Вишивана сорочка

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем Chortenia, 21 Грудень 2006.

  1. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    [mod]
    у відповідь на 135 запитання про кількість тканини на вишиванку :girl_crazy: тема тепер має закріплений топ (для тих, кому ліниво читати і користуватися пошуком), а для тих, кому буде ліниво читати топ, модератор зробить жовий або червоний подарунок [/mod]
    Імель: в цій темі обговорюємо теоретичні аспекти вишивання сорочки.

    Ось підбірка найчастіших запитань та відповідей. Прошу бути пильними та не повторюватися:

    Оздоблення вирізу/горловини чоловічої сорочки обговорюється тут, ще також тут, тут, тут
    про оздоблення комірця і не тільки технікою зубцювання, і тут,
    про розташування взору на реглані
    защіпки на рукав 1, 2
    про кількість полотна на сорочку 1, 2, 3
    кутасики 1, 2, 3, 4

    Тема для фото завершених вишиванок знаходиться за цим посиланням: Вишивана сорочка. Завершені роботи
    Для процесів вишиванки в роботі маємо окрему тему.
    Бісерній вишиванці також виділено окреме обговорення.
     
    Останнє редагування модератором: 26 Травень 2014
    • Подобається Подобається x 2
  2. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

     
  3. Metaxa

    Metaxa New Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Rodionochka

    Вишивка ваша дуже красива і оригінальна. У вас дуже гарно виходить.Головне вона ексклюзивна , а чоловіку скажіть що вишивання заспокоює нерви, і зрештою приносить задоволення.
     
  4. Tonja

    Tonja New Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Доброго вечора. Хочу поради на рахунок заготовок під чоловічі сорочки, які продаються у Львові в Призмі. На ск. відомо, льон сильно збігається після прання. Який розмір тої заготовки брати, щоб після прання була добра на чоловіка. Одяг номить 52 р., сорочку комір 41-42, ріст 182-188. Буду дуже вдячна )))
     
  5. Drimka

    Drimka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Дівчата, нарешті я вертаюся до вас зі своєю вишитою сорочкою. Сьогодні дошила рукави і тепер не знаю, що робити з передом. Щось я тоді, коли купувала заготовку і візерунок не думала, як то буде, бо була дуже захоплена, а тепер на роздоріжжі. Чоловік каже шити дві вужчі доріжки поперек і на рукави (так як я ниткою відмітила), а коліжанка радить пустити просто три голубенькі доріжки від шиї до низу, або дві голубенькі по боках і червона посередині. Що порадите? Може ще якісь ідеї будуть, бо стільки праці, хочеться, щоб то вже якось гарно вийшло.

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 27 Лютий 2012
  6. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    мені ця ідея більше сподобалась, але з маками та ромашками, щоб не надто вузько було.
     
  7. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    я б дала посередині ту саму ширшу смужку зверху до низу, тоді по обидва боки мережку або таку стрічку як на рукавах і якщо вміститься - то після цього ще голубенькі смужки (маю на увазі якщо будете самі робити мережку, бо якщо буде стрічка, то мабуть більше нічого не поміститься, бо вона досить широка). а на рукави я б не залазила - вийде не дуже симетрично від краю горловини. можливо просто вишити ще на самому рукаві щось вище тієї стрічки або голубенькі незабудки або маки
     
  8. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    собисто я б на рукавах вже нічого не вишивала, а з переду вишила б дугу з польових квітів, а
    цього б точно не робила, для мене таке розміщення узору якесь не жіночне чи що.
     
  9. Злата

    Злата Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Drimka, вишиваю такий візерунок своїй донечці на блузці. Теж у роздумах про взір посередині. Поки вирішила дати контурний малюнок, як на "фото", під виріз один такий трикутник.



    Але такий варіант, який пропонує Ваш чоловік також розглядала, думаю, має бути цікаво.
     
  10. Samanesvoya

    Samanesvoya Active Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    А мені здається, що було б гарно, якби ви вишили посередині, з гори до низу 1 смужку самого ширшого взору, а по обидва боки його, тих дві вужчі.
     
  11. Drimka

    Drimka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Теж розглядали такий варіант, але мені здається, що то трохи замасивно буде.

    Я спершу так і планувала, хотіла взагалі лише ті маленькі волошки дати навколо шиї, бо не хочу дуже заляпаної сорочки. Основний акцент робила на рукави, а тут хочеться щось трошки для гармонії. Але візерунок має лінійне спрямування, чи як то сказати правильно, не знаю, чи зможу його заокруглити навколо шиї.Боюся зіпсувати.

    Це дуже важливий момент. Власне, через нього і раджуся, бо то мене дуже гризе, а чоловік каже, що то в очі не кидається. Але та кругла горловина, на яку я не звернула уваги, купивши візерунок розрахований на прямі кути, тепер стала каменем спотикання.
     
  12. Drimka

    Drimka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Злата, а горловина у вашої сорочечки якої форми? А візерунок такий самий як у мене, чи той, що на малюнку, бо я щось заплуталась?
    Я заміряла такий варіант, то виходить весь перед зашитий. Мені так не дуже подобається, та й роботи мені буде дуже багато, а хочеться до Великодня закінчити :)

    Попробую ще завтра, якось заокруглити візерунок на папері.
     
  13. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    У вас є РМ? Намалювати в РМ буде значно простіше ніж на папері, можна крутити-вертіти тим узором так як вам буде зрічно.
    Я свою сорочку так і малювала, причому вперше каристувалася цією програмою
     
  14. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Я з донеччиною сорочкою
    [​IMG]
    низ таким лишати? я думаю там більше нічого не пасуватиме. а рукавчики) вишивати той основний взір? чи придумати щось менше, але ширше ніж внизу?
     
  15. Tonja

    Tonja New Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Мені ніхто не допоможе? Хочу замовити сорочку, боюся з розміром помилитись!:girl_cray:
     
  16. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    А де ви хочете замовляти?. Наскільки знаю, в звичайних магазинах не в інтернеті сорочки шиють від готової звичайної сорочки або треба підійти самому чоловікові з нього знімуть мірки і пошиють, принаймні я так замовляла
     
  17. Tonja

    Tonja New Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Хочу тут замовити по пошті, в нас в Тернополі таких заготовок не зустрічала.
     
  18. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    навіть не знаю, брала там малому (в їхньому магазині, а не через нет) , то зотіла з запасом, тому брала на 3 розміри більшу але вона виявилась не дуже і великою. а от за чоловічі сорочки точно не скажу. візьміть мабуть 56 розмір, вона після прання ще сяде на розмір точно
     
  19. Drimka

    Drimka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    На мою думку, на рукавчики вишивати основний узір, а низ таким і залишити. Так дуже гарно і делікатно.
     
  20. Drimka

    Drimka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Чула краєм вуха про ту програмку. Дякую за пораду. Мабуть таки стягну і спробую.
     
  21. ntv

    ntv Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Саме так я б і зробила, низ так гарно виглядає, всерівно концентрує на собі увагу верхня частина сорочки.