Вишивана сорочка

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем Chortenia, 21 Грудень 2006.

  1. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    [mod]
    у відповідь на 135 запитання про кількість тканини на вишиванку :girl_crazy: тема тепер має закріплений топ (для тих, кому ліниво читати і користуватися пошуком), а для тих, кому буде ліниво читати топ, модератор зробить жовий або червоний подарунок [/mod]
    Імель: в цій темі обговорюємо теоретичні аспекти вишивання сорочки.

    Ось підбірка найчастіших запитань та відповідей. Прошу бути пильними та не повторюватися:

    Оздоблення вирізу/горловини чоловічої сорочки обговорюється тут, ще також тут, тут, тут
    про оздоблення комірця і не тільки технікою зубцювання, і тут,
    про розташування взору на реглані
    защіпки на рукав 1, 2
    про кількість полотна на сорочку 1, 2, 3
    кутасики 1, 2, 3, 4

    Тема для фото завершених вишиванок знаходиться за цим посиланням: Вишивана сорочка. Завершені роботи
    Для процесів вишиванки в роботі маємо окрему тему.
    Бісерній вишиванці також виділено окреме обговорення.
     
    Останнє редагування модератором: 26 Травень 2014
    • Подобається Подобається x 2
  2. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка


    Підтримую, але може бути і просто червоним.хоча з двома відтінками сорочка буде багатшою.
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Можна вишневим і червоним вишити. Мені такі дуже подобаються!
     
  4. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Такс, з моєю сорочкою нічого так і не просунулось, ну не знаю я що я хочу!! купила собі шматок тканини сорочкової, буду на ній тренуватись: гладь і мережку пробувати!
     
  5. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Дивіться яка краса:
    [​IMG]
    Я так думаю то бісер. правда?

    Хм, а може і ні
    [​IMG]
     
  6. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    правда-правда, навіть скажу більше-то рубкою вишита (перша)
    гарнющі буковинки, ті що я шукала

    друга-сучасна (не старовинний взір тобто), схожа, що вишита бісером більш якісним, ніж рубка, тому дає рівніший малюнок, але не має блиску і власне того буковинського шарму
    прошу дуже-на Вернісажі, 7 тис грн :girl_curtsey:
     
    Останнє редагування: 6 Травень 2010
  7. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    В мене тут якраз новий процес дитячої сорочки починається вишневими нитками
    Фото трохи неякісне і криво розкладена тканина, як буде більше що показувати, то зроблю гарно:girl_curtsey: Holly, я думаю, що має бути гарно.
    [​IMG]
    Наспрвді нитка світліша (№498)
     
  8. Kalina

    Kalina Active Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    краса-неймовірна, але яка вона тяжка:girl_crazy:
     
  9. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    то точно, певно як кольчуга, гг
    Думаю не практична така сорочка до частого вжитку. Як на мене, краще вже гладдю щось схоже вишити, хоч носити можна буде нормально.
    Хоча над бісерною сорочкою теж думаю.
    Є ідеї з соняшниками, ірисами або маками, щось в народному стилі, але не робила-б сорочку такої заляпистою. Все добре в міру.
     
  10. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Хочу вишивати чоловікові сорочку.Вже маю полотно і узор. І навіть нитки. Але маю проблему, бо не зовсім розумію як то шити. Хочу вишивати відразу на полотні і постала проблема крою. Вірніше покроїть мені тітка. Наразі вона мені назначила горловину . А як від горловини шити? Вона позначила так, що вишивати потрібно дві планки на відстані одна від одної десь два см. Це для того, щоб потім зробити горловину. І виходить так, що потім ті дві планочки сшиваються далі від горловини і між ними буде шов (посередині сорочки). Але той шов буде і в нижній частині, там де вишиття не буде. То так має бути, чи як то має бути, бо я щось заплуталась. :confused:
     
  11. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    так
    так має бути
    якщо вишивка по полотні, а не вшита, інакше не буде (так мені принаймі здається :))

    але так добре, той шов на пузі майже непомітний
     
  12. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    теоретично може й не бути, але такого ще не зустрічала. Просто тоді горловину обробити важче буде.
     
  13. NOKIA

    NOKIA Active Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Я від таких балдію. Хочу в майбутньому вишити собі сорочку буковинською вишивкою, але... в неті схема тільки одна (принаймі я не знайшла), а в магазинах взагалі нема. Чи може я погано шукала?
    То вибрала просто густу вишивку квітами на грудях і повністю зашиті рукава - сорочка "Розкіш" (мотиви Прикарпаття).
     
  14. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Дякую дівчата. А то я собі сушу голову з тим швом. Просто на більшості сорочок того шва нема. Але то мабуть тому, що вишивка нашивається на готову сорочку.
    Ще одне запитання. Якої довжини вишита частина має бути? Так щоб вишиття йшло до пояса чи вище закінчувалось?
     
  15. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    як вам до вподоби
    є і такі, і такі
    мені особисто подобається, коли вишивка закінчується посередині між грудьми та пупцем,
    але є багато сорочок, на яких вишивка закінчується за сантиметр-два від ременя

    (то я про сучасні сорочки говорю)

    та ні, то хіба перезнімати взір з чиєїсь, бо я нет перерила вздовж та впоперек
     
  16. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Пупсику, поставте, будь-ласка, фото тої наміченої горловини і вниз, бо я щось собі то все так слабо уявляю, нащо там ті 2см, але хотілось би розібратись - на майбутнє, так сказать;)
     
  17. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    я зрозуміла, що то наразі є тільки полотно, некроєне
    спочатку буде вишиватися, потім кроїтися-зшиватися
    оті 2 см-то по 1см на зшивання, що зробити горловину
    відповідно спереду буде шов на пузі
    паніме?
     
  18. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Саме так. Фото потім виставлю, правда там нема що виставляти толком. :) А як краще і правильно? Спочатку кроїти, а потім вишивати, чи вишивати на полотні, а потім кроїти і горловину обробляти?
     
  19. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Не обовязково. Можна пошити і без шва на животі, тоді ті два сантиметра не потрібні. Просто робиться вузенький (десь 5 мм) у-подібний виріз, з середини пришивається планочка (щоб тіла було видно і все). Так всі сорочки шиються без шва на животі.
     
  20. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Наталю, так маєш на увазі?
    лиш тільки планочка підшита?
    [​IMG]
     
  21. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Ти маєш на увазі чоловічий варіант? Тоді саме так.