Вишивана сорочка

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем Chortenia, 21 Грудень 2006.

  1. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    [mod]
    у відповідь на 135 запитання про кількість тканини на вишиванку :girl_crazy: тема тепер має закріплений топ (для тих, кому ліниво читати і користуватися пошуком), а для тих, кому буде ліниво читати топ, модератор зробить жовий або червоний подарунок [/mod]
    Імель: в цій темі обговорюємо теоретичні аспекти вишивання сорочки.

    Ось підбірка найчастіших запитань та відповідей. Прошу бути пильними та не повторюватися:

    Оздоблення вирізу/горловини чоловічої сорочки обговорюється тут, ще також тут, тут, тут
    про оздоблення комірця і не тільки технікою зубцювання, і тут,
    про розташування взору на реглані
    защіпки на рукав 1, 2
    про кількість полотна на сорочку 1, 2, 3
    кутасики 1, 2, 3, 4

    Тема для фото завершених вишиванок знаходиться за цим посиланням: Вишивана сорочка. Завершені роботи
    Для процесів вишиванки в роботі маємо окрему тему.
    Бісерній вишиванці також виділено окреме обговорення.
     
    Останнє редагування модератором: 26 Травень 2014
    • Подобається Подобається x 2
  2. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Знаю господиню цієї сорочки,можу в неї запитати!Якщо я не помиляюсь то не хрестик.
     
    Останнє редагування: 9 Грудень 2010
  3. Glori

    Glori New Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Знайшла схему хрестиком [​IMG]. Дійсно, Stanislava, краще льон, бо з фасоном блузки можна більше поекспериментувати. А якщо вишивати шовковими в 2 ниточки - хтось пробував.
     
  4. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Спитайте, бо то не мережка.
     
  5. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    я пробувала, а потім порола

    шила турецьким шовком
    в 2 нитки горбато виходить
    в одну-сам раз
     
  6. Mavra

    Mavra New Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Ви вишили узор, який я планую вишити! Але в мене комірчик і рукавчики по-іншому будуть

    [​IMG] [​IMG]
     
  7. Mavra

    Mavra New Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Ще потребую вашої поради. Купила в "Призмі" чоловічу сорочку зі стієчкою. Як її вишивати, підставляти канву чи по тих дірочках, які там видно? І якщо я вишиватиму по дірочках, там відстані малесенькі, чи не зменшеться від цього сам узор?
     
  8. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    саме по них
    не треба ніякої канви
    так буде і акуратніше, і простіше (тільки треба спершу звикнути, а потім швиденько піде)

    порахуйте собі скільки сантиметрів на полотні займе у вас 10 хрестиків
    по тому можна буде вже бачити, скільки місця займе взір
     
  9. Відповідь: Вишивана сорочка

    Вишивати зразу по сорочці, там дуже легко.Я на цій заготовці робила щей мережку
    [​IMG]
    і навіть робила зубцювання на манжетах та стійці;
    [​IMG]
     
  10. Mavra

    Mavra New Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    В процесі вишивання виникають нові питання. Наскільки довгою робити вишивку зпереду? Начиталася, що вишивка має обов'язково закривати пупок, бо це один з енергетичних центрів людини. Але в такому випадку вона в мене виходить якась довжелезна...
     
  11. ntv

    ntv Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    довжина, як и колір ниток так і взір для стійки є суто індивідуально, але... якщо маєто заготовку з призми, то я раджу (мені так було легше) стійку відпороти вишити, а потім пришити. Взір рівний і пришитий кращє виглядає, але повторюю , мені так було легше
     
  12. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Маю пару питань щодо своєї сорочки:
    [​IMG]
    от це і вся схема.далі можливі просто варіації по розміщенню.журнал пропонує розмістити велику частину взору внизу і по рукавах.але мені ще би і зверху зліва щось пасувало!
    [​IMG]
     
  13. Відповідь: Вишивана сорочка

    А внизу по діагоналі ви будете вишивати? І мені здається ,що верхній ви вишили нижче , ніж на взірці?Якщо внизу не будете вишивати, то можна зверху зліва щось невелике і таке саме і знизу справа.
     
  14. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Я вже пізніше побачила що занизько почала.певне де мені запусто буде буду тулити оранжеві квіточки)))
     
  15. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Думаю, що це найоптимальніше.

    Щодо довжини, то ми в коледжі для мужчин взір спереду вишивали 45 см, але як на мене, то це задовго.
     
    Останнє редагування: 30 Грудень 2010
  16. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    от в мене питання:я вже не вперше бачу-буває то занизько почала, то зависоко, то кусок пелюстки не поміщається і т.д і т.п

    а ви не "прикидаєте" де має бути взір? :confused:

    бо я то все розграфлюю, розмічую, перераховую, буває взір переробляю, бо завузький, щоб файно помістився
    роблю то все в РМ
    на схемі для заготовки з Призми, що я собі почала, в РМ намалювала виріз, який точно відповідає вирізу на заготовці, потім гарно розмістила взір, а вже аж тоді почала вишивати

    просто роботи шкода...

    а заннимкуйся ще сама в сорочці, так буде ліпше видно, де ще шось довишивати
     
  17. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Зазнимкуюсь)).Ірусь, я не графлю, і з РМ не конче дружу.я розміщала так, щоб мені весь узор точно вліз!ввечері буде чоловік,то сфотографуюсь)
     
  18. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    теж думаю довишити пусті місця оранжевими квіточками, а рукав будеш вишивати
     
  19. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    а може ще де-не-де бісер дати
     
  20. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    буду.приблизно як там на верхній картинці.а на рахунок бісеру то щось не впевнена!
     
  21. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    ясно з бісером, то думаю дійсно якщо рукави будете вишивати, то ті жовтенькі квіточки заповнять, хіба може залежно де саме на рукаві буте вишивати