Я маю машинку для чистки картоплі, як старої, так і молодої, фірми Клетронік, автоматичну - оце цікаво, особливо для молодої картоплі. Я вже про неї писала на форумі.
    Той магазин був чудовим клондайком, я була їхнім постійним клієнтом. ах...
     
  11. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    ;) відповідала вже
     
  12. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Бачила багато різних ступок вчора на Шуварі на 2 поверсі (на поверсі, де дитячий магазин Карапуз). Там є такий гарний магазин посуду. І ціни там зовсім не погані. :)
     
  13. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    То звикле дріжджове тісто
    250 г рідини
    1ч.л. солі.
    1 ст.л. цукру
    3 ст.л. олії
    20 г свіжих дріжджів (або 2 ч.л. сухих)
    500 г муки
     
  14. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    я, власне, на той ролик повелася:
    [​IMG]
     
  15. Ivanna

    Ivanna Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Можете подивитися ось тут.

    А я по ролику зрозуміла, що добрий ножик і буде скорше та якісніше.
    Чого тільки не придумають!
     
  16. Аліса

    Аліса Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Я придбала недавно фондюшницю, може хтось підкаже перевірений рецепт. Я в неті дещо нарила, але щось все не то.
     
  17. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    колись давно, у Німеччині, сім"я,в якій я жила постійно гамцяли ту смакоту.
    готували м"яско індика і свинки і їли з різними соусами. використовували гусячий смалець.
    в неті купа солодких рецептів, але,як на мене, м"яско то є м"яско :girl_in_love:
     
  18. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    з недавно придбаних , то хіба - кришка для накривання тарілки в мікрохвильовці(класна штука) та бамбукова дошка для нарізання ( з цільного бамбуку, а не клєний шпон зверху).
    спеції - на деревяній поличці в баночках . типу такого. але іншого виробника
    [​IMG]
    крупи в пласмасових ємностях, однакових, але з різнокольоровими кришками.
    і як казала Ольга, ніж з плаваючим лезом - то супер винахід.

    хочу - нормальний пензлик ( бо мої вже якісь страшні), нормальні форми для випічки ( певно силікон), і оригінальні сільничку+перечницю.
     
  19. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Я роблю тільки шоколадне фондю, до мясного і сирного ніяк руки не доходять. А сирне, то взагалі за нього переживаю, бо там йдуть дорогі сорта сиру і якщо не вийде або не смакуватиме...
    То класна штука на компанію, ми його на всі гулянки тарабанимо бо просто, швидко і смачно. А коли не вистарчає шпажок, то беремо шампури деревяні.
     
  20. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    і нічогот не фігня,:girl_flirt: робила вчлора чкбуреки, дівки яке ж то миле діло- хлібопічка замісила тісто, цією штукою повирізав кола позчипляв краї...супер!!! аж готувати хочеться!