Вихвалялки

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем mamatu, 27 Грудень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    І я маю вихвалялку - моя дитина вже освоїла сьому трасу на Буковелі!!! Вже зїжджає сама, повертає і гальмує, я ледве встигала за нею!
     
  2. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    і я з вихвалянко: дзвонив Юра - в мене найрозумніша дитинка в світі: дав чемненько і гарненько полікувати зубчика, почистили, розбурували, був гній....Любчик навіть не пікнув..ось така у мене розумничка...
     
  3. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Справжній мужчина!!!:girl_smile::girl_claping:
     
  4. olena

    olena New Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А я нарешті за дві зими вибралась на лижі.Минулої зими малий був ще дуже малий,а цієї треба було,щоб хтось з ним посидів.Погодилась свекруха,тож поїхали ми великою компашкою:з двома дітисками(мала якби могла,то теж би написала в цю темку,бо дуже була задоволена катанням на лижах з інструктором в особі діда),свекор зі свекрухою,чоловікова сестра з чоловіком і свекрухин брат.Навіть при тому,що мій хлопака не дуже хотів з кимось бути крім мене ,мнеі вдалося файно покататись,ну і малий вже нагзився в тому снігу досхочу.Тож вихідні видалися на славу,ех повторити б.
     
  5. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А моїй донечці сьогодні виповнилось 3 роки:girl_claping::girl_claping::girl_claping:.Загадали бажання,загасили свічки,побавились надувними кульками.
    Все було би супер , але у неї почався коньюктивіт- то ж капаємо краплі в очка ,і до садочка не ходили ,коровай нам не співали, і цукерки для діток лежать на поличці.:girl_in_dreams::girl_in_dreams:
     
  6. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    а мене гукають на роботу (неофіційний вихід з відпустки)- пропонуюють таку зарплату - огооооггооо:) а я не хочу :) (я як Златка хочу - дубль два ) от - і чи то хвалитися , що мене "хотють", а чи то плакати - що я не хочу (бо ж жабенція потім буде "піддусювати"):girl_crazy:
     
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Вихвалялки

    Вітаємо донечку з уродинами! Лікуйтесь, нехай та бяка пошвидше минеться.
     
  8. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Моя Наталка закінчила вишивати подарунок для сестрички яка має ось ось народити
    [​IMG]
     
  9. Kalina

    Kalina Active Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А я нарешті здала сесію, все на відм.:girl_crazy:(перший раз таке):D
     
  10. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Забрала сьогодні на пошті бандерольку-а там Діорівська пудра!Довго згадувала,виявляється я виграла приз!Десь перед новим роком відповіла на питаннячко на одному сайті і забула.А сьогодні перевіряю пошту-там вітання з перемогою.Ось так :)
     
  11. Alonka

    Alonka New Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А моя дочка агукати почала, їй 5 місяців, але вона недоношена не 29 тижні кесерили 1300 мала. Ми довго чекали слух перевіряли, а вона як не роз агукається, тихенько, а нас з чоловіком аж до сліз довела від радості:girl_blum:
     
  12. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    а в мене нарешті получився супер-пупер складний макрос в екелі - тішуся....Ще й керівник похвалив за творчість, що так все гарно придумала:girl_curtsey:. Сиджу і думаю ,ну яка ж я розумниця:girl_spruce_up:. Цілий день думала, навіть на ДП не заходила, люблю, коли в тяжких муках я бачу світло в кінці тунелю :girl_smile:
     
  13. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Вихвалялки

    а я сходила в перукарню, поставила на місце шефа-йому часами треба для профілактики розказати по кілько трава і конюшина, купила легінси .
     
  14. Bonka

    Bonka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    :girl_tender:Сьогодні 3 роки як ми з чоловіком розписалися... [​IMG]
     
  15. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    а я сьогодні прикупилась на ДН Ярчика: 1) мій омріяний, супер-пупер, чічі-ляля рюкзачок Поньє:haha:
    2) до нього ще й гетерки дали в подарунок
    3) завдяки Натасі ще й футболочку для годування за смішну ціну прикупила
    4) купила в міні-байті Яркові спортивний костюс, ще встигла на розпродажу
    ...... і то ще не всьо...половина бюджету витрачена, але скільки ж то морального задоволення:)))


    П.С. .....а ще муж казав, що як буду чемна, то на День Матері я дістану Зару:haha:
     
  16. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А я нарешті попрасувала всі-всі попрані непопрасовані речі, яких назбиралося сила-силенна...
     
  17. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Вихвалялки

    позичала своєму колишньому директору ліжко надувне ще на новий рік, а сьогодні забрала і дістала ВІДЕРИЩЕ квашених помідорчиків, казав, що вони , як мед:) тішусь
    а ще отримала сьогодні купу компліментів (про свій вигляд і свій пузік:))від знайомих і незнайомих людей:) висновок-треба частіше на вулицю виходити, там позитивніше ніж в хаті:)
     
  18. Sasha_sha

    Sasha_sha Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А моему Вите завтра 4 месаца, а бабушка его сегодня манкой с ложки накормила. А я как увидила что он хлеб смокчет вообще обалдела, пока радуюсь, а там видно будет. Малышу нравитца новая еда ))
     
  19. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

     
  20. Margaryta

    Margaryta Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Нарештi выдремонтували нам комп"ютер))))))))))) то просто....... люкс я так рада точно як слон, а ще на день закоханих отримала моб. телефон в подарунок.
     
Статус теми:
Закрита.