Вишивана сорочка

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем Chortenia, 21 Грудень 2006.

  1. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    [mod]
    у відповідь на 135 запитання про кількість тканини на вишиванку :girl_crazy: тема тепер має закріплений топ (для тих, кому ліниво читати і користуватися пошуком), а для тих, кому буде ліниво читати топ, модератор зробить жовий або червоний подарунок [/mod]
    Імель: в цій темі обговорюємо теоретичні аспекти вишивання сорочки.

    Ось підбірка найчастіших запитань та відповідей. Прошу бути пильними та не повторюватися:

    Оздоблення вирізу/горловини чоловічої сорочки обговорюється тут, ще також тут, тут, тут
    про оздоблення комірця і не тільки технікою зубцювання, і тут,
    про розташування взору на реглані
    защіпки на рукав 1, 2
    про кількість полотна на сорочку 1, 2, 3
    кутасики 1, 2, 3, 4

    Тема для фото завершених вишиванок знаходиться за цим посиланням: Вишивана сорочка. Завершені роботи
    Для процесів вишиванки в роботі маємо окрему тему.
    Бісерній вишиванці також виділено окреме обговорення.
     
    Останнє редагування модератором: 26 Травень 2014
    • Подобається Подобається x 2
  2. Малява

    Малява New Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Дякую, вже випорюю
     
  3. Львів_янка

    Львів_янка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка


    Отож це рукав
    [​IMG]
     
  4. GORTENZIA

    GORTENZIA New Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    [​IMG]
    Це моя сорочка. Схема від Ксенії Колотило. Кроїла сама, тому крій жахливий (ну не вмію я кроїти!)
     
  5. Львів_янка

    Львів_янка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Рукав практично готовий. Там ще мають бути жовті хрестики. Хочу їх зробити з бісеру. Не знаю чи гарно буде, якщо ні то зроблю ниткою,як має бути.
    [​IMG]
     
  6. Малява

    Малява New Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Здається так краще [​IMG]
     
  7. Kecan

    Kecan New Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Однозначно, що так гарніше і насичиніше:girl_claping:
     
  8. mamulja

    mamulja Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

     
  9. MYR

    MYR Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Робіть різну відстань, крива лінія буде помітніша.
    То як Вам зручно, на результат це точно не вплине, я б вишивала іншим кольором, бо одним трохи нудно.
     
  10. ntv

    ntv Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Як на мене то не шийте зовсім ту лінію знизу, не буде помітно що хрестики не співпали А про інший колір - то дійсно як Вам зручно
     
  11. Mavra

    Mavra New Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Я не зшивала повністю, опустилася на півхрестика в одній частині і піднялася на півхрестика в іншій, ніби нормально виглядає. Пізніше викладу фото. Дякую за поради :girl_claping:
     
  12. Відповідь: Вишивана сорочка

    А я якраз збираюсь купити заготовку на сорочечку для племінника.Nanalysa, підскажіть будь-ласка де ви купляли , щоб я так не попалась як ви. Бо я цю сорочечку маю передати в інше місто, носити туди-сюди не зможу.
     
  13. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Сьогодні вже вкотре пожаліла, що вишивати взялася на батисті....Чогось так мені тяжко на ньому вишивати, і хоть гарно все відміряла, але боюсь, що десь скошу і буде нерівний узор....
     
  14. Kecan

    Kecan New Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Я вишивала малій сорочку тоже на батисті. Але все вийшло нормально, гарно і рівно виглядає..
     
  15. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    ОТ власне, мені дуже подобається сорочка вишита на батисті, тому і доці таку вишиваю, але чогось дуже довго мені вишивається, напевно би на іншій тканині закінчила би вже вишивати перід.....
    ну нічого, процес процесом, а надіюсь результатом натішуся....
     
  16. Львів_янка

    Львів_янка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Трішки вишитого другого рукава
    [​IMG]
     
  17. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Дівчата, порадьте. Вчора були в гостях у чоловікової бабусі, то вона сказала, що в дитячій вишиванці має бути зелений колір до чорного з червоним. От тепер не знаю, що то робити, зеленого вже нема куди тулити, хіба що, в квіточки на рукавах, але чи то справді так має бути? Бо накинулися на мене вчора, що я без зеленого кольору вишила.
     
  18. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Хм, цікаво де то пише? Як на мене можуть бути лиш червоне і чорне, там справді нема де тулити.
     
  19. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Хіба можна беком пообшивати листочки....
     
  20. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    І я про то саме вперше почула, буде так, як вишила, а не подобається, то хай вишиє і подарує ще одну)))) Це скоріше якийсь забобон, бо іншого пояснення тому, я не можу знайти.

    Мені здається, що буде не дуже....прийдеться в дві, а то й три ниточки брати, бо чорний буде видно більше, тоді буде дуже грубе вишиття.
     
  21. ntv

    ntv Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Як на мене , то дуже гарно так як є. Робіть, як подобається Вам то все забобони