Вишивана сорочка

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем Chortenia, 21 Грудень 2006.

  1. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    [mod]
    у відповідь на 135 запитання про кількість тканини на вишиванку :girl_crazy: тема тепер має закріплений топ (для тих, кому ліниво читати і користуватися пошуком), а для тих, кому буде ліниво читати топ, модератор зробить жовий або червоний подарунок [/mod]
    Імель: в цій темі обговорюємо теоретичні аспекти вишивання сорочки.

    Ось підбірка найчастіших запитань та відповідей. Прошу бути пильними та не повторюватися:

    Оздоблення вирізу/горловини чоловічої сорочки обговорюється тут, ще також тут, тут, тут
    про оздоблення комірця і не тільки технікою зубцювання, і тут,
    про розташування взору на реглані
    защіпки на рукав 1, 2
    про кількість полотна на сорочку 1, 2, 3
    кутасики 1, 2, 3, 4

    Тема для фото завершених вишиванок знаходиться за цим посиланням: Вишивана сорочка. Завершені роботи
    Для процесів вишиванки в роботі маємо окрему тему.
    Бісерній вишиванці також виділено окреме обговорення.
     
    Останнє редагування модератором: 26 Травень 2014
    • Подобається Подобається x 2
  2. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    я ж тобі і пропоную, використовувати як тканину придатну до вишивання - вишивальний льон, він до прання абсолютно "читабельний"
    тобто на саму сорочку залишити той, що маєш, а для вишивки купи не аіду, а рівномірку (як варіант) чи вишивальний льон, до специфіки тканини звикаєш дуже швидко, і чому ти думаєш, що всліпнеш? розмір хрестика, що в 16 аїді, що в 32 каунті рівномірки той самий, а сорочка буде абсолютлі краща

    чим ліпше? :eek:
    базарний варіант
    не розумію, як вже сама вишиваєш, то виший путнє
     
  3. opko

    opko Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Бачила канву цвейгартівську в інтерсіті на Сихові, здається 18 каунту.
     
  4. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка


    можна і в нашої окси купити;)
    я так і зробила на чоловікову сорочку:) кхм, яку ще не почала вишивати:)
     
  5. окса

    окса Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Вперше чую такий каунт для рівномірки.Маю 25 каунт,27,28 та 32
     
  6. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

     
  7. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    ОМГ :khomyak: :hang1: :suicide:
    моя блондиниста голова не змогла до цього додуматися, я намагаюся оптимізовувати всі процеси, а не ускладнювати

    як на мене, це зайві клопОти, бо може вийти трохи не альо, як десь канва зїде :8: і хрестики "гулятимуть"
     
  8. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Вишивана сорочка

    розумієш, інакше жити скучно буде :d23:
    бо справді,
    і ще, я нині засилила нитку і спробувала зробити кілька хрестиків через 4 ниточки. Важко, але думаю, що розженуся і піде. Спробую попсувати манжет з іншого боку :)
     
  9. Schurynyatko

    Schurynyatko New Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Дівчатонька,а викрійку сорочечки для крещення лялі хтось моє? а то я тут запутлась:girl_flag_of_truce:
     
  10. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: Вишивана сорочка

    вирішила вишити коханому виштванку до Миколая. маю такий собі таємний процесик)) але виникло питання як вишивати перед. тобто як саме обробити розріз спереду??? :girl_in_dreams:
     
  11. TesTanya

    TesTanya New Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Почала вишивати в середині серпня, але вишивати виходить не кожен день, а інколи навіть через тижні...
    Моє вишивання має ніби менший хрестик - ось чотири гілочки - десь 48 см.
    [​IMG][​IMG]
    Теж приглядаюся до вужчих смужечок візерунку на краєчки, та на якийсь "напіввіночок" вниз, бо ще одна гілочка не поміщається
     
    Останнє редагування: 9 Листопад 2012
  12. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    питання від чайника:
    як робиться зав’язка для чоловічої сорочки з комірцем-стійкою? вона має бути всередині комірця просунута чи просто пришита до країв? і як власне зробити отой мотузочок, що китички буде з’єднувати?
     
  13. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    дівчата, помагайте нам, чайникам!

    вичитала таке:
    але залишається питання про шов валик. чи достатньо він триматиме край, якщо вишити його в кожну ниточку? чи треба ще крім того що вколювати між кожну нитку, ще й вколювати власне в кожну нитку всередину?
     
  14. fastivchanka

    fastivchanka New Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    а я ще по краю роблю накид, щоб вийшов наче обметувальний шов
    [​IMG]
    тоді міцніше тримається. а між валиками гладі треба лишати одну нитку, яку потім підрізати та висмикнути
     
  15. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    в мене руці-крюці)) не вийшов обметувальний: так криво нитка лягала, що я просто пройшлася валиком 2 рази. ніби тримається.
     
  16. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: Вишивана сорочка

    якби я ще знала як той валик робити )))) але нічого, поки вишиваю, а далі якось розберемося
     
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    отак, тільки без першого кроку - не треба намітку робити, бо і так ясно, де вишивати.
     
  18. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    :)
    писано-переписано!
    читайте!
     
  19. perlyna

    perlyna Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Дівчата порадьте з досвіду яку тканину краще взяти для плаття Лугану чи Лінду?
     
  20. окса

    окса Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Лінда-100% котон(дуже мнеться),а Лугана і Брітні Лугана-48% котон і 52%віскоза.Зверніть увагу на каунт тканини.Я б обрала Лугану
     
  21. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Вишивана сорочка

    окса, то мабуть питання скоріше до вас, але буду вдячна за будь чию допомогу. Значить так хочу я вишити собі сорочку, такого грандіозного вишивального проекту ще не мала, маю узір на папері, а от яку брати тканину і скільки не знаю(( Допоможіть :girl_flag_of_truce: