Подарунок вернісажниці

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем вишиванка, 31 Травень 2010.

  1. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    А я вперше в цій темі :) Отримала сьогодні ось такі фантастичні подарунки від Ірочки-Шкірочки.

    [​IMG][​IMG]

    Торбинка просто надвичайна - коли я взяла її в руки, у мене прямо мурашки по спині пробігли від її довершеності, від ідеально підібраних тканин і вишивки (це ж мої улюблені стилізовані троянди, які я давно збиралася вишити на чому-небудь), від акуратності та майстерності, з якою вона вишита й пошита, ну і апофеоз - від запашного серденька з лавандою, яке було всередині. Знаю також, що до створення цього шедевру доклалася й Аделя (а я ще думала, де ж Іра таку тканинку розкішну знайшла) - Наталю, дякую тобі сердечно! :)

    [​IMG]

    Такі вішаки я давно хотіла, тепер матиму для моїх найкращих суконь.
    А ще - фірмові львівські цукерки та листівочка з дуже душевними побажаннями.

    Так радісно :)
     
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    мій пакуночок -подаруночок: бобінки, листівочка, і вишита декор-штучка:girl_tender:ну таке файнюнє:girl_yes2:
    [​IMG]
    деталі
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    бачите який гарний зворот! а колір -мммммммммммммм.
    шоколадка традійно до знимки не дожила:girl_blum:
    Таню, ДЯКУЮ!! тепер я власниця твої гарнющих хрестиків:girl_tender:

    п.с. я хочу сказати, і думаю будете зі мною зігідні, що варта Тані подякувати за організацію такої гри. завдяки їй ми маєм щомісяця СВЯТО РОЗГЛЯДАННЯ ШЕДЕВРІВ.
    а окрім того, мені так видається, що Таня найбільше цих шедеврів протягом року зробила. Таню, ти МОЛОДЕЦЬ!
     
  3. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    А ще вчора ввечері я отримала пакуночок з рукодільними шедеврами від Аделі! :girl_tender:

    Низка премилих ювелірно виконаних яблучок (якщо мені не зраджує пам'ять, це тільди). Зверніть увагу на хвостики-галузочки - це просто геніальна деталь! І на... ой, як же це називається... словом, хвостики з іншого боку :)

    [​IMG][​IMG]

    Чарівні записник і серденько:
    [​IMG][​IMG]

    А ще уявіть поряд з цим усім біло-червону коробочку Рафаелло, яка не дожила до зйомки, і ви зрозумієте всю концептуальну глибину колористичного рішення :)

    Сама собі заздрю :)
     
  4. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Нарешті зорі склались так, що в мене є фотоапарат і я можу показати подарунки, які отримала до ДН.
    Отже, подарунок від ЛюдмилиР.
    Отримала я фірмені Людмилині подушечку, маячок, чехол для ножниць і закладку для книги. Все таке ніжне, гарне, мякеньке і в моїх кольорах. І якраз все таке, що хотілось мати, але не було часу вишивати. Чесно кажучи, я мріяла, щоб Людмила мені таке вишила:girl_blum:
    [​IMG]

    Дуже дякую.:kiss::kiss::kiss:
     
  5. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Наступним я отримала подарунок від Сихівчанки-Мар"яни. Так як Мар"яна завалена поточним процесами і має дуже обмаль часу, то подарувала мені тканину з вставками для вишивання серветок.
    В додаток до тканини був гель для душу та лосьйон для тіла. Пахнуть неймовірно.
    [​IMG]

    Дуже дякую.:kiss::kiss::kiss:
     
  6. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Приїхавши з Карпат, отримала подарунок від Тані-Вишиванки. Чесно кажучи, навіть не сподівалась. Діти взагалі були в шоці і питали, чого це мені з Німечинни приходять листи:girl_blum:
    В листі була шоколадка [​IMG]
    дуже гарна листівка з прекрасними побажаннями, фірмова Таніна біскорнюха, з літнім візерунком, який мені буде піднімати настрій літом і зимою і нагадувати про ДН.
    А також маркери для малювання по кераміці і перламутровий клей (?). Я вам скажу, що ледве стрималась, щоб дотримати ті всі штуки до знимкування, так вже хочеться їх попробувати. Я думаю, ви мене розумієте.
    [​IMG]

    Вишиванко, дуже дякую:give_rose::give_rose::give_rose:
     
  7. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    На форумівці я, крім задоволення від зустрічі і спілкування, ще й отримувала подарунки. Першим був
    подарунок від Мар"ясі: штампи (нарешті я маю штампи, ще й які!), листівку (в Мар"ясі всі листівки бомбезні, самі знаєте) і наліпочки (мені якраз такі треба:girl_blum:).
    [​IMG]
    [​IMG]

    Щиро дякую:kiss::kiss::khomyak::khomyak:
     
    Останнє редагування: 13 Липень 2011
  8. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Наступним був подарунок від Мар"яни Пупсик: дуже ніжні і в таких літніх кольорах відкритка і блокнот (я так думаю, що в нього буду записувати свої вишивальні мрії). А також наклейки з усмішками. Мушу сказати, що наклейки я мабуть, буду ховати, бо мої два чудіка положили на них оком. А квіточка на відкритці така гарна, що я мушу навчитись їх робити.
    [​IMG]

    Мар"янко, дуже тобі дякую:girl_in_love::girl_in_love::give_rose::give_rose::give_rose:
     
    Останнє редагування: 13 Липень 2011
  9. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Вчора мала ще одну приємну зустріч з Богданкою і її красунею Со. Крім задоволення від спілкування з ними, я теж отримала подарунок.
    Як то ж файно, коли свято так розтягується:girl_yes:
    Дуже мила листівка з гарними побажаннями (все там не місці, не наговорюй на себе) і такі файнючі коробочки з морських водорослей, з тАким шикарним запахом. Я не знаю, як пахнуть морські водорослі, але вони мені пахнуть свіжескошеною травою, а я обожнюю цей запах.
    [​IMG]
    Я вам скажу, що для вернісажниць це дуже потрібний подарунок, ви самі знаєте, що коробоу для нашого добра завжди не хватає.:girl_wink:
    [​IMG]

    Щиро дякую, Богданко:girl_in_love::girl_in_love::give_rose::give_rose::give_rose:
     
  10. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Окремим постом хочу показати усі листівки наших дівчат
    [​IMG].
    Вони всі такі класні . Коли я показувала їх дівчатам, одна мене спитала, чи то ви професійно тим займаєтесь, тобто на продаж, бо вони просто шикарні. Так що ви всі професіонали!
    На жаль, не маю письменницького таланту , щоб передати усі емоції, просто знайте, що всі подарунки для мене найкращі і найбажаніші. І це дуже приємно!
    Ще раз всім дівчатам дякую, я вас люблю:kiss::kiss::kiss:
    Окреме дякую Тані Вишиванці за таку гарну ідею:kiss::kiss::kiss:
     
  11. ntv

    ntv Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Щиро дякую Олені-М за подаруночок на здибанках
    [​IMG]
     
  12. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Нарешті я добралася до комп'ютера аби показати, що я маю.... На форумівці отримала подарунки до дня народження....
    Ось такий подаруночок отримала я від такого джентельмена.... :girl_tender: синочка Хомки.
    [​IMG]
    Той хом'як такий класний))))):girl_claping: І дуже дякую за тканинку :girl_tender: Мені надзвичайно приємно і дуже несподівано було отримати подарунок!
     
  13. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    А таку красу отримала від Фіяночки:
    [​IMG]
    ниточки гама мультиколор, золото і срібло, такими я ще не вишивала, але вже знаю, що саме буде вишиватися тими ниточками, такі дві літні сумочки-косметички. В одній я вже розмістила своє рукодільно добро для зберігання, а в іншу беру своє поточне вишивання, коли їдемо до батьків, так що друга стала для мене такою дорожньою сумочкою для вишивки. :girl_tender::girl_tender::girl_tender:
    Була дуже рада знайомству з такою веселою і життєрадісною людиною :girl_tender:
    Фіяночко! Щиро дякую за таке продовження свята)))) В потязі кілька разів то всьо перескладувала і дивилася.
     
  14. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    А ще маю ось таку красу від Оленки М.
    [​IMG]
    Надзвичайно ніжна листівка, така гарнюща :girl_tender: Тканинка і мило ручної роботи. О, як воно гарно пахне :girl_tender: :girl_tender::girl_tender: Ще було таке велике шоколадне серденько з "Майстерні шоколаду", яке не дожило до зйомки, бо коли довезла до Тернополя все поплавилося, а потім мій Володінька його гарно з'їв і дузє дякував тьоті за таку смакоту))))))
    Ну і ще листівка зблизька:
    [​IMG]
    Оленочко, я надзвичайно рада була з тобою познайомитися, а подарунком тішусь, як мала дитина :girl_tender: Щиро дякую!!!!!!
     
  15. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    врешті покажу вам шедеври, котрими мене обдарувала наша Mariasia :girl_in_love:

    просто чарівна, акуратезна, барвиста та надзвичайно ніжна ізониткова листівочка :girl_tender:-

    [​IMG]

    а всередині - душевні та сонячні побажання :girl_tender:
    ДЯКУЮ! :kiss:

    а від цього рукодільного подарунку я просто млііііііію :girl_tender: - ще з того моменту, як перший раз взяла до рук і стрибала з радості по вул.Зеленій :girl_dance:
    подивіться і ви - який довершений дизайн та бездоганне! виконання :khomyak::khomyak::khomyak:
    [​IMG]

    на жаль, фото не передає усієї краси роботи - надзвичайної акуратності :khomyak:; рівності хрестиків :khomyak:;
    ідеальної підібраності деталей - тканини, стрічки та цвяшків :khomyak:; чудової колористики :khomyak:;
    й направду, недаремно на картинці стільки сердечок - бо реально відчувається, що робота зроблена серцем :girl_in_love:



    Мар'ясю, щиро дякую за таку чудову несподіванку та гору позитиву! :give_rose::give_rose::give_rose:
     
  16. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    а ось такий дарунок я отримала на форумівці від Хомочки :girl_in_love:

    надзвичайно стильний двоколірний мішечок з льону -
    [​IMG]

    а всередині мішечка була :khomyak::khomyak::khomyak:
    ось така гірлянда -

    [​IMG]

    як ви вже здогадались, Іруся зобразила нашу сімейку -
    червоне серденько з метеликом - то мій Олесь, біле серденько з коралями - то я, ну і два інші - наші солодкі донечки :girl_tender:
    На стрічці справа можна побачити вузлик, його ми на форумівці зав'язали разом з автором - він символізує дитя, котре ще на разі в животику :girl_tender:
    Гірлянда і усі серденька дуже мобільні - за бажанням їх можна витягати зі стрічки та міняти місцями, стрічка така довга, що туди можна при потребі нанизати багато нових серденьок (по мірі поповнення та розширення нашої сім'ї :girl_wink:)

    Цього разу знимка також не передає усієї краси - серденька настільки акуратні :khomyak:
    усі деталі настільки ідеально допасовані :khomyak:
    а поєднання кольорів - якраз таке, як я дуже люблю (Іруся планувала і дуже вдало допасувала дарунок до моїх фетрових штучок)


    Ірусю, я ще досі не можу прийти до себе від такого особистого та дуже концептуального дарунку! дивлюсь на нього, - і щоразу посміхаюсь та розчулююсь :girl_tender:
    ЩИРО ДЯКУЮ! :kiss::kiss::kiss:
     
  17. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Звітуюсь і я :girl_yes2:
    ВІд Богданки - шмат тканини чекає на дитячу метрику, от тільки часу для того викроїти треба :girl_in_dreams:
    [​IMG]

    Від Оксани-Левиці - є можливості втілити найяскравіші творчі ідеї
    [​IMG]

    Від Holly-Олі - ще й синочків моїх потішила подарунками
    [​IMG]

    Дякую дівчата :kiss:
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Люблю я в цю темку ходити. :girl_blush2:
    Ще й із такими подарунками, як наші дівчатка роблять, то це взагалі! :khomyak:

    Відкривала я пачку з великим нетерпінням, бо дуже хотіла знати, що ж там усередині!!! Навмисне не читала перелік речей на пачці, аби була несподіванка. :blush:
    І коли почала витягати одну річ за іншою, то мало не скакала від радості, так мені все подобалося! :radist: Не скакала, бо ми в машині їхали якраз. :xaxa:
    Дарко відразу забрав собі книжечку й залишив у машині для читання в дорозі, тому її на знимці нема, а вам даю лінк на книжку. Ми вже з Дарком домовилися, що він з машини забере й будемо її вдома разом читати, паралельно із "Історією винаходів" від Одувашки. :girl_claping:
    А ось мій подарунок файнезний!!! Косметичка :khomyak: набори паперу та стрічки :khomyak: і файненька листівочка із ромашками :girl_tender:
    [​IMG]
    Не знаю, звідки Фіяна знала, що я вже поволі готую сани й заглядаюся на зимові набори, але трафила зі стрічечками та папером у самісіньку десятку! Такі вони файні, що я ледве дочекала, аби зазнимкувати, а тоді порозпаковувала й перебрала всі картки та порозглядала взори. Супер!! :girl_claping:

    А косметичка то щось!!! :khomyak: Я тепер така обдарована рукодільними торбинками! І якраз мені такої косметички бракувало до повного щастя! Фіянко, то просто надзвичайна робота! Мені аж не вірилося, що то рукотворне, так акуратно все вишито й зішито. Я в захваті, як від самої речі, так і від виконання!! :khomyak: :khomyak: :khomyak:
    [​IMG]

    Детальних фото трохи багато, бо я навколо косметички крутилася зі всіх сторін. Маргаритки шикарні!!! Та ще й у горщиках!
    [​IMG]

    Оця в горщику зі стрічечкою мені найбільше сподобалася, хоча вони всі чудові!!
    [​IMG]

    А які тут вишеньки на горщику!!
    [​IMG]

    [​IMG]

    Фіяно, признавайся, чим зшивала, бо шов навколо надзвичайно акуратний!
    [​IMG]

    І ще підкладочку вам покажу. І тут теж видно, наскільки ідеально все зішито!
    [​IMG]

    Фіянко, щиро дякую! Косметичка - досконала й дуже ніжна!! :girl_tender: Мені дуже приємно мати таку красу!!! Дуже-дуже дякую за море радості та хорошого настрою! :girl_in_love: :kiss::
     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    А-а-а-а-а-а-а-а-а-а!!!!!!!!!!! Я знала!!! Я знала, що не все безнадійно й що подарунок від Люди таки до мене дійде!!!!!! :radist: :radist: :radist:
    Нині отримала поштою! Радості нема меж! І за Люду радію, і за себе ще більше! :radist: :radist: :radist:
    Ви бачили фото? То я вас чесно скажу, що ви ще нічого не бачили!!!! :khomyak: :khomyak: :khomyak: Фото абсолютно не передає краси обкладинки! :khomyak: :khomyak: :khomyak: То така робота, така краса! :nyam2: А блокнот який чудовий!! :girl_claping: Забрала з холодильника свої записки й буду переписувати у блокнот. :girl_yes:

    [​IMG]

    Додам ще своє фото, як доказ. ;)
    [​IMG]

    Фото процесу виконання знайдете тут. Я тепер ще раз передивилася, то ще більше мене захопили фото, бо тепер тримаю в руках цю красу, в яку вкладено стільки серця й турботи. :girl_tender::girl_tender::girl_tender:
    Людо, щиро радію, що подарунок не загубився й таки дійшов! Недаремно в мене була надія весь цей час! Недаремно я його виглядала! Дякую тобі дуже!!! :give_rose: Він чудовий і дуже-дуже-дуже мій! :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
     
    Останнє редагування: 21 Липень 2011
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    То ще не все...
    Я нині отримала три конверти. Один від Люди, ще один - від Лесі

    Леся Naturals зробила мені шикарного подарунка також!! :khomyak: :khomyak: :khomyak: Чудова тканинка, бісер, :good: гарнесенька листівка ручної роботи :girl_claping: та чудо-витвір із лава-а-андою!!! :girl_tender: :khomyak: :khomyak: :khomyak:
    [​IMG]

    Ось така листівочка гарнюня. Так цікаво було бантики розв'язувати!
    [​IMG]
    А всередині - чудесні привітання й смачненький тортик! :nyam2:
    [​IMG]

    Щодо рукодільної частини, то ми тут із Танею Вишиванкою не змогли дійти згоди щодо призначення тої краси. Я думала, що то на рукодільні причандалля, а Таня каже, що то на ножі, ложки, аби брати на пікнік. Лесю, розсуди й скажи, хто з нас має рацію. Чи жодна??
    [​IMG]

    Виконання чудове!! І кольори такі мої-мої!! І така вона м'ягесенька й на дотик приємна! Чудо просто! :khomyak::khomyak::khomyak:
    [​IMG]

    У розгорнутому вигляді. Серединка...
    [​IMG]

    І ще раз ззовні...
    [​IMG]

    Ну, і один із моїх улюблених дизайнів зблизька. Дуже гарно й акуратно вишито!! :girl_tender:
    [​IMG]

    Лесю, дуже-дуже дякую за таку приємну несподіванку!!! :give_rose: Чудовий подарунок!! Я в захваті!!! :girl_in_love: :girl_in_love: :girl_in_love: