Вишивана сорочка

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем Chortenia, 21 Грудень 2006.

  1. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    [mod]
    у відповідь на 135 запитання про кількість тканини на вишиванку :girl_crazy: тема тепер має закріплений топ (для тих, кому ліниво читати і користуватися пошуком), а для тих, кому буде ліниво читати топ, модератор зробить жовий або червоний подарунок [/mod]
    Імель: в цій темі обговорюємо теоретичні аспекти вишивання сорочки.

    Ось підбірка найчастіших запитань та відповідей. Прошу бути пильними та не повторюватися:

    Оздоблення вирізу/горловини чоловічої сорочки обговорюється тут, ще також тут, тут, тут
    про оздоблення комірця і не тільки технікою зубцювання, і тут,
    про розташування взору на реглані
    защіпки на рукав 1, 2
    про кількість полотна на сорочку 1, 2, 3
    кутасики 1, 2, 3, 4

    Тема для фото завершених вишиванок знаходиться за цим посиланням: Вишивана сорочка. Завершені роботи
    Для процесів вишиванки в роботі маємо окрему тему.
    Бісерній вишиванці також виділено окреме обговорення.
     
    Останнє редагування модератором: 26 Травень 2014
    • Подобається Подобається x 2
  2. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Ні не про Вашу це не продавець, а покупець розповідала
     
  3. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Окса, це мова йде про сорочку в 69 пості цієї теми. То ваша??? в нас тут полювання на цю сорочку триває :)
     
  4. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Сорочка з п.69 вже вишита, а у Окси ще в процесі - отже це дві різні сорочки, які у взорі мають маки, волошки, ромашки і колоски здається)))
     
  5. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    полювання на цю сорочку (схему) йде по усьому нету і по всіх рукодільних сайтах. Сумніваюсь, що хтось колись викладе схему до цієї сорочки. Вона залишиться одна-єдина. Нам залишилось тільки щось своє комбінувати.
     
  6. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивана сорочка

    я колись власниці фотографії (не сорочки) - Мама Чолі - пропонувала купити оригінал фото. Вона люб"язно погодилась дати фото, але коли я сказала ЯКУ мені потрібно, то Мама Чолі пропала зі зв"язку :sad:
     
  7. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Суничка,Твоя сорочка дуже гарна,хай тато носить здоровий.:girl_smile:
     
  8. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    До речі, може комусь пригодиться. Бачила такого плану схему для сорочки у газетному кіоску біля "1001 Дрібниці" на Науковій, може і в інших є.
     
  9. OlichkaI

    OlichkaI New Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Вибачте якщо не в тему,
    маю такі схемки в РМ де виставити іщоб пригодилось, дівчата[​IMG]

    [​IMG]
     
  10. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Сюди кидайте!
    Дуже гарна схемка, колись, як дошию чоловікові союі хочу щось подібне!
     
  11. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Узор дуже красивий!
     
  12. OlichkaI

    OlichkaI New Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    схемку додала згідно посилання в повідомленні 385 від algo
    там є три схеми перід,рукав,низ
     
  13. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Stanislava, а Ви коли встигаєте? Чи у Вас там цілий цех помічниць працює? :girl_claping:
     
  14. OlichkaI

    OlichkaI New Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Stanislava, сорочка шикарна!
    спершу здалось що вся бісером! але так навіть цікавіше!
     
  15. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Ні просто сижу в декреті з малою,і трошки підробляю вишивкою та роботами з бісеру.Хотілось б мати помічниць.але поки немає:girl_haha:
     
  16. левиця

    левиця Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Ну на ніч точно не можна дивитись таку красу, бо не засну. Я теж дуууууже хочу сама вишити вишиванку, але навіть не знаю, з якого боку до неї приступити.
     
  17. juli39

    juli39 миється в бані

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Stanislava. чудові роботи.
    А коли дитина вам дає вишивати, а то я як вийшла в декрет жодного разу толком до вишивки сісти не вдалось
     
  18. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    Умо, там того шиття не так багато і я переконуюся що можна без машинки обійтися, при чому варіантів зшиття деталей сорочки безліч. Можна сшити "вишивкою" як це раніше робили (тут подивіться), а можна і вручну по типу машинки швейної.
    А вставки як на мене то не для дитячою сорочки.. воно грубувато буде як нашиєте поверх. Сама вишивка вже є об"ємною, а тут ще додатковий шар тканини.. буде як картонка наклеїна :sad:
    На рахунок крою, то візьміть сорочку будь-яку вашого сина і по ній відмалюйте деталі на папір. Потім прикладіть до тканини з якої будете шити вишиванку, і відмалюйте маркером по ній контури. До цього треба добавити 1,5-2 см запасу і на цьому весь крій закінчується. Важливо тканину так розмістити щоб крій йшов по нитці і не було такого як в заготовці. А вже вишиті деталі докупи зшиваєте спочатку злегка, міряєте чи все добре, а вже потім "намертво".
     
    Останнє редагування: 24 Лютий 2010
  19. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Станіславо, як оригінально! Думаю, донька носить з задоволенням :)

    Мія, але ж Ви і гарнюню сорочечку вишиваєте! Ще й швом таким старовинним! А де навчилися ним вишивати?
    Це ж на домотканому полотні, правда?
     
  20. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Це я на сорочку Ольги надивилася і техніку скопіювала, хоча насправді незнаю як то правильно би мало вишиватися.
    Доречі орнамент брала з схеми хрестиком(троха його переробляла для себе), а вишивала ніби гладдю.
    Ще бачила подібне (як Ліля закладки вишивала на рівномірці) коли була в Яремче. Там власне я і закохалася в вишивку.. які там сорочки.. дівчата то не передати словами. На дрібнюсінькому полотні в одну ниточку вишивка гладдю геометричним орнаментом і так акуратно немов машинка вишивала... в мене щелепа відпала на довго.
    Коли приїхала додому то вирішила спробувати вишивати. Почала з сорочки старшій доньці. Вишила. Сподобалося. Потім вишила тюльпани Лана*те. Теж пішло на ура. Потім попросили вишити сорочку племінниці. десь за два тижні вишила подібну. А тепер меньша родилася то я вирішила її хрестити в вишиванці. От до 14 березня треба встигнути.
    Ні це не домоткане. Воно було б загрубим для такої сорочки. Найшла в магазині з тканинами більш щільну і дрібнішу тканину. Вона троха стрейчова в поперек. Приходиться сліпати над тією вишивкою, але результат того вартий.
    Собі вже буду вишивати на рівномірці 28 напевно.
     
  21. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка



    Мія, а покажіть нам ще сорочку старшої доньки, при нагоді!