Подарунок вернісажниці

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем вишиванка, 31 Травень 2010.

  1. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Свято наближається! :girl_claping: :girl_haha: :girl_haha: :girl_haha:
    А свій подаруночок перший і безцінний я вже отримала від Люди (LudmilaP) , дужееее тобі за нього вдячна:girl_curtsey: :kiss::kiss::kiss: Я як отримала то було так приємно,що мені слів бракує, я тепер гламурна рукодільниця з чохольчиком для ножничок,маячком і книжечкою-гольничкою :khomyak: :khomyak: :khomyak: йой сама собі завидую :girl_blush2: і до тої всієї краси ще книжка з рецептами з обкладинкою неймовірної краси (те що я хотіла,і мала в планах)
    І тепер хвалюсь вам:girl_yes2:

    [​IMG]


    Люда ще раз ДЯКУЮ,ЛЮ тебе і :kiss:
     
  2. Velana

    Velana Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    ось такий чудовий подарунок я отрмала від Мар"янки-Фіяни :girl_in_love:
    торбинка-коробочка ручної роботи, 3Д дирокол-метелик :girl_cool: і файнезна листівочка з моїми улюбленими ромашками і теплими привітаннями!
    [​IMG]
    дівчата, та торбинка просто чудо, я як її вперше взяла в руки то просто мову відняло :khomyak: :khomyak: :khomyak: так все акуратно вишито, зшито все ідеально, підбір кольорів просто надзвичайний! :girl_in_love: :girl_in_love: :girl_in_love:
    додам трішки фото - і ви самі все побачите :girl_yes2:
    [​IMG]
    хрестики рівнющі-рівнющі!
    [​IMG] [​IMG]
    Мар"яночко, дякую за чудову розмову і за файні подаруночки! :kiss: :girl_in_love: :kiss:
    п.с. Мар"яночко, торбинка не попрасована, бо я за своїм синочком не встигаю - дуже вона йому сподобалась, не віддає...
     
  3. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    до мого дня народження ще далеко, а Мар"янка - cuxivchanka вже мене привітала, то було дуже несподівано і приємно:girl_tender:
    Ось такий милий подарунок: магнітик (вже оселився на холодильнику) - репродукція картини Гапчинської, солодка-солодка дівчинка:girl_tender: і такі цікаві сережки. Мар"янко, щиро дякую:kiss:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    А я знову тут! :girl_dance:
    Цього разу буду хвалитися подарунком від Олі Holly. :girl_in_love::girl_curtsey:
    Дуже файний набір для тіла: гель для душу та крем, ніжна листівочка із красивими квітами в моєму улюбленому кольорі та гарними вітаннями, а також просто надзвичайно акуратна й вишукана серветка! :khomyak: :khomyak: :khomyak:
    [​IMG]
    Набір дуже пахучий, а серветочка така чудова! Я в захваті!!! :girl_claping::girl_claping::girl_claping:
    [​IMG]

    Олю, ти молодець, що встигаєш із дітками вишивати! :girl_claping: Дуже дякую за такий ніжний подарунок! :girl_in_love: :girl_in_love: :girl_in_love: Та ще й настільки несподіваний! :girl_tender: То так приємно отримувати подарунки, коли вже навіть не чекаєш. :girl_curtsey: Дуже-дуже приємно! :kiss: :kiss: :kiss:
     
  5. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    я прийшла хвалитися, хоч подарунок не особисто мені, а моєму синочку, але від того він мені ще дорожчий:girl_tender: Це пречудовий фотоальбом з бомбезною іменною хендмейд обкладинкою:radist:
    [​IMG]
    На льоні вишитий солоденький ведмедик технікою блекворк. Скільки ж то старань:girl_impossible: і яка акуранта робота:) Хто ж міг створити такий теплий і доречний подарунок? правильно- Фіяночка:girl_tender: Фіяно, для мене і синочка то була величезна приємнюща несподіванка, щиро тобі дякуємо :kiss:До слова, Домчик дуже любить ведмедиків, ось один з улюблених ведмедів + фотоальбом:)
    [​IMG]
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    свято продовжується!

    сьогодні отрмила два пакуночки

    від Оксани-Левиці
    листівочка, бісер, класні стрічечки, мереживка і воки (набір очей ггггг)
    [​IMG]
    і чудова серветочка (ох люблю це діло)
    [​IMG]
    [​IMG]

    і від Вишиванки
    чудова тканинка, листівочка і маркери для малювання по керамці
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  7. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    І в мене свято продовжується! Як же то файно!
    Отримала від Іринки-Еспози подарунок до ДН, що було для мене великим сюрпризом.
    [​IMG]
    магніт, серветки з ромашками, нитки-металік, свічки для торта, бісер (був ще чорний, але....муза залетіла і з нього вже зроблено браслет) і листівка ізониткою з дуже фаними побажаннями.
    [​IMG][​IMG]
    ДЯКУЮ!:kiss::kiss::kiss:
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    а що я маю, а що я маю - ні в кого ТАКОГО нема :girl_dance: :girl_dance: :girl_dance: :girl_dance:

    це Бурулька мені так догодила :kiss:
    [​IMG]

    ще є заєць шоколадний (з квіточкою :)), але боюсь до фотографування він не доживе
     
  9. Velana

    Velana Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    і я в цю тему звітуватись :girl_curtsey:
    отримала я подарунок від Тані Вишиванки :girl_cool:
    я коли його розпакувала в мене була приблизно отака реакція :crazy: :khomyak: :radist:
    пакуночок містив макетний килимок, чудовий скраповий набір і фірмову листівочку :girl_tender:
    [​IMG]
    і чудова листівочка :girl_tender: з гарними вітаннями :girl_yes:
    [​IMG]
    Танічка, дякую! :girl_in_love: :kiss: :girl_in_love:
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    вже давно отримала листівочку від Лілі, але возила її за собою, і аж сьогодні нарешті вона зустрілась з фотоапаратом.

    Отака краса!
    Дуже дякую Ліля за красу і теплі побажання!
    [​IMG]
     
  11. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    І я маю чим похвалитись. Коли була у Львові зустрічалась з Мар"ясею, Мар"яною пупсиком та Олею холлі.. Дякую дівчатка, за гарно проведений час.
    Мар"яна пупсик подарувала мені чудову листівочку та купу гарного паперу, величезне дякую (нарешті руки дійшли до компа)
    [​IMG]
    [​IMG]
    і ще дівчатка подарували для доні чудову книжечку, велике вам дякую, вона суперова і дуже цікава.:girl_tender::girl_curtsey:

    А ще отримала подарунок від Віри (Станіслава). Але у мене руки ніяк не доходили до фото, а подарунок отримала ще на Великдень, коли були у батьків.:girl_tender:
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    а шо я маю, шоя маю :girl_blum:

    дуже технологічну листівочку
    [​IMG]
    треба потягнути за язичок і показують кіно :)

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    а всередені ще блямбочка
    [​IMG]

    і милі моєму серцю тільдотканинки :)
    [​IMG] [​IMG]

    ще є кухонна дощечка-грушечка, я їй вже знайшла застосування тому фотографуватись їй ніколи :)

    Оця вся краса від Мар"ясі. Дяяяяяякую! :kiss:
     
  13. левиця

    левиця Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Це Хомочки презентик. Гарненька рівномірочка і зелена стрічечка, :good:яка була зав"язана на бантик, але мої руки не витримали, щоб не розв"язати і не помацати ту тканинку. Вже навіть знаю, що на ній вишиватиму. Дякую Хомочко:kiss::girl_yes2:
    [​IMG]

    Ну а це цілий комплект для рукодільниці від Люди:yahoo:. Зізнаюсь чесно, що коли Люда вишивала такі речі в цій техніці, я аж мліла. :khomyak::khomyak::khomyak:Ну бо дуже хотіла таке мати. І тепер я щаслива власниця цього комлекту.:yahoo::girl_yes: Ну а щоб не дуже я "присідала" на вишивку:d64:, то тепер матиму можливість любуватись закладкою:good:, читаючи книжки. Велике ДЯКУЮ Людо:kiss::smile:.
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
     
  14. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    більше тижня тому їли морозиво з Esma, і тут вона витягує пакуночок зі словами :" для твоєї рукодільної музи" і знаєте, я навіть уявити не могла, що то. Найсмішніше, що ні Esma, ні я поняття не маємо , що з тим робити:girl_haha:. Здогадались? чи то по фото вже підглянули, ага-штампи. Я собі пообіцяла, що куди-куди, а в штампи лізти вже не буду, але не так сталось як гадалось:) доведеться, бо такі прикольні ті квіточки-завитушки і колір отой в тому квадратику:girl_haha: такий який я люблю:) а ще штучки для листівок і чудо-скотч теж з квіточками:girl_in_love:
    [​IMG]
    Мушу тепер проштудіювати листівкові теми:) Дякую Esma за такий направду неочікуваний презент :girl_in_love::kiss: повеселились двоє, але май на увазі, якщо я з тим не розберусь тобі доведеться показати, що до чого ггг
     
  15. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    І мені сьогодні надійшов презент з файного міста Тернополя:girl_in_love: але щось з фотоапаратом трапилось - не хоче фотографувати:girl_cray:
    Напевно Катя то відчувала, тому подарувала таку файну річ, фото якої я можу знайти в інтернеті:girl_wink:
    Та-ра-ра-рам:girl_dance: Незабаром вишиватиму ось таку красу:girl_dance::girl_dance::girl_dance:

    [​IMG]
    Дуже-дуже дякую, сонечко:girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love: Я вже так сумувала за дімівськими дизайнами:girl_blush2:
     
  16. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    сьогодні була на пошті (вперше за останні 7 років), і забрала там пакунок ( вперше в житті), розпакувала, а там! велике солодке, ну бо мені воно виглядає дуже солодким і асоціюється з зефіром...чомусь серце! То моє перше серце "тільдувате", а ще чудова листівочка з гарними побажаннями:girl_in_love:
    [​IMG]

    Orman, щиро дякую за чудовий подарунок, за приємні емоції і тепло, що як від обіду мене огорнуло так і гріє:girl_tender: До речі, синочку сердечко теж припало до душі, з поштового відділення він ніс його в руках, в хаті почав його жувати, може теж має якісь з ним асоціації:) а ще він з ним обнімався:girl_tender: Щиро тішусь такому сердечному дарунку, ще раз дякую :kiss:
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    я знову тут :)

    подарунки від Марусі-мами - ціла купа! Розгортала як на Миколая на світанку, зразу ж як доставили

    дуже прикольний набір
    [​IMG]
    тут текст докладніше
    [​IMG]
    "не вдягайте ліфчик ... від цього зморшки на лиці розгладжуються" - я ржав
    листівочка з феєчкою :girl_in_love:
    [​IMG]
    набір для мороження морозива (надіюсь я нічого не поплутала і він таки мені)
    [​IMG]

    ще трюфельна маса - її давно вже нема *ням-ням*
    речі для мене і малятка, але вони вже дуже особисті

    і все це щастя в боооооомбезній двосторонній сумці!
    [​IMG] [​IMG]

    Дяяякую Маруся :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
     
  18. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Нарешті я зазнимкувала :)

    Якось прикотилася до мене Орман і подарувала мені мою теску :girl_claping: Тільду-Уляну :girl_flirt: то було так несподівано і приємно!!!

    Лялька стилізована під Уму! Дивіться як на мене схожа :), колір волосся, щічки.. моя улюблена поза, коли я сиджу... і як мама каже: "ну копія, твої ноги!" :girl_haha:

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    а ще був такий файний подарунковий-ярличок:

    [​IMG]

    Фій питається, коли в ляльки Уляни буде ляля Фій :girl_haha:

    Марійко, цьомчики тобі за такий мега-подарунок!
     
  19. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Хвалюсь нарешті подаруночками від Оксанки-Левиці:girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
    Ціла купа скарбів!!!:girl_dance:
    Звісно спочатку пішли в дію дуже цікава книжка і чудова іменна закладинка:girl_in_love::girl_dance: (за якість фото пробачте, бо все ж фотоапарат не зовсім прийшов до тями)
    А ще бісер, стрічки, намистинки і квіточки-паєтки - поповнення моїх рукодільних скарбів:girl_curtsey::girl_tender:

    [​IMG]

    Шоколадку привласнив собі Олексійко, правда потім з мамою поділився, але до фото... - ви самі розумієте:girl_blush2:
    Дякую, Оксаночко:girl_in_love: :girl_in_love: :girl_in_love:
     
  20. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    А я теж цього року на день народження отримала в подарунок рукодільну красу. Чесно, навіть не очікувала. То була дуууже приємна несподіванка. Це вперше:girl_in_love:.
    Тепер зможу записувату свої рецети в такий чудовий кулінарний блокнот і готувати їх з ще більшим натхненням та задоволенням.
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    Надзвичайно милий подарунок від Олі Holly. Окрім цієї краси були ще горнятку для моєї улюбленої роботи -чаювання:girl_in_love: і ароматний чай. Велике спасибі Олі за подарований чудовий настрій.