Вишивана сорочка

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем Chortenia, 21 Грудень 2006.

  1. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    [mod]
    у відповідь на 135 запитання про кількість тканини на вишиванку :girl_crazy: тема тепер має закріплений топ (для тих, кому ліниво читати і користуватися пошуком), а для тих, кому буде ліниво читати топ, модератор зробить жовий або червоний подарунок [/mod]
    Імель: в цій темі обговорюємо теоретичні аспекти вишивання сорочки.

    Ось підбірка найчастіших запитань та відповідей. Прошу бути пильними та не повторюватися:

    Оздоблення вирізу/горловини чоловічої сорочки обговорюється тут, ще також тут, тут, тут
    про оздоблення комірця і не тільки технікою зубцювання, і тут,
    про розташування взору на реглані
    защіпки на рукав 1, 2
    про кількість полотна на сорочку 1, 2, 3
    кутасики 1, 2, 3, 4

    Тема для фото завершених вишиванок знаходиться за цим посиланням: Вишивана сорочка. Завершені роботи
    Для процесів вишиванки в роботі маємо окрему тему.
    Бісерній вишиванці також виділено окреме обговорення.
     
    Останнє редагування модератором: 26 Травень 2014
    • Подобається Подобається x 2
  2. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Балачки рукодільниць

    А я сьогодні планую братись до вишивання сорочки. І лячно мені щось. Ходжу біля тої схеми і не знаю з якого боку приступити...
     
  3. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Балачки рукодільниць

    Я вже десь писала, що ось такий
    [​IMG]

    Так і планувала з самого початку, але чесно кажучи не знаю яким він має бути. Бо крій моєї сорочки відрізняється від тої, що на схемі. В мене досить глибокий трикутний виріз на грудях. Сама не знаю як то зробити:girl_in_dreams:.
     
  4. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Балачки рукодільниць

    Я би робила так: вишийте ті дві полоски по боках, а потім, ту що посередині, тільки її починайте вишивати знизу і скільки вміститься, то стільки і буде. НЕ знаю чи зрозуміли, але якось так...
    Я тут подумала, що ті дві бокові теж треба знизу вишивати, бо якщо виріз такий V все одно зліва буде трошки довший малюнок, а зправа коротший.
     
    Останнє редагування: 30 Квітень 2011
  5. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Балачки рукодільниць

    Розумію, але мені сумнівно так вийде. Бо там посериді йде шов.
    [​IMG]
    Одним словим ціла морока:girl_impossible:.
     
  6. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Балачки рукодільниць

    Ну ти спробуй от зараз зробити пару хрестиків прямо по середині того шва, чи буде джуе видно.
     
  7. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Балачки рукодільниць

    Ой, буду щось думати, може заміню ті полоски на ті косі, що на рукавах. Прийдеться помудрувати))
     
  8. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Коли побачила вашу заготовку для сорочки, одразу ж подумала про косі смужки що на рукавах. Основне,щоб підійшов кут нихилу тої смужки до кута вирізу, якщо ні тоді прийдеться переробляти схему в РМ
     
  9. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Я вже придивлялась. Ніби більш менш підходить.
    Якби ж то я вміла((
     
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Почала я вишивати собі сорочку білим шовком, гляддю. Поки що нема чого показувати (в планах хрестильна сорочечка малечі і сорочка чоловіку в тому ж стилі, але коли то буде:girl_in_dreams:), але трохи тяжко мені звикнутися до тої нитки. Хто має досвід, як ви її кріпите? Бо я хочу, щоб і виворіт чистенький був, але і надійність не постраждала. І все мені здається, що та нитка може вислизнути, бо ж вузлики не зав'яжеш (я їх впринципі ніколи не в'яжу), та й взір такий делікатний, що особливо нема під що сховати. Може хтось покаже фото?
     
  11. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Чогось не розумію, якщо хочеш одну сорочку( по фасону, по узору), навіщо ті заготовки, там і узор може не вийти, і криво стане, чому Ви іх купуєте? Для мене то дивно, по правильному треба розкроіти, вишити, а потому зшивати!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  12. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Кравчиня добра!!!
    ти вишиєш, а вона потім тобі зле зшиє

    от я єдиний раз кроїла, і що ви думаєте? пояснювала-пояснювала, а вона не так скроїла :girl_crazy:
    Тарасовій мамі теж кроїли (і ніби перевірена кравчиня була), і все рівно погано скорїла, довелося докуповувати тканину і перекроювати

    а з заготовкою результат більш прогнозований
    принаймі я вже в процесі знаю, що вийде так, як я собі то уявляю

    хоча кравчиню шукаю :) (то не заклик)
     
  13. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    З цим я згідна на всі 100 відсотків, вже 4 маю, 1 добра та лінива, 1 несерйозна, 1 ніц не вміє, 1 ще не перевірена.
     
  14. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    я найбільше боюся, що я вишиватиму, буду вкладати душу, а вона, наприклад, взір нерівно зшиє
    а так вже в ході роботи можна підпасувати, щоб все рівненько було

    ну і для початківців, які шиють першу сорочку (особливо чоловічу), коли все перший раз і дуже страшно, то теж не найгірший варіант
    а паралельно можна і кравчиню шукати, бо другий раз вже не так страшно :)
     
  15. Sneil

    Sneil New Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Ледь зі стільця не впала коли це прочитала :girl_impossible: Нещодавно почала вишивати таку ж сорочку і саме з трикутним вирізом. З кравчинею радились-радились, і вирішили все ж таки вишивати дві полоски на грудях на окремо викроєних клаптиках, які вже потім пришиватимуться.

    Чомусь, на своїй вишиванці я взагалі не уявляю отих косих полосок на рукавах і тому їх не робитиму.
     
  16. fotynasop

    fotynasop New Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    А з якої тканини ти шила вам сорочки? І де ти купувала ту тканину? Бо хочу собі і чоловікові вишити, але не можу знайти доброї тканини.
     
  17. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    А я таки дам той косий взір наперед просто ще його додумаю трошки.
    А я уявляю і зараз вишиваю їх і розумію що не помилилась з узором. Хоча вони дуже складно вишиваються. Але це на сто відсотків моє.
     
  18. ntv

    ntv Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Дивлячись, яка буде горловина, може її обв'язати гачечком, треба бачити сорочку вишитою, тоді щось придумати
     
  19. Sneil

    Sneil New Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Дуже гарно у вас виходить:girl_in_love:
    Я вибрала цей орнамент для своєї сорочки тому, що вона дуже пасує до чоловікової: схожі взори та кольори. А оті косі полоски ніяк не підходять. Мабуть, потрібно зробити на рукавах мережки, ех... якби ж то я вміла:girl_in_dreams:
     
  20. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    А я чоловікову буду вишивати так щоб до моєї підходила:girl_crazy:. Собі першій:girl_in_love:))
     
  21. nakladjuk

    nakladjuk New Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Чоловікову шила з льону(купляла в тканинах в Івано-Франківську), вишивала по канві, а собі з домотканної(купляла в спеціалізованому магазині для вишивки).