Вихвалялки

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем mamatu, 27 Грудень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Вихвалялки

    А я і Кольорова з мужами прямуєм на Ріальні історії кохання, як буде хто з форумлян, махайте руцями будем раді побачитись
     
  2. Iskra

    Iskra Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    а я нині купила собі шубку!!!:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy: чорну,довжина за коліно (хутро-нутрія). ще й гарну вушаночку до неї прикупила!!! ото сі тішу - нема ради:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy: тепер, правда, ще одну хочу - коротеньку:girl_in_love:
     
  3. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Вихвалялки

    Я щаслива власниця такого дива тільки в сірому кольорі. Вгодив мені коханий на день св. Валентина. Нехай реплікант але реплікант моєї мрії сумочкоманки
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 14 Лютий 2010
  4. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    а фото реальне покажеш? ну і розкажи яка вона по якості- шкіра, підкладка...
     
  5. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А я собі сьогодні штанці спортивні прикупила, дрібниця-а приємно :)
     
  6. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Вихвалялки

    І я похвалюсь.... ми сьогодні смакуємо тірамісу...:girl_in_love: власного приготування:girl_cool::girl_blum:
     
  7. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Вихвалялки

    повернулися з лиж:) щастю не має меж,незважаючи на те,що я не каталась і що нічку не спала,бо мабуть мені чай на тамтешній воді не підійшов, але рада,що вибрались на лижі ,що чоловік покатався на борді:) жили в дуже симпатичному готельчику Плай,файно там,я нагулялась, надихалась повітрячка:)
    вчора мала іменини то отримала в призент 2 кремчики чікко від розтяжок для животика і грудей,тішуся:)
    сьогодні як це не кумедно, хоч чоловік форум і не читає не знаю хто йому ту брєдову ідею про рукавичку для закоханих підкинув,одним словом сказав -гулятимемо в парку в тих рукавичках...бррр
    от такі в мене вихвалялки, зараз в душ і ляпота:)
     
  8. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А ми сьогодні відсвяткували Валентина по повній!Покатались на трамвайчику закоханих,нісміялись,нафоткались.Потім в нас був романтичний обід в Гасовій лампі і романтичний десерт в Золотому дукаті.Після всіх романтик вигуляли в парку доцьку-покатали на саночках,ляпота...
     
  9. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Вихвалялки

    щойно мали робити допис в тему "жилетка", бо коли ми збирались в Карпати, я вдягала сережки з брюліками і одну загубила, приїхали я перерила всю хату і розчарована сіла хвалитися щоб підняти собі настрій,зробила допис в вихвалялки, а чоловік тим часом вкотре переривав наш коврик-макарошки, попересовував всі меблі-не має і тут я згадала,що мама казала подивитись в смітник...ми сіли розгрібати смітник,який на диво не винесли перед поїздкою, через що муж отримав втик і що ви думаєте??? блим-блим- знайшли!!!досі не розумію як так сталося... От тепер точно з спокійною совістю в душ:)
     
  10. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    а навіщо в гори вдягати брюліки?:girl_in_dreams:..
     
  11. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

     
  12. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Вихвалялки



    а сонечка то не було:sad: як і сережок
     
  13. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Вихвалялки

    Ми сьогодні поєднали корисне з приємним, ходили в дельфінарій:girl_tender:. Самі побалділи і малий дельфінчиків побачив, нехватило нам 1% до виграшу квитка на плавання з дельфіном(виграш дістався сусідові по кріслу):girl_haha:, але байдуже, дістали трохи позитиву від тих "рибок".:girl_in_love:
     
  14. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Вихвалялки

    Моя подружка/співробітниця народила сьогодні донечку!!!:girl_claping::girl_claping:
    я сі тішу, як слонь:girl_haha::girl_in_love::girl_claping:
     
  15. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Вихвалялки

    Фото як сфоткаю то покажу. А якості ніби гарної шкіра +замша, але зараз рано говорити треба поносити)))
    А щоб не офтопити прийшли з кіно, посиділи в кафешті-гарно провели вечір
     
    Останнє редагування: 14 Лютий 2010
  16. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Я сьогодні отримала букет червоних троянд:girl_tender:
    А ще в моєї сестри сьогодні день нарождення(20р.)
     
  17. Відповідь: Вихвалялки

    А у мене сьогодні були наймиліші гості--діти і внуки!:girl_in_love::girl_claping::girl_bye:
     
  18. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Похвалюсь , яку красу подарував мені муж....а до квітів ще дві банки парфумів.

    [​IMG]
     
  19. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Маю сьогодні дуже і дуже важливу для мене вихвалялку:нарешті,зовсім випадково,в мене відбулась розмова з людиною,яка 6 років тому "поламала мені житя" (то я так тоді думала).....виявляється, я підсвідомо всі 6 років чекала на цей,здавалось би,безневинно-пустий діалог(а швидше-монолог)...
     
  20. MADLENKA

    MADLENKA Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Похвалюсь, що теж відвідала дельфінарій! Враження позитивні. Звичайно, не те "пальто", що в одеському дельфінарії, але може бути. Дельфінчики на нашому шоу дуже гарно себе поводили, все виконували, словом, діти і я були задоволені! Ще додав настрою номер зі скакалкою, бо таких некординованих людей вибрали, що просто:lol:
     
Статус теми:
Закрита.