Вихвалялки

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем mamatu, 27 Грудень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Вихвалялки

     
  2. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А я виграла квиточки на трамвай закоханих!!!!!!!Тішуся як слонь!!Навіть і не думала,що мені пощастить (але сподівалась)Ура-ура-ура!!!!!!!!!!!!!
     
  3. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Вихвалялки

    а в мене вчора одногрупниці (одна теж вагітна) вгостях були, протеревенили 4 год, стільки позитиву:)
     
  4. Natinka

    Natinka New Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А в мене сьогодні мішок з дописами розв’язався. До цього дописувала на ДП рідко, здебільшого тільки читала, а тут Остапа понесло :girl_crazy:
     
  5. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Відповідь: Вихвалялки

    А мені сьогодні чоловік зробив подарунок (він не любить робити подарунки до якогось свята, вважає, що справжній подарунок дарують просто так), приніс мені гілочку хризантем а-ля ромашки і прасувальну дошку (наша вже старенька була). Я аж розгубилась від несподіванки.:girl_in_love:
     
  6. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    За кілька останніх днів зробила купу корисних справ - замовила штори, скатертину і подушечки на крісла в кухню, вдало і надовго здала квартиру, нарешті почала відвідувати занятя з шейпінгу, а радості особливої нема. Терміново треба весну! :girl_cray::girl_cray::girl_cray:
     
  7. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Вихвалялки

    гарні вихвалялки, а радості не має? непорядок!

    а я сьогодні зробила листівку -валентику чоловікові (незважаючи на своє ставлення до того свята, просто не було чим зайнятись вдень, вийшло гарно, потім закину у відповідну тему фотку), а ще сьогодні смачно пообідали в Андерсені, купила 2 бюстгалтери (один потім і для годування буде) і 2 пари трусиків:) то в мене найцінніші вихвалялки!:) хотіла ще один гарнющий набір, але вже бракнуло грошей...та й не дуже мені зараз актуальна така краса...брррр (сама в шоці ,що так говорю) , а завтра сімейний виїзд на Плай, кататись не буду,лиш гуляти, але радості повні лижні штани,які залишуться вдома,бо в них не влажусь...
     
  8. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А ще ми зліпити на подвір'ї величезну снігову бабу! Запхали картоплини замість очей, ніс-морква, на голові ведро від "снєжки", всьо, як має бути.
    Дочка тішиться, а я кожного разу шугаюся від того, що мені хтось до кухні заглядає...:girl_crazy:
     
  9. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Вихвалялки

    я нинька довольне аж ся свічу!
    забрала своє ейвонівське замовлення... побачила там знижку на мої любименьки блиски і замовила зразу всі три пропоновані відтінки, + ще купу всього, особливо радує спрей для тіла парфумований і ціни.... мінімальні!

    так що бду красавіца!
    а завтра їду до племінничка вгості, бо в сестри новосілля! побачу свого пупса!:girl_blum:
     
  10. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    а мені нарешті привезли заказану 2 місяці тому кухню.вона просто чудова хоча складена тільки на третину.а в неділю їдем купляти духовку,плитку і мойку.радості повні штани
     
  11. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    І ми завтра на лижі-стидно признатись-вперше в цьому сезоні. І ще приємніше що не за кермом, нас заберуть і привезуть.
     
  12. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А у мене шалена кріпатура після аеробіки. і я дужерада. розумію, що не схудну таким чином, а скоріше навпаки, але все одно подобається бути спортивною.
    А ще я вже водила на курсах. :)
    А ще я вчора дуже прикольний кулончик із пластики зробила і мені вперше не соромно за свою роботу, хоча знову у стилі "наїв" виконано. якось не полінюсь та виставлю у галерейці.
    А ще я за вами усіма скучила і так тішуся, що знову маю інтернет. Тепер вже довго не пропадатиму (за винятком тільки, якщо часу не буде).
    Усім цьомкі! :girl_in_love:
     
  13. Dana K

    Dana K Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А я нарешті знайшла ВЕЛИКЕ горнятко для коханого :clapping::radist:
    І, найголовніше, воно йому сподобалось!!!!!!!!!!:girl_in_love:

    "Сходила" ноги, але таки знайшла подарунк на Валентина... я, ніби, не прихильниця цього свята.... ну, але хочеться зробити приємне:girl_spruce_up:

    А ще я домовилась про посиденьки з коліжанкою на суботу і тішуся :girl_claping:
     
  14. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    аа, мені звязала для Коханого рукавичку для закоханих!!!
     
  15. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А я вчора шукала подарунок для чоловіка на Валентина - а знайшла собі дві кофтинки :)
    Прийшлось повторити пошуки сьогодні - і вже знайшла йому гарний пояс.
    Цікаво чи йому сподобається, чи прийтеться міняти:girl_in_dreams:
     
  16. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    В мене теж люксовий день! Зустрілись з подругою, купили чоловікам по парфумах, натрапили в магазинчик з одягом з 50% знижкою-я купила собі гарнюнє плаття, курточку і пояс, який вже давно хотіла,але без знижки мене жаба давила його купити. Потім поїли смачненької піци на дровах, попили вина....ех файно!
     
  17. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    я вчора бала з хлопцем в дельфінарії, дуже сподобалося)))
    а який це магазинчик,де???
     
  18. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    а нам сьогодні 6 місяців!ура!!!!!!!!!!!!!!
     
  19. mazyr

    mazyr Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    [​IMG]
    І в мене радісна подія. У мене нарешті вистарчило сили волі СІСТИ І ВИСИДІТИ на дієті. Схудла не знаю на скільки, але чоловік каже що вже видно, що похудала. Я дуже тішусь...
    [​IMG]
     
  20. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Кать, а де твоя вихвалялка про концерт чи ти не пішла?
     
Статус теми:
Закрита.