Вишивана сорочка

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем Chortenia, 21 Грудень 2006.

  1. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    [mod]
    у відповідь на 135 запитання про кількість тканини на вишиванку :girl_crazy: тема тепер має закріплений топ (для тих, кому ліниво читати і користуватися пошуком), а для тих, кому буде ліниво читати топ, модератор зробить жовий або червоний подарунок [/mod]
    Імель: в цій темі обговорюємо теоретичні аспекти вишивання сорочки.

    Ось підбірка найчастіших запитань та відповідей. Прошу бути пильними та не повторюватися:

    Оздоблення вирізу/горловини чоловічої сорочки обговорюється тут, ще також тут, тут, тут
    про оздоблення комірця і не тільки технікою зубцювання, і тут,
    про розташування взору на реглані
    защіпки на рукав 1, 2
    про кількість полотна на сорочку 1, 2, 3
    кутасики 1, 2, 3, 4

    Тема для фото завершених вишиванок знаходиться за цим посиланням: Вишивана сорочка. Завершені роботи
    Для процесів вишиванки в роботі маємо окрему тему.
    Бісерній вишиванці також виділено окреме обговорення.
     
    Останнє редагування модератором: 26 Травень 2014
    • Подобається Подобається x 2
  2. Львів_янка

    Львів_янка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

     
  3. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Та люба кравчиня може таку сукню пошити.
     
  4. Juliasia

    Juliasia Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Дівчата, хто може доступно пояснити як оздобити комір сорочки технікою зубцювання?
     
  5. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    прошу дуже
     
  6. Відповідь: Вишивана сорочка

    Я теж робила за цією технікою ,що порадили imel,але дуже довго розбиралась, тому раджу пробувати на клаптику. А получилось дуже гарно
    [​IMG]
     
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Була сьогодні в Призмі, дивилися з коліжанкою за заготовками на сорочки. Питання: хтось вишивав на їхніх заготовках? Як тканина? Мене от дивує, що на питання "А яка то тканина?" продавець відповідає "Ну то така спеціальна, сорочкова". Я чоловікові вишивала на домотканій (з чого тканій не вкурсі:)), якась вона мені здавалася міцніша, ніж та, що в Призмі, і на вигляд краща. Я в тому не розбираюся, ну зовсім:girl_sad:, а пояснення "то така спеціальна" не влаштовує. Вони, по-моєму, різні бувають.
     
  8. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    то темку почитайте, чи пошуком скористайтеся, тут писано-переписано
    і про заготовки з Призми, і полотно домотканне, і полотно сорочкове (те, що спеціальне :))
     
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Я певно не зовсім правильно питання поставила, спробую виправитися:)
    Темку я перечитала, всю, але питання залишилися.
    На вигляд розрізнити не можу, хоча здається мені, що на дотик бавовна більш мягка, ні?
    Тепер про Призму
    Це про заготовки з цього магазину. Тобто я правильно розумію, що поняття сорочкова тканина про матеріал нічого не розкаже? Це той самий льон?
    Поясню, чому така прискіплива в тому питанні:) Сорочку чоловікові вишивала сама, в тканинах не розбиралася (як і зараз, я в тому плані неук якийсь). На щастя, натрапила на жіночку, яка порадила добре полотно, бо воно і після прання не сіло, ні не виглядає затертим після двох років носіння. Сорочку мамі я не встигала вишити до певної дати, купила готову. По якості не порівняти. Тому й цікавлюся, як носяться сорочки з тих заготовок.
     
  10. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Дівчата, маю гарний тоненький льон, залишився з сорочечки на хрещення, нам її на вишивальній фабриці робили, я хочу на ньому вишити малій сорочку, порадьте, де розкроїти тканину, може яке перевірене ательє чи кравчиня???? Буду щиро вдячна, а то ніяк почати не можу ту сорочечку
     
  11. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Фуууууух... :girl_crazy:

    [​IMG]
     
  12. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Поможіть, будь ласка, з черговим питанням про тканину :d64:.
    Наважуюсь вишити доці сорочку, але ніяк до справи не дійде. Побачила тканину, яка на вигляд підходить (десь мені на форумі мелькала така назва - Цвайгарт), але ціна - 390гр.:khomyak:
    Іншої дешевшої в тому магазині не було і я не могла порівняти. Вона така дорога, тому що дуже хороша і дешева = погана?

    Схему хочу взяти з альбому Мирослави Шандро, але чи підійдуть нитки муліне для вишивання сорочки?
     
  13. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    :eek: мама рідна! хто на аїді сорочки вишиває? вона ж ще як бляха штивна

    купіть звичайне полотно а-ла домотканне і бажано натуральне і будете мати чистий спокій

    вона коштує потолок 80 грн/м, а так здається 50-70 грн

    звичайно
     
  14. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    то не була аїда, припускаю, що я могла не на той цінник глянути, бо дуже спішила
     
  15. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    певно тоді рівномірка

    нащо вам того?
    пошукайте в магазинах з тканинами, на Південному в Галичині на першому поверсі великий вибір
     
  16. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Багато хто вишиває на Цвайгарті сорочки, але не на АІДІ, а на Мурано або Лугані (дехто замовляє рівномірку Цвайгарт з легеньким люрексом), дуже красиво дивляться, але і ціна відповідна.
    Бачила сорочку вишиту на АІДІ, з відстані на 2 метри красивезно, а ось зблизька видно що щось не так. Але в загальному може бути. Люди фантазують хто як може.
     
  17. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    як ви по тих схемах вишиваєте?
    я теж накупувала тких схем різних, щось буду з них комбінувати - але щось там такі схеми складні для сприйняття.
    квадратики понамальовані щось так неясно, нечітко, чи то я щось не розумію, там нема символів, тому там, де схожі кольори - легко помилитися

    коротше, маю купу питань щодо схеми для сорочки.
    добре, що хоч викроєну сорочку нарешті забрала ))
    бачу, що відкладається надовго, до довгих вихідних чи відпускти - бо я потрапила в темний ліс
     
  18. Drimka

    Drimka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Ну, якщо чесно, то я перший раз за схемою вишиваю, також було страшно, але головне почати, як кажуть: очі бояться, а руки роблять. Ну і ще в мене на схемі крім кольорів ще й символи використані для позначення, то по них і орієнтуюся.
     
  19. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    я теж одну таку маю, але з неї вишивати-то самоубійство

    схему купила, але передумала таку вишивати
    але якби вишивала, то як для мене, варіант один-перенабрати
    один раз витрати більше часу, але вже в процесі не паритися
     
  20. Glori

    Glori New Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Дівчата, допоможіть. Чим вишита ця сорочка, що і шовковий блиск, і повні хрестики. Чи варто пробувати на шифоні.
    [​IMG]
     
  21. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Я б на шифоні не шила, є гарне лляне полотно чорного кольору. Нитки певне шовкі, турецький шовк чи в клубочках. Вишито вроді рахунковою лиштвою і стебловим швом(вусики), ретезь, і зубчки. Таке я нагледіла там. Може я і не права.