Вихвалялки

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем mamatu, 27 Грудень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Карінчик

    Карінчик мамуся трьох діток

    Відповідь: Вихвалялки

    А я купила в четвер білети на аватар 3D, роблю коханому подарунок:girl_in_love:
     
  2. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    а ми вчора відствяткували наше 2річчя. було свято для маленьких друзів. думаю все вдалось))) діти набавились. мами набалакались.
    сашка отримав шикааааарні подарунки - дерв’яний поїзд-сортер, книжечку а-ба-ба-га-ла-ма-г’и, кумедну мочалку-жабку, кофтинку, машинку-пожежну, невелику отару звірят)), бубен (татові на радість), мильні бульбашки (заховала зразу), магнітики для вивчення слів (російською мовою, також татові на радість), курточку з крокодилом на спині і безрукавку з геконами (хендмейд від гуталінчика - просто ваууууу). ну і хіт від марчки-ніки (спешл для бабусь-дідусів) - альбомище з сашкиними фотками.
    дякую вам дівчата і вам маленькі сашині друзяки і колєжанки за таке тепле свято. ми вас дууууууууууууууууже любимо

    пс. чиї шкарпетки ми знайшли????
     
  3. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    наші:girl_spruce_up: такі в квіточки дрібненькі з лапками знизу проти падіння?

    а ми теж похвалимося раз така справа.
    Були вчора на першому дитячому свуяті - на святкуванні 2х рочків Сашки наторелкіного. Такі задоволені і така купа вражень, що до сих пір спимо без задніх ніг і заснули 22.30 вчора:girl_spruce_up:

    Дякємо - було дуже файно!
     
  4. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Вихвалялки

    Наталька,
     
  5. Iskra

    Iskra Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

     
  6. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Вихвалялки

     
  7. veronka

    veronka зла друзя

  8. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Вихвалялки

    Купила квиточки на Аватар на 14 лютого, використала всі можливі і неможливі зв"язки свої і співробітників і таки дістала ті місця які хотіла))) А ще отримала два квиточки на концерт 13 лютого-будуть культурні вихідні
     
  9. Margaryta

    Margaryta Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Ми відсвяткували свій перший день народження! Я так чекала цього свята отримали купу подарунків(цепочку золоту, ляльку з каляскою, м"ягку іграшку коника, посуд дитячий і багато грошей), купу вражень, що не могли заснути до 12 години. А ще нам сестричка зробила корону на якій написано було 1 рік і ми в ній ходили правда недовго але пофоткатись встигли.
     
  10. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    в неділю вже нарешті йду на весілля на якому буду дружкою!
    а ще взнала,що йду на фотосесію....:)
    рада...:)
     
  11. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

     
  12. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Вихвалялки

     
  13. olena

    olena New Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А ми вчора з чоловіком відсвяткували 7-му річницю з дня нашого одруження.Так файно повечеряли з дітисками при свічках,тож був у нас такий сімейно-романтичний вечір.А коли горобчики позасинали,то вже була романтика удвох.
     
  14. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Нарешті вчора отримала отаке добро:girl_in_love:
    [​IMG]
    Пів вечора перед телевізором займалась...Якщо мене хватить надовго, то до весни буду чічя-ляля:girl_in_dreams:
     
  15. iruska

    iruska Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Хочу і я повихвалятись.На новорічні свята, в садочок моєї малечі, для виховательок робила такі подарунки.Тепер усі знайомі просять, щось подібне.
    [​IMG] (821.34 КБ (841049 байт)!!!
    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 10 Лютий 2010
  16. Dana K

    Dana K Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А я все забуду похвалитись... Мені коханий ще на ДН подарував ноутбук...:girl_in_dreams: :girl_in_love: щоб його комп не займала:girl_haha:
    То я тепер працюю за своїм (на Посиденьках),... а на його фільми дивлюсь :girl_haha::girl_cool:
     
  17. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Вихвалялки

    о! зявились посиденьки, а то щось не було, але як наслідок маю вихвалялку- перебрала весільні фото!!! щоправда ще кілька разів передивлятимусь, бо робитиму кілька альбомів і фотокнигу, але вже перші кроки є!
    а ще я сьогодні господинька (в темі, що сьогодні готуєте), співробітники чоловіка хвалили за смачний обід і собі подумали, що варто одружуватись:)
    зараз збираємось до мого брата, братова мурашник спекла:)їдемо на дегустацію!
     
  18. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Вихвалялки

    а я зробила таку лялю у подарунок:girl_in_dreams:
    [​IMG]
     
  19. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Вихвалялки

    А ми вчора купили шпалери до кімнати, я кімнату вичистила, все підготувала, і з понеділка активно беремося за роботу :girl_claping:

    а ще ми сьогодні були в нотаріуса, і я скоро стану щасливою власницею гарненького будиночка :girl_in_love: Вже би було сьогодні, але виявилося, що мама забула в 45 років вклеїти знимку, треба то зробити, але я вже щойно маму сфотографувала і відправила на друк, то хоч то вже готове :)

    і жену зараз на пари, є надія, що прогуляємо :girl_cool:
     
  20. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Вихвалялки

     
Статус теми:
Закрита.