Вишивана сорочка

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем Chortenia, 21 Грудень 2006.

  1. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    [mod]
    у відповідь на 135 запитання про кількість тканини на вишиванку :girl_crazy: тема тепер має закріплений топ (для тих, кому ліниво читати і користуватися пошуком), а для тих, кому буде ліниво читати топ, модератор зробить жовий або червоний подарунок [/mod]
    Імель: в цій темі обговорюємо теоретичні аспекти вишивання сорочки.

    Ось підбірка найчастіших запитань та відповідей. Прошу бути пильними та не повторюватися:

    Оздоблення вирізу/горловини чоловічої сорочки обговорюється тут, ще також тут, тут, тут
    про оздоблення комірця і не тільки технікою зубцювання, і тут,
    про розташування взору на реглані
    защіпки на рукав 1, 2
    про кількість полотна на сорочку 1, 2, 3
    кутасики 1, 2, 3, 4

    Тема для фото завершених вишиванок знаходиться за цим посиланням: Вишивана сорочка. Завершені роботи
    Для процесів вишиванки в роботі маємо окрему тему.
    Бісерній вишиванці також виділено окреме обговорення.
     
    Останнє редагування модератором: 26 Травень 2014
    • Подобається Подобається x 2
  2. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Ви обіцяли прийти на форумівку,то може і сорочечку захопете з собою.....:girl_in_love:
     
  3. окса

    окса Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    В мене немає оверлока(а хочу,щоб було акуратно),то віддала пошити її .Якщо до того часу буде готова-візьму
     
  4. GUGIL

    GUGIL New Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Окса, дуже красива вийшла ваша вишиванка. Схемки ваші я скачала, щось подібне хочу дочці вишити, тільки одне питання: ви кольри для маків які використовували? Дуже вони у вас вдало підібрані.
     
  5. окса

    окса Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Маки і ромашки вишивала зі схеми подушки вказаними кольорами,а волошки брала з наступної схеми
     
  6. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    тирнетила сьогодні, і знайшла таку от миленьку сорочечку (просто фото). Може, когось надихне :)
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  7. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Почала Макарчику сорочку. Вирішила, що вперше буду вишивали окремо, а потім нашию на готову сорочку.
    Ось є такі дві смужечки (ще має бути два кольори):
    [​IMG]
     
  8. окса

    окса Member

  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    всі прийшли з форумівки з планами.
    а я з ідеєю -фікс. прошу голосно не сміятися - не знаю на що мені та сорочка - але певно куплю сорочку Ніферітіті - при умові звісно , що знайду відповідний орнамент:girl_haha:
    [​IMG]

    зараз напишу довжелезний нікому не зрозумілий допис::girl_crazy:

    1.реально найти орнамент - не геометричний? без ромбіків і т.д.? і не маки-трояндочки?
    2. і хотілося б вишивки навколо вирізу - типу взір має "бути круглий", щоб повернути можна було -типу як в Лілі навколо вирізу.( ну дуже зрозуміло написала:girl_haha:)
    [​IMG]
    або якийсь геометричний - але щоб саме так реально було розділити?
    [​IMG]

    буду вдячна всім - хто просвітить в мене.
     
  10. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    реально :girl_wink:
    тут складніше, бо в Лілі не то буковинськи взір, не то борщівський, такі взори знайти ДУЖЕ тяжко (сама вже місяць шукаю :sad:)
    в Санти то не геометричний, бо геометричний-то якраз ромби-рисочки-квадратики, в Санти-рослинний, їх багато
    і підбрати можна, бо він дуже простенький, то примітивна схемка, яку перевернули вправо-вліво і там 5 хв роботи
    я тобі приблизно накидала, дивись
    лиш відступи зробила в кілька клітинок, щоб можна було зрозуміти (бо без відступів зливється дуже)
    як то буде виглядати-дивись на схемці знизу зліва, бо з іншими трьома я лиш дзеркально відобразила (треба ще низ трохи пропрацювати і все :girl_in_dreams:
    [​IMG]
     
  11. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    о дякую. з тими простими зрозуміла - типу береш простий - по обидва боки вирізу - а низ тре придумати в РМ ( гиги якої в мене немає).

    добре - той з калинкою нічого такий.
    ще зараз такі перегляну і може тоді попрошу мені помогти в переведені в графіку.

    дякую!

    п.с. якщо хтось має подібне на Ліліні квіти ( не гладь) - то поділіться.

    [​IMG]
    а з такого можете щось повернути?

    тоді такий або калинку наперед і треба щось на стійку і рукавчки я так панімаю? типу таке?
    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 22 Квітень 2010
  12. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    то треба дивитися в якому місці схеми найгарніше/найлогічніше починати/закінчити, може треба буде ше якихось три хрестики приліпити (але не факт)

    добре, деякі такого плану маю і в графіці, і в РМ
    я вже думала, що може взяти якусь двохколірну схему (чорно-червону) і посидіти над нею розбити на 6 кольорів (по 3 на ківти та по 2 на листки)
    така наприклад:
    [​IMG]
    по цій схемі вишита сорочка Юстини карапузикової, але в кольорі (а зразу і не скажеш)
    [​IMG]
    може з нею варто побавитися і ті ружі зроби бородовими та фіолетовими, як в Лілі, і шось подібне можна викліпати :girl_in_dreams:

    але знову ж таки-то троянди і лілії, а ти троянди не хошшшш :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    нє. не хочу. і багато всього не хочу.
    бо сорочка -не є така типу класичної.
    хочу тільки на комірчик, виріз і рукавчик.
     
  14. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    дякую, але там гладь.

    короче не шарю я ніц в тому РМ.

    не розумію як то закачувати повертати добавити.. треба йти простішим шляхом - і клянчити в когось графіку:girl_haha:
     
  15. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    я теж шось майстерність втрачаю, поки знайшла ті лілії, поки перевела :8:
    отож таке вийшло
    [​IMG]
     
  16. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    В мене нині замість роботи - пошуки по інтернету схеми. таки вирішила я , що хочу гладь - квіти.вже трохи передивилась узорів! буде маркером малювати взір на сорочці, а потім його вишивати!
     
  17. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    УРА!!!!!!!!!!!!!!

    Імел дяки велике.
     
  18. окса

    окса Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Кілька років тому в рукодільному магазині побачила в жіночки фрагмент сорочки-квітковий орнамент ,вишитий повністю чорним,Так вона докупляля бордовий бісер,щоб вишити квіточки-по ідеї б мало дуже гарно получитись.Загорілась я тоді такою ж ідеєю,але поки шукала схеме(так і не знайшла)-перегоріло,Може Вам ідея сподобається?
     
  19. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    ооо, яка ідея, може то і мені зі своєю таке вчудити?
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Я можу відфотографувати, якби хтось мав бажання то набрати. Це ж можна в хрестик перевести, хіба ні?
     
  21. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    всьо можна
    ждьомс :girl_claping: