Вишивана сорочка

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем Chortenia, 21 Грудень 2006.

  1. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    [mod]
    у відповідь на 135 запитання про кількість тканини на вишиванку :girl_crazy: тема тепер має закріплений топ (для тих, кому ліниво читати і користуватися пошуком), а для тих, кому буде ліниво читати топ, модератор зробить жовий або червоний подарунок [/mod]
    Імель: в цій темі обговорюємо теоретичні аспекти вишивання сорочки.

    Ось підбірка найчастіших запитань та відповідей. Прошу бути пильними та не повторюватися:

    Оздоблення вирізу/горловини чоловічої сорочки обговорюється тут, ще також тут, тут, тут
    про оздоблення комірця і не тільки технікою зубцювання, і тут,
    про розташування взору на реглані
    защіпки на рукав 1, 2
    про кількість полотна на сорочку 1, 2, 3
    кутасики 1, 2, 3, 4

    Тема для фото завершених вишиванок знаходиться за цим посиланням: Вишивана сорочка. Завершені роботи
    Для процесів вишиванки в роботі маємо окрему тему.
    Бісерній вишиванці також виділено окреме обговорення.
     
    Останнє редагування модератором: 26 Травень 2014
    • Подобається Подобається x 2
  2. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    моє шиття сорочки зайшло в глухий тупік. Ніяк не можу пришити той ... комір. Тільки то і роблю що порю. З врізом він має іти рівно, але коли я його починаю по кругу пришивати, то над вирізом закінчення/початок комірця відтопирюється. Порядьте, як його правильно пришити, щоб він гарно ліг. І ще, що можна придумати, щоб не було видно ззовні полотна, а тільки перід, який плавно переходить в комір. В мене получається негарна біла полоска між коміром і передом сорочки :girl_cray::girl_cray::girl_cray:
     
  3. ntv

    ntv Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Я спочатку пришивала вручну, починала від переду з обох боків , а тільки потім зшивала з спинкою, тобто закінчувала шов рівно посередині спинки, при цьому саму сорочку тримала так, щоб вона не сильно розтягувалась і комірець тоді гарно лягає
     
  4. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    розкажіть мені, турку, як почати вишиванку. Перший раз то я шила по готовій. А тут купила тканину і дивлюся на неї як баран на нові ворота. Маю викрійку до схеми, трохи понамальовувала олівцем на тканині горловину, середину, пройми. А якщо не так. Так страшно починати. Та й взагалі з якого боку до неї підступитися. Ви деталі вирізали, чи по суцільній тканині шили, а потім кроїли?
     
  5. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    знайома ситуація. По викрійках робите розмітку на тканині. Я робила нитками, так мені здається краще. Визначаєтесь де у вас що буде: перід, рукава, спинка. І приступаєте до роботи. Я на суцільному клапті тканини вишивала, а потім перід розрізала і зшила дві половинки вишивки.
     
  6. Vyvirka

    Vyvirka New Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Прошу вашої допомоги, в крамничці на Провісні вже заготовок не продають, послала чоловіка в призму а там вже рукодільного магазину не має.Підскажіть будь-ласка де ще можна купити заготовку на вишиванку?
     
  7. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

     
  8. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

     
  9. Vitusja

    Vitusja Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Філіал того магазину, що був у "Призмі" є ще на вул. Стародубській (бокова від Городоцької, напроти костелу за кіосками). Там також є заготовки.
     
  10. Lamara

    Lamara Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Давно не вишивала, останній раз до народження первінця.
    Хочу хлопцям вишити сорочки.
    Питання.
    Чи є десь в просторах нету викрійки сорочок дитячих? (заготовки не підходять).
    Чи здерти з звичайної сорочки викрійку, а потім зліпити якось до купи?
    Яку купити тканину на сорочку? (так щоб по ній одразу вишивати, крім панами).

    Хотіла спочатку купити, але на дві сорочки грошей зажала))))
     
  11. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    викрійки є. А ви будете самі зшивати?
    Тканину купити краще - домоткане полотно, на ньому зразу і вишивати. Можна купити в Окси Думаю, можна з нею домовитись про розкрій і зшивання.
     
  12. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    з карми
    тут давала сторінки книжки, з яких вчилась я. Перший взірець - саме та мережка
     
  13. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Шукаю вишивальницю, яка вишиє сорочку для моєї коліжанки. Прохання зголоситися, хто зацікавлений :)
     
  14. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Вишиванка для синочка. Вишивали на пару з мамою, його бабусею - сама не встигала до Весняного свята в садок, 15 березня.
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
     
  15. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Дівчата, які ж гарні вишиванки! :girl_in_love:

    А я потребую допомоги. Взялась вишивати сину сорочечку (дуууже хочу встигнути до Великодня). Купила в Призмі заготовку, почала вишивати перід. Один бік готовий, як тепер правильно перейти на інший бік, щоб зійшовся взір?
    Сорочка на стійку, боюсь, якщо недобре відміряю, не зійдеться, де закінчується виріз спереду
     
  16. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    не знаю чи по адресу звертаюсь, в мене біда, позичили знайомі вишиту блузку, півроку невіддавали, а сьогодні повернули, щойно пригледілась, а там рукав розірваний біля вишивки...дирочка десь на 4см..так блузку шкода, може можна десь поремонтувати, щоб не дуже замітно було?
     
  17. Nelpis

    Nelpis New Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Доброго дня, Майстрині!
    Підкажіть, будь-ласка, де у Львові можна знайти таку "заготовку" для вишиванки, тобто сорочка вже пошита, але з відведеними для цього місцями для вишивки? Не знаю чи добре пояснила..)) Точно знаю, що таке є і виробляється в Польщі. А от чи продається у Львові не знаю.. (( Підкажіть, пліз.
     
  18. cheboturka

    cheboturka New Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    є таке в магазині в Антошці ("МЕРЕЖКА") І НА гОНТИ (БІЛЯ ЛЯЛЬКОВОГО ТЕАТРУ), а ще в будь якої кравчині, яка шиє вишиванки
     
  19. garnazirochka

    garnazirochka New Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Чудові роботи:) в мене сорочечка біла, ще мамина, дуже її люблю. А чоловікові шила сорочку - зробила імітацію вишивки, купон з візерунком купила, вирізала, пришила.. Вишивати вмію, але мене надовго не вистачає - до кінця не доводжу)))
     
  20. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

     
  21. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Ось і я вишила чоловікові сорочку,але зшити не можу :girl_devil:, сама кроїла, тепер бачу огріхи. Може б порадили кравчиню, яка б поправила викройку (бачу, що все піддається корекції). Думала, що все сама зроблю, але досвіду забракло)))).