Вихвалялки

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем mamatu, 27 Грудень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    от яка, а до мене приїхати не хотіла(((((((((
     
  2. Людок

    Людок New Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Я сьогодні отримала подарунок на день народження-гарнюче весняне пальто( хоча день народження був трохи давніше) Тепер мрію про весну :girl_in_dreams:
     
  3. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Вихвалялки

     
  4. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Вихвалялки


    Ну все :girl_claping: хоч я і з температурою, але поїхали нині і все зробили, бо казав нотаріус поспішити - короче, я тепер поміщиця :girl_crazy:
     
  5. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Ірця, це ж супер вихвалялка!!! :)
    Рада за тебе дуже!!! А коли буде вихвалялка з заселенням?
     
  6. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Вихвалялки

    Дякую :shy:
    Вихвалялка з заселенням буде після вихвалялки з ремонтами :8: Хоча, то приємні клопоти :radist: але в скорому часі планую організувати вихвалялку з бібікою :tanksmile:
     
  7. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Де ті Ваші маєтки? Може, ми сусіди ???:girl_in_dreams:
     
  8. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Вихвалялки

    Пустомитівський район, с. Гаї біля Звенигорода, 17 км від Львова :) А ви звідки? :)
     
  9. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Звідки я - неважко здогадатись з мого ніка:girl_haha::girl_haha:
    Гаї-знаю, у мене свекруха з Шоломиї.
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Вихвалялки

    нарешті я за себе взялася так як треба! Урааааа!
     
  11. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Вихвалялки

     
  12. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    В мене супер-, мега-, вихвалялка! :girl_crazy:
    Сьогодні зранку перед тим, як їхати на роботу заїхала в банк і вже по дорозі йшла і просто не плануючи купила собі такі гарнесенькі черевички...ну такі вже файні, що просто налюбуватися ними не можу :girl_haha: І ще й на розпродажі...
    Прийшла довольна, як слоняка на роботу, хвалюся....сонечко світить, настрій на висоті...Така рада сижу собі і тішуся...:girl_haha:
    Тепер осталося тільки одне - розказати про ту витівку чоловікові і впевнено проаргументувати покупку маючи у взуттєвому арсеналі 2-і пари нових черевичок :girl_in_dreams:
     
  13. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    У мене нарешті є штанці для танців, про які я мріяла ще з осені. На базарах не могла знайти у зв"язку з не сезоном на такі літні шароварчики. Натомість купила тканюшку, а подруга мені пошила, за що їй величезне дякую! :girl_in_love:
    Як сфоткаю, одразу виставлю. :)
     
  14. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    В мене не просто приємність, а така супер-несподівано-надзвичайно приємна подія :girl_claping::girl_claping::girl_claping:.
    Було у мене ДН. Так от форумлянки, які мене ніколи не бачили і практично незнають привітали з ДН! Любі мої, ви мене розчулили аж до сліз (бо насправді зі знайомих людей мене менше привітали ніж тут на форумі). Я ВАМ ВСІМ БЕЗМЕЖНО ВДЯЧНА! Це надзвичайно приємно і трохи мені встидно перед вами:shy::shy::shy: .
    Всім вам :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
     
  15. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Яке то щастя - нарешті ВИСПАТИСЬ!!!!!:girl_in_love: Проігнорувавши всіх і все спала до 12 год. Зараз п"ю чайок і тішусь, що сьогодні субота!!! :girl_tender::girl_in_love:
     
  16. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Вихвалялки

    і я!!!! Обожнюю вихідні!!!!!
     
  17. Milashechka

    Milashechka New Member

    Відповідь: Вихвалялки

    а я хочу поділитись своєю радістю: після 5 місяців відпочинку знову почала заняття спортом, тепер хожу на тренування в Аквапарк!!!:girl_in_love::girl_claping:
     
  18. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    а мені коліжанка нині подарувала гарненький білий станик :girl_claping: йшли за рукавичками, але ніц не пригледіли (шкіряні зимові хотіла), то згадала, що актуальнішим буде станик, бо мій білий бабця випрала з чимсь, що він став рожевим, а скоро ж весна, літо.... Тішуся!
     
  19. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    а ми сьогодні купили електромясорубку (з соковижималкою і купою класних насодок) і пароварочку
     
  20. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    а в мене новий аватар..класний!!!!!!!!!
     
Статус теми:
Закрита.