Вишивана сорочка

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем Chortenia, 21 Грудень 2006.

  1. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    [mod]
    у відповідь на 135 запитання про кількість тканини на вишиванку :girl_crazy: тема тепер має закріплений топ (для тих, кому ліниво читати і користуватися пошуком), а для тих, кому буде ліниво читати топ, модератор зробить жовий або червоний подарунок [/mod]
    Імель: в цій темі обговорюємо теоретичні аспекти вишивання сорочки.

    Ось підбірка найчастіших запитань та відповідей. Прошу бути пильними та не повторюватися:

    Оздоблення вирізу/горловини чоловічої сорочки обговорюється тут, ще також тут, тут, тут
    про оздоблення комірця і не тільки технікою зубцювання, і тут,
    про розташування взору на реглані
    защіпки на рукав 1, 2
    про кількість полотна на сорочку 1, 2, 3
    кутасики 1, 2, 3, 4

    Тема для фото завершених вишиванок знаходиться за цим посиланням: Вишивана сорочка. Завершені роботи
    Для процесів вишиванки в роботі маємо окрему тему.
    Бісерній вишиванці також виділено окреме обговорення.
     
    Останнє редагування модератором: 26 Травень 2014
    • Подобається Подобається x 2
  2. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Вишила чоловічу сорочку біле по білому :girl_haha: дуже легко і швидко вона мені далась:blush: Але біда в тому що не можу її сфоткати :girl_cool: не виходить(розмиває....) тре пофесіонала!
     
  3. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Я сьогодні почала вишивати сорочку жіночу (для мами) на чорному полотні,якщо чесно то дуже важко вишивати,очі болять .... Що я тільки не пробувала,і біле підставляла під полотно,і милом терла,і підсвічувала,тєжко йде :girl_in_dreams:
    Ось яка вона має бути


    P.S Тільки не питайте як моя сорочка з маками,бо поки що мені не хочеться її вишивати,хоча дуже мало залишилось!
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

     
  5. Малява

    Малява New Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Сьогодні нарешті почала другий рукав, так до Паски хочеться встигнути!!!!!!!!!!!!!!
     
  6. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Можна заповнити дрібними елементами з основного узору, можна того края дати ту кривульку на 3 хрестики.
     
  7. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

     
  8. ntv

    ntv Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    І мені дуже подобається, якась дуже незвичайна, але ж і гарна

    Молодець закінчення добре виглядає, а бокові лінії може звести разом трохи нижче середьої?
     
  9. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Вишивана сорочка

    я думала про те, але не починатиму. Я ледве середину придумала, три рази порола :8:
     
  10. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    той взір мама премальовувала за одну ніч в якоїсь відомої майстрині (на жаль, точно не пригадаю в кого), а потім ще дещо його доповнювала, переробляла. Я такої більше ні в кого не бачила.
     
  11. dreamin

    dreamin New Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Дівчата, допоможіть виправити становище. загорілася ідеєю зробити вишиванку донечці (10 років) від початку і до кінця самостійно, (а швачка з мене ще та). Все викроїла по [​IMG]. Вже все вишито, а коли зібрала до купи-зовсім не сподобалось, тягне під руками. Може хтось підкаже, що саме не так, чи може не правильно зшиваю, то порадьте як виправити. Сорочка буде ось така [​IMG]
     
  12. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Якраз вчора мала розмову з коліжанкою про самостійний розкрій і пошиття, то вона казала що правильно і гарно вшити рукави - це найважче. Я б вам радила все ж звернутись до хорошої швеї.
     
  13. nakladjuk

    nakladjuk New Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    І я хочу собі таку, тільки в голубих тонах, сьогодні закінчила вишивати чоловікові, завтра йду по тканину і нитки собі.
    [​IMG]

    cuxivchanka, підкажіть будь-ласка яку тканину брали (домотканну чи простий льон)
     
  14. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Домоткане чорне полотно.Але хочу вас попередити що дуже важко на ньому вишивати,набирайтесь терпіння:girl_cool:
    В мене помало просувається процес моєї сорочки чорної,з радістю б показала її,но залишила на роботі.
     
  15. geregala

    geregala Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    а я люблю вишивати на чорному, тоді всі кольори так чітко виглядають-контраст! Не можу сказати що дуже важко, підсвічую лампою, маю велику, можна її і збоку ставити і так трохи ніби під низ вишивки. Звичайно, шо не так як на білому полотні...пробуйте! Може ще все залежить від переплетення полотна!
     
  16. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Ви будете самі собі кроїти і шити чи маєте знайому кравчиню/швею?
    Упс, тільки дочиталась що ви з Івано-Франківська:)
     
    Останнє редагування: 20 Березень 2011
  17. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Я бачила полотно Сихівчанки. Переплетіння там таке густе, що дірок між нитками зовсім нема. Там підсвічування нічого не дасть.
     
  18. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Галя,та й мені дуже подобається чорне полотно і поєднання кольорів на ньому,но важко мені вишивати.
     
  19. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    І я знов тут:girl_crazy:
    [​IMG] [​IMG]
     
  20. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Вишивальниці, маю питаннячко. Чи продаються заготовки сорочечок для найменших - на хрестини? Думаю вже братись за роботу (для синочка), але не знаю з чого починати - ні взору не вибрала,а найгірше з пошиттям, не маю кравині, яка б це могла зробити. Що порадите?
     
  21. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Заготовки з Призми завеликі.підіть в любе ательє,там розкроять(можна взяти просто розпашонку і під неї коїти)