Вишивана сорочка

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем Chortenia, 21 Грудень 2006.

  1. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    [mod]
    у відповідь на 135 запитання про кількість тканини на вишиванку :girl_crazy: тема тепер має закріплений топ (для тих, кому ліниво читати і користуватися пошуком), а для тих, кому буде ліниво читати топ, модератор зробить жовий або червоний подарунок [/mod]
    Імель: в цій темі обговорюємо теоретичні аспекти вишивання сорочки.

    Ось підбірка найчастіших запитань та відповідей. Прошу бути пильними та не повторюватися:

    Оздоблення вирізу/горловини чоловічої сорочки обговорюється тут, ще також тут, тут, тут
    про оздоблення комірця і не тільки технікою зубцювання, і тут,
    про розташування взору на реглані
    защіпки на рукав 1, 2
    про кількість полотна на сорочку 1, 2, 3
    кутасики 1, 2, 3, 4

    Тема для фото завершених вишиванок знаходиться за цим посиланням: Вишивана сорочка. Завершені роботи
    Для процесів вишиванки в роботі маємо окрему тему.
    Бісерній вишиванці також виділено окреме обговорення.
     
    Останнє редагування модератором: 26 Травень 2014
    • Подобається Подобається x 2
  2. Lyubystok

    Lyubystok New Member

    Відповідь: Вишивана сорочка: схеми, викрійки

    Хочу вишити сорочку як на фото: [​IMG]
    Тільки ось з кроєм ніколи не стикалася, самій страшнувато. Прошу вашої поради- чи варто самій починати собі з кроєм, якщо так- то де можна знайти такі викройки.А якщо ні- то до кого можна звернутися у Львові ( може є якесь ательє, або хтось дома) щоб покроїти саме такий фасон? Дякую.
     
    Останнє редагування: 11 Травень 2011
  3. Mavra

    Mavra New Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Які защіпки на рукавчик чоловічої сорочки краще підійдуть? Гудзики, гачечки чи кнопочки такі пришивні?
     
  4. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Я давала кнопочки.
     
  5. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Я пришила спочатку гудзики, було чомусь не зручно, переробила на кнопки - вийшло набагато краще.
     
  6. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    трохи ріже око недошитий взір біля комірця
    не хочете довишивати? (то порада-питання :))
     
  7. marry carrie

    marry carrie Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Дуже хочу, але мені не хочуть повернути вишиванку, я як сфотографувала, то побачила що не дуже добре вийшло, але то була термінова робота і я її вже подарувала.
     
  8. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Зшили сорочку моїй сестрі. Ото хвалюсь її першою вишитою сорочкою.
    Взір брала з старовинного бабусіного рушника і трохи своєї фантазії.
    [​IMG]
     
  9. fotynasop

    fotynasop New Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Подивіться тут. Можливо знайдете щось цікаве для себе. Мені деякі взори ну дуже сподобались!
     
  10. Ariel

    Ariel Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    І я планую сьогодні ввечері розпочати сорочку для синочка на День Незалежності,точніше показати свекрусі як розпашонки виглядають-вона вміє шити.А поки підшукую взір.
    Дівчата,а яка ціна на льон у Львові?У нас 115 грн.
     
  11. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Так розумію, є різний льон, той, що Ви пишете - з дорожчих. Але я не профі, може дівчата щось підкажуть. Я купувала домоткане полотно (так називалось в магазині в Скрині, на останньому поверсі), ціна, як не помиляюсь, 80 грн.


    Дівчата, знову прошу допомоги відносно чоловічої сорочки. Тут давала фото http://posydenky.com/showthread.php?t=42178&page=110. Дууууже потрібна хоча б схожа схема, пообіцяла чолоківу вишити, а сама (супер майстриня :girl_cray:) навіть не можу визначити з фото чи то хрестиком вишито (шукаю схему власне хрестиком)
     
  12. fotynasop

    fotynasop New Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

     
  13. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Дівчатка,може хтось має ссилки на дитячі вишиванки,треба плаття для старшої доці 8 років.Вона багато виступає.От не може придумати фасон і вишивку.Знайома буде вишивати бісером.Підкиньте,будь ласочка,ідейки...
     
  14. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Stanislava, а вишитий червоненький сарафанчик дуже симпатичний, Ви просто молодець!!!
    Яку тканину на нього брали?
     
  15. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Вчора поступила замовлення від чоловіка на вишиту сорочку чорно-малиновими нитками. Чесно кажучи загнав мене в тупік. З чого ж починати? Вишивати на тканині для вишивання а потім вшивати? Читала на попередніх сторінках, що є вже готові сорочки з вшитими тканинками для вишивання.
    А є у Львові ательє, де б шили сорочки і вшивали вишивку? Може є майстрині, які родлять це вдома? Як все купа питань. Звиняйте :)
    Ви вишивали на тканині?
     
  16. OlichkaI

    OlichkaI New Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    вишивала на заготовці з Призми
     
  17. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Чесно кажучи нічого не зрозуміло. Ще це така за заготовка це заготовка і з якої Призми?
     
  18. Kecan

    Kecan New Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Ну взагалі-то, щоб ви зрозуміли Призма - це такий магазин на початку Пекарської для тих хто любить вишивати, а заготовка - це викрійка сорочки (готова до вишивання) різних розмірів і дизайнів
     
  19. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Тобто це клапити тканини, на яких вишивають, а потім після вишивки зшивають до купи? Чи це вже зшита сорочка? Йой, як все одні запитання :)
     
  20. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Вже зшита сорочка, на якій ви вишиваєте.
     
  21. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Чомусь хочу вишити сорочку "з нуля", але ще не знаю як має виглядити виріз, як його обшивати, як на ньому вишивати. Хочу вишити на самій сорочці а не на вставці. Маю дома вишиті сорочки але всі зі вшитими вставками. Якщо хтось може скинути фото і наглядно показати/розказати як воно має шитися то буду дуже вдячна. Ось який виріз я маю на увазі [​IMG]