Готуємо паску

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Olenka, 22 Квітень 2008.

Tags:
  1. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Пропоную поділитися рецептами паски.

    Паска з цукатами

    :clapping:
    Смачного!

    Переписи пасок:
    Марусі-мами (паска)
    Баба львівська - Дарія Цвек
    Дани
    Ksani
     
    Останнє редагування модератором: 9 Квітень 2015
    • Подобається Подобається x 19
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Готуємо паску

    Виставляю тут, хоч ніби мав би йти в переписи. Знимки щось не дуже вдалі, але то ніц. Всеодно спробуйте спекти. Перепис італійський який я знайшла в ЖЖ, проте я його вдосконалила і зробила трохи грецьким, бо напхала до нього цедри з цитрини. До тіста пішла цедра з одної цитрини, і до маси ще з одної. Мені просто залишилось дві цитрини після того, як я з них сік видусила до білого хрону.

    [​IMG]

    Ось оригінал:
    Тепер, що я змінила. Цукру взяла менше, тільки 250 грам а білків взяла побільше, тобто десь шість білків. Я збила з них піну і додала до макової маси. А також до тіста додала цедру з одної цитрини. Вийшло дуже файно і кисленько. Тоді вилила в бритванку, спекла а готовий пляцок розрізала на три шари. Через те, що в тісті нема жовтків тісто дуже швидко сохне і стає крухе. Вистигає воно швидко і навіть різати його можна теплим. Незважаючи на те, що краї сохнуть серединка залишається вогка і дуже смачна.

    Так як маскарпоне зараза дуже дорога я робила масляно-сметанний крем, до якого додала цедру з одної цитрини, ложку ванілії і 2 ложки рому (щоб маса швидко не зіпсулась). А крем готувала так:
    250 грам масла збила з 2 склянками цукор-пудри на пухку масу, по ложці додала 1 скл сметани. Збила добре крем, а в кінці додала цедру, ваніль і ром. Коли додаємо рідкі складники, то треба бути дуже обережними бо маса може "звурдитись", тобто "розслоїтись". Це не страшно. Продовжуйте збивати і воно все зіб’ється. Але якщо ви його збиваєте, а воно вас не слухається, нагрійте масу на вогні або на водяній бані, щоб масло і сметана трошки розігрілись і підтопились. Зніміть з вогню і швидко збийте міксером. Тут треба вважати аби не перебити, бо тоді все пропаде. Як тільки всі компоненти з’єднались і вже є однорідна маса, перестаємо збивати і вперед! Пересмаровувати смачні коржі. Я навіть не ховаю в холодильник. Кілька годин і можна їсти.
     
    Останнє редагування: 20 Квітень 2018
  3. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    тобто бачу таки прослiдковуэться тенденцiя того шо в силiконi трохи падаэ випiчка? В мене шось останнi рази теж таке сталось.
     
  4. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    дівчата, а яку муку берете на паску? я купила 3 види дорожчої ще місяць тому - всі випробувала і тісто рідне... може є якась провірена?

    цього року хочу посипати паску мигдальними пластівцями - бачила такі паски і мені дуже сподобались, а де їх можна купити? може в метро?

    а чому така увага до температури і вологості при робленні тіста на паску - дань традиції? Я так часто роблю дріжджеве тісто і кладу його на пару днів в холодильник, - все росте і смачно і різниці з свіжим нема... чому тоді паскове тісто таке капризне? невже дійсно як гупне хтось в хаті чи дверима війне повітря зимне то паска не вдасться??? в мене точно не буде тишини... з моїм малим - вчора один чоловік сказав що здурів би з ним за 1 день...
     
  5. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Готуємо паску

    то є чиста фізика для нормальної реакції дріжджів. тісто на паску є досить здобним і важким, на відміну від звичайного дріжджового, тому щоб не перевести стільки продуктів краще забезпечити добрі умови і не ризикувати.
    от скільки господинь, які вже не вперше печуть, не раз жаліються, що тісто довго не піднімається, чи паска тріскається... хочеться, щоб така святкова випічка вдалась на всі 100!
     
  6. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    Я вчора в Сільпо побачила муку Nordic і вона така дорогуща -34 грн., за 3 кг, от думаю чи вартує брати таку муку на паску чи обійтися простішою, і додати кілька ложок глютену?
     
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Готуємо паску

    Використовувала звичайну муку, на пачці червоний малюнок і напис, що то державна закупівля. І паска минулого року була добра і випічка файна.
     
  8. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    Я беру Хуторок, Богуміла + додаю клітковину, паска пухкенька і гарненька. Можна Макфу взяти вона також біленка і мені не рідла,але вона дорожча, а результат той самий як і з першими двома.
     
  9. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    а де ви її купуєте, бо я пробувала вичитати на упаковці з муки вміст клітковини - його там не пишуть :dntknw:
    Мабуть додаватиму манку.
     
  10. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    В "Домашній пекарні" 500 грам близко 18 грн.
     
  11. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

     
  12. domino

    domino Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    Я така розчарована, хоча і сама в тому винна: не вдалася мені того року паска:girl_cray::girl_cray::girl_cray:
    я пекла за рецептом Дани, як і минулого року, але мука виявилася поганою, весь час рідла, і в результаті погано замісилася, була забита((( требі було брати перевірену муку, хоч я цього року взяла дорожчу:girl_nea:
    все тики я спекла 2 пасочки, вийшли твердуваті, але зато СМАчні!!! Я давала коричневий цукор, то вони вийшли такі карамельні)))
     
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Готуємо паску

    аналогічно, тільки клітковину не даю. Ще добре використовувати угорську муку.
     
  14. Olenya

    Olenya Active Member

    Відповідь: Готуємо паску

    А хто знає рецепт якогось смачнючого сирника? Хочеться, щоб в роті танув
     
  15. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    Лише сьогодні маю змогу відповісти вам. Сподіваюсь, що ви ще не пекли паску. Щось я вас збаламутила :girl_blush2:.
    Я ділила рецепт на три частини, муки треба було 500 гр. Хлібопічка у мене така ж як і у вас, максимальна вага хліба 1 кг. На решту запитань, Сніжна гарно відповіла :girl_yes2:.
     
  16. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Готуємо паску

    а скіки сметани даєте?

     
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Готуємо паску

    Вибачаюсь. Сметани дала десь 350 грам :)

    ---------- Додано в 01:45 ---------- Попередній допис був написаний в 01:44 ----------

    Пробуйте того, що на хмаринці або сирник з персиками. Тут ОксанкаФ давала перепис в цій темі.
     
  18. olena

    olena New Member

    Відповідь: Готуємо паску

    Маю питаннячко: чи не будуть паперові форми горіти в печі, бо купила для бабці, а вона пече паски в печі, тож переживає чи не згорять.
     
  19. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо паску

    я б не ризкувала, може якесь металеве дечко поставити під паперові форми - а то на жаринку попаде і точно зотліє...

    в чому б то спекти таку малу пасочку малому в кошичок? в металевому горнятку можна? і скільки її пекти - як великі чи менше?
     
  20. Farfalla

    Farfalla Member

    Відповідь: Готуємо паску

    я пектиму в маленькому поливаному горнятку, металевому на 250 мл приблизно.
    думаю, що маленька пасочка пектиметься менше в часі, аніж великі.

    ---------- Додано в 13:34 ---------- Попередній допис був написаний в 13:32 ----------

     
  21. olena

    olena New Member

    Відповідь: Готуємо паску

    Я завжди печу в металевому горнятку, витягаю швидше , ніж великі.