Подарунок вернісажниці

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем вишиванка, 31 Травень 2010.

  1. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Мала вчора дуже приємну зустріч з Богданкою і отримала від неї чудовий подарунок
    [​IMG]
    Набір коробочок від ІКЕА. Він такий класний і ніби створений для рукодільних дрібничок. Тканина - льон. Дуже гарна, вже подумую що б то з неї пошити, так вона мені подобається. А відкриточка, неа слів, щоб висловити захоплення. Дуже акуратна і продумана
    [​IMG]
    Богданко, дуже дякую за продовження свята
     
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    знаєте чого я тут? бо я чекала цього подарунку.
    я нюхом чула, що Надійка готується:girl_haha:

    дякую, тобі щиро, бо знаю що подарунок справжній і від душі:kiss:

    отже, маю новий набір, такий як на картинці і шикарнючий букет з дрібненьких троянд, надзвичайно гарно оформлений.
    [​IMG]

    ДЯКУЮ!!!:girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
     
  3. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Похвалюся і я своїм бомбейським подарунком. Отримала його вже давно просто ніяк не було можливості похвалитися ним. Коли чоловік сказав, що мені прийшов пакунок зразу ж заставила його щоб мені в деталях розказав що там є, бо мій хомяк до кінця б тижня не витримав, а коли отримала його особисто в руки то дужееее довго розглядала і тішилась як мала дитина отже тадаммм:khomyak::khomyak::khomyak:
    [​IMG] [​IMG]
    це мій перший в житі набір, ще й дімовський:girl_in_love:. Моїй радості просто не було меж, це 1000% мій набір. Анута дуже-дуже дякую:kiss::kiss::kiss: за такий надзвичайний подарунок:girl_in_love:. Це була моя муза для завершення сорочки. Руки так і чешуться його вже почати вишивати але пообіцяла собі що почну його тільки як завершу всі розпочаті процеси. Ще-раз безмежно дякуууууую!!!!:girl_in_love:
     
  4. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    файно ходити на форумівки, там подарунки роздають!:girl_dance:
    Дякую вам дівчата, за файнющі сюрпризики!
    від нашої скромної вишивальниці - п'ятикласниці ( ну бо гольничка і трошка лаванди вже вишито, то точно вже не перший клас:d64:) Богданки:
    [​IMG]
    ДЯКУЮ!!! та штука таааааак пахне файно! і листівка від душі:girl_in_love:
    і від Марійки -Орман і Гарбузятка:
    [​IMG]
    дякую безмежно !:girl_in_love:страшенно мене тішить , що все таке рукодільне:girl_in_love:

     
  5. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Прийшла хвалитись своїми скарбами

    Ось таку чудову квілінгову листівочку отримала я вчора від Хомочки. :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
    [​IMG]
    а всередині була карточка клієнта в Мережку і подарунковий сертифікат туди ж! Ірусь, дуже дякую!!! І Наталі-Ніфертіті також:girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
    [​IMG]
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    і не кажи :)

    мене вчора Марія обдарувала набором Тріо тюльпанів. Дяяяяякую!:girl_in_love:
    [​IMG]

    я вчора дістала таке натхнення, що аж вже розграфила.
     
  7. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Не дурно я вчора так хотіла йти на форумівку. Для мене був цілий подарункопад (во яке слово придумала)

    Приголомшила мене подарунком Леся - Натуралс. Там стільки всього і все таке суперське
    [​IMG]
    Там були свічка тааака пахуча. Наліпочки, органайзер для ниточок, відкриточка, книжечка для моєї Софійки і баночка-гольничка з бісером. Це щось надзвичайне. Леся коли ти то все встигаєш?
    [​IMG]
    Дуже дякую за такий несподіваний і надзвичайно гарний подарунок!
     
  8. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Щось в мене підвисають посиденьки.
    Ну що ж, продовжу хвалитися. Іринка - Еспозка подарувала мені отаку-во красу
    [​IMG]
    Відкриточка ручної роботи клааасна,основа для магнітиків, бісер і серветки для декупажу (треба якось спробувати)! Ірусь, дуже дякую!
     
  9. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Я знову тут. Без зайвих слів. Дивіться яка краса
    [​IMG]
    [​IMG]
    А знаєте хто в нас майстриня на всі руки і автор цих шедеврів? правильно - Мар"яся!
    Тепер і в мене є фірмовий тільдоравлик. Моя Софійка казала на нього Іка (тобто Софійка). То тепер маю вдома дві Софійки! А подивіться яка листівочка, як підібрані кольори, як все скомпоновано. мушу сказати, що Мар"яся робить великі успіхи в скрапі.
    А коробочка, то взагалі для мене щось фантастичне..:khomyak::khomyak::khomyak::khomyak: Там всередині є три відділення. В одному були квіточки, в другому цв"яшки(ті що брадси), а в третьому стрічки. І в додаток до подарунка йшов папір.
    Мар"яся, я досі в щасливому шоці від твого подарунка. Дуууууже дякую!
     
  10. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Я дуже давно хотіла снапи. Особливо після того, як спробувала на них повишивати. І все собі шкодувала їх купити. А вчора Оля - Холлі здійснила мою рукодільну мрію і подарувала їх мені! :khomyak::khomyak::khomyak::khomyak::khomyak:Ну, ви розумієте...
    [​IMG]
    Оля, я навіть не знаю як тобі дякувати. :kiss::kiss::kiss:
     
  11. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    А я знову тут. Показую свої обновки-подаруночки які отримала на форумівці.
    Отже подарунок від Марясі:kiss:.
    [​IMG]
    тканина, пяльця-рамочки, і надзвичайна листівка:khomyak: була, ще смачнюща чоколядка :nyam2:(але вона не дожила до фото)
    і трошки ближче листівка
    [​IMG] [​IMG]
    Мар'яно, дуже тобі дякую за подарунок:kiss:.
     
  12. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    І ще отримала ось такий подарунок від Іри Еспозка.
    [​IMG]
    тепер мої хомячі запаси поповнились основою для магнітів, бісером, органайзером для бісеру, бобінками, серветками для декупажу і дуже гарною листівкою.
    і листівка зблизька
    [​IMG] [​IMG]
    Ірусь, дуже тобі дякую за подарунок і теплі слова в листівці:kiss:
     
  13. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Нас здоціком завалл подаунками!!!
    Перший був від Велани:
    [​IMG]
    Буде моя доця в тепло гуляти в такому бодіку!!! Дякую дуже!
     
  14. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Місяць мене чекав подарунок з Канади в Мар"ясі. аж вчора ми забрали!
    [​IMG] [​IMG]
    Дякуємо Лілі за таку чудесну сумочку та комбінезончик!!!
     
  15. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Від Мар"ясі :
    [​IMG] [​IMG]
    Тато дякує особливо за шоколадку. бо з маминими зубами зараз не до шоколаду))))

    Че чекає мене подарунок з Німеччини. але то як мама привезе покажу.


    Дівчата, дуже дякую, я така розчулена)))
     
  16. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    [​IMG]
    отакі коробочки для дрібничок і фломастери я отримала від Лілі. Тішусь, що свято тримає далі
     
  17. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Подарунок від Мар'янки-Пупсик. Настільки неочікуваний :khomyak: і такий приємний :girl_tender:
    [​IMG]
    А листівка така гарнюща :girl_tender::girl_tender::girl_tender:
    [​IMG]
    Марянко щиро тобі дякую :girl_dance::girl_tender::give_rose:
     
  18. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    знаєте ту пісеньку новорічну, коли Санта кока -колу розвозить? ото нині по обіді так святково стало мені і мугикала собі ту пісню.
    то так файно , коли отримуєш подарунки , а ще й власноруч зроблені :girl_tender:
    дякую ще раз Фіяні за настрій, креативність і просто ДЯКУЮ!:kiss:
    насолоджуйтесь зі мною!!!

    ось . бачите скільки в мене нових ниточок. чекайте нового проекту!
    [​IMG]
    ага. не видно вам? тататат таттта ттататам ! рукодільна частина подарунку з деталями: торбинка панчішкова для Мадами:girl_haha:
    [​IMG] [​IMG]
    торбинка взуттєва:girl_tender:
    [​IMG] [​IMG]

    клас, правда?
     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Я вчора, як узяла на пошті пакунок, то не могла повірити своїм очам. :khomyak::khomyak::khomyak: Розміри пакунка були несподівано великими. Коли Роман поклав пакунок у багажник, я аж остовпіла: :girl_crazy: ти куди? я ж не витримаю, аби вже не розпакувати!! :nyam2:
    Знимки всього разом нема, бо вчора ввечері я вже дещо порозпаковувала, зазнимкувавши попередньо.
    Ось таку папочку на папери та все-що-душа-забажає-вкласти-всередину Таня зробила. Я так розумію, що вона пофарбована двічі, а тоді задекупжена й прикрашена кількома відбитками штампів. І то зі всіх сторін! :khomyak: Я вам скажу, що робота просто чудова!! Мій Роман одразу все обмацав, бо не повірив, що то не мальоване, а приліплене. :girl_haha:
    На жаль, при транспортуванні пакуночок трошки постраждав, але папочка все одно чудова й буде обов'язково в активному використанні. Я якраз думала щось придбати собі на схеми й шаблони. От уже маю. :girl_curtsey::girl_dance:

    [​IMG]

    [​IMG]

    Цукерки зазнимкувала одразу, бо би не дожили до знимки. :nyam2:
    [​IMG]

    Ще були в папочці ось такі файнючі штампи й гарнесенька торбинка на мобільник. Штампи я зразу розпакувала, бо дуже-дуже мені подобаються! Дуже ними тішуся! :girl_claping:
    [​IMG]

    А торбинка, то взагалі чудо!! Така акуратна й зі смаком зроблена ця манюня, що аж шкода нею користуватися. Там така підкладочка гарненька! І шнурочки, ну все дуже класно продумано й пошито! Дуже солоденька й гарненька річ!! :girl_tender:
    [​IMG]

    І зблизька троянда. Хрестики теж такі акуратні-акуратні!! :girl_claping:
    [​IMG]

    А ще Таня ось таку листівочку зробила в кольорах, які я дуже люблю!! :girl_in_love:
    [​IMG]

    Таню, дуже дякую за таке суперове продовження свята й за такі чудові рукотворні подарунки!! :kiss: Усе просто надзвичайне: і красиве, й акуратне, й дуже-дуже смачненьке!! :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
     
  20. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Я знову сюди. Ой, я б жила в цій гілочці.

    Вже писала, але напишу ще раз. Вчора мене Мар"яся заінтригувала, що мене на пошті чекає сюрприз. І таке сказати в другій ночі! Ну має вона совість? Доовго я не могла заснути, все думала, що ж то мене може чекати і від кого. ДН вже ніби давно позаду... Зранку полетіла на пошту і...тадам, мене там чекав подарунок від Велани.

    Дивіться яка краса
    [​IMG]
    Там стільки всього і такого гарного і потрібного! Я останнім часом захопилась скрапом. А що треба скраперу-початківцю? Правильно - все. Ніколи не думала, що стрічечки, квіточки, декоративні шнурочки і листочки будуть викликати в мене таку бурю емоцій. А ще там було те - що я ніяк не могла зібратись купити - штемпельна подушечка від Давкрафт дуже ходового чорного кольору. Оксанка певно вміє читати думки на відстані, я вам кажу (ну може трошки її кума допомогла їх ретранслювати ;)).

    А листівочка, то взагалі море емоцій. Маю тепер зразок як акуратно і зі смаком треба робити листівки. Вона мені дуже-дуже подобається
    [​IMG]
    Оксанко, дуже дякую за продовження свята і бурю позитивних емоцій!:girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love: