Вишивана сорочка

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем Chortenia, 21 Грудень 2006.

  1. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    [mod]
    у відповідь на 135 запитання про кількість тканини на вишиванку :girl_crazy: тема тепер має закріплений топ (для тих, кому ліниво читати і користуватися пошуком), а для тих, кому буде ліниво читати топ, модератор зробить жовий або червоний подарунок [/mod]
    Імель: в цій темі обговорюємо теоретичні аспекти вишивання сорочки.

    Ось підбірка найчастіших запитань та відповідей. Прошу бути пильними та не повторюватися:

    Оздоблення вирізу/горловини чоловічої сорочки обговорюється тут, ще також тут, тут, тут
    про оздоблення комірця і не тільки технікою зубцювання, і тут,
    про розташування взору на реглані
    защіпки на рукав 1, 2
    про кількість полотна на сорочку 1, 2, 3
    кутасики 1, 2, 3, 4

    Тема для фото завершених вишиванок знаходиться за цим посиланням: Вишивана сорочка. Завершені роботи
    Для процесів вишиванки в роботі маємо окрему тему.
    Бісерній вишиванці також виділено окреме обговорення.
     
    Останнє редагування модератором: 26 Травень 2014
    • Подобається Подобається x 2
  2. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Так, в одну нитку, у дві нитки шовком вишивати - треба мати дуже міцні нерви:girl_crazy: та й кому то треба, як і в одну гарно виходить:girl_wink:
     
  3. miss HR

    miss HR New Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    schuchok, я бачу, що ви вишиваєте чоловічі сорочки не двома частинами, а однією, чому? Чи це так правильно?
     
  4. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    конктретніше поясніть
     
  5. Mavra

    Mavra New Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Ги-ги, моя сестричка, (за моєю порадою :girl_impossible:) вишиває зараз білим по-білому у дві нитки :girl_crazy:

    Уже перед сорочки готовий :d64:

    Але фраза з журналу, з якого вишиває, "эта чудесная гладь", тепер звучить з її уст, як нецензурщина.
     
  6. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Дуже треба поради.Льоля зараз виглядає так:
    [​IMG] [​IMG]
    На верх нашиватиму мереживо і крізь нього пропущу стрічечку.ось так приблизно:
    [​IMG]
    Питання:
    1) чи нашивати мереживо на рукавчики(без стрічки)?
    2) чи робити поясок(зі стрічки)?
    3) яким взором ще обшити виріз?
    4) чи треба внизу на рукавчиках якісь дрібнюсінькі квіточки?

    Чекаю з нетерпінням порад!
     
  7. Maksutka

    Maksutka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    на мою думку
    1 мереживо на рукави буде занадто
    2 можна зробити
    3 такий узор як на рукавах, але в меншому маштабі і то тільки там вверху де розріз по обидві сторони
    4 думаю більше не треба нічого
     
  8. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    На мою думку:

    1) можна нашити, але без стрічки (можна прикласти і подивитись чи подобається з мереживом)
    2) я б робила без пояска - більш природніше, хоча поясок завжди можна зняти-одягнути, тому як не зараз то потім можна буде зробити.
    3) якщо буде стрічка - я б не обшивала виріз. якщо дуже хочеться, по кілька квіточок біля вирізу, або якийсь тонюсінький квітковий узорчик в тон по краю вирізу.
    4) точно не треба
     
  9. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    algo, а мені надзвичайно подобається так, як є - нічого зайвого, просто, вишукано, ніжно... Я б нічого не додавала. Може, хіба що вишила б на грудях з одного боку невеличкий букетик з тих самих квіток, що на взорі. А поділіться викрійкою, будь ласка :)
     
  10. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Оля, а як ти будеш нашивати мереживо?
    моя порада, якщо нашивати мереживо, то поверх тканини, щоб воно не торкалось дитячої шкіри, або вибирай таке, щоб воно було мягеньке. По моїх спостереженнях, мереживо дуже дратує ніжну дитячу шкіру.
    По твоїх питаннях: на рукави не треба вже нічого додавати точно. Якщо дуже хочеться ще щось додати, то або пояс, або вирізу вишити щось маленьке/тоненьке.
    п.с. Дуже гарно!
     
  11. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    я так само думаю про мереживо - виглядати буде гарно, але зовсім не практично.
    пропоную взагалі мереживо не нашивати на горловину - тільки стрічечку на кутики пришити - щоб зав"язувати потім. поясок також не потрібно - наскільки це буде потрібно для дитини? це буде незручно і зайве.
    а так - льоля, як льоля, з пояском і мереживом починайте планувати новий проект - на дівчинку, якій рочок вже і бігає )))
     
  12. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

     
  13. Відповідь: Вишивана сорочка

    Нів"якому разі не нашивати мереживо на горловину,там і так зроблена обтачка ,а не згин,а це вже 4 слої матерії.
     
  14. Mavra

    Mavra New Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Навряд чи до такого типу вирізу підійде мереживо зі стрічкою.
    Абсолютно погоджуюся, мені сорочечка вже виглядає довершеною, дуже делікатною і зі смаком зробленою. :girl_smile:

    Але це лише моя думка, просто часто ловлю себе на тому, що боюся забагато "наліпити", не хочу вас заразити цим :girl_crazy:
     
  15. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Від мережива відмовлюсь тоді.або пришию тоненьку стрічечку по боках, щоб зв"язувати, або з тої тканини що там є,дам один шов і в нього запущу стрічку, щоб можна було трошки сягнути горловинку.але то вже в магазині собі подивлюсь.а біля вирізу все одно ще дам по гілочці з одного боку і іншого))
    Дякую дуже за поради!
     
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Я би теж казала мінімалізувати додатки. Дітки дуже ніжну шкірку мають. Такі прибамбаси як стрічки, мережива тощо (особливо коло шийки) я би радила робити на пізніший вік, десь на рочок, ну найраніше 8-9 місяців. До того часу варто якомога простіше. Зайвих швів теж треба уникати. Вони мають бути ніжні, м'ягенькі, аби не тиснули малятко.

    Льоля дуже гарненька!! :girl_claping: :girl_tender:
     
  17. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Algo, приєднуюсь до дівчат - льоля дуже гарна і ніжна :girl_claping: (десь і в моїх запасах хомякових ці дзвіночки мали бути)
    На мою думку теж додавати багато всього не потрібно.


    В мене чергове питання - як думаєте, льоля для хлопчика на хрестини - це вдалий вибір? Я далі в роздумах, в Призму так і не зібралась, правда, знайшла кравчиню, яка може розкроїти і пошити. До речі, такий самий магазин, як Призма, є в р-ні Привокзальної, принаймі так вказано на їх сайті, чи хтось був?
     
  18. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Тканину купувала в новому цумі, а викрійкою поділилась одна форумлянка.
    для хлопчика льоля теж підходить на мою думку!
     
  19. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    і мені здається, що то буде дуже гарно! Просто взір вибрати хлопчачий. Ще мені на хрестини дуже подобаються вишиті сорочечки з штанятками для хлопчиків, такі , як Станіслава вишиває, для мене кожний комплект - то маленький шедевр.
     
  20. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Показую знимку своєї завершеної сорочки. Наразі знимка тільки з мобільного (тому така поганенька якість, ще й кривенько сфотографовано), при нагоді зазнимкую фотоапаратом, щоб можна було роздивитися вишиванку ближче.
    [​IMG]
     
  21. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    А ось така моя друга вишиванка:
    [​IMG]