Подарунок вернісажниці

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем вишиванка, 31 Травень 2010.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    як я люблю подарунки :girl_claping:

    подарунок від Каті-Мілітарії
    [​IMG]
    [​IMG]

    Дуже дякую :kiss:
     
  2. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Я теж :girl_claping: коли була в Тернополі отримала від Каті подаруночок, вибачай що так довго не викладала, руки не доходили ....

    [​IMG] [​IMG]

    Дуже тобі вдячна за такий приємний подарунок :kiss:
    [​IMG]
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    ой мене вчора обдарували зверху донизу :)

    від Фіяни owlways-на сумка
    а в ній купа совенят, нє Фіяна ти крута!
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    квВітка вапше, такий прикольний подарунок -
    заячинкові хрестики-нулики
    [​IMG]
    листівочка
    [​IMG]
    і шоколад (форум у нас сімейний, тому не показую,а втіхаря їм, бо мене не зрозуміють)
    [​IMG]

    від Імель - бомбезна тільдокнижка, ааааа я вже всьо хочу робити
    [​IMG]

    від Уми - найнатуральніша і найоригінальніша тільдотканинка :)
    [​IMG] [​IMG]

    подарунок від Богданки листівка і штучки-дрючки для тільд
    [​IMG]

    Дівчата, ви такі-такі - найкращі в світі!
     
  4. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Нарешті зробила фото надзвичайно ніжних, гарних подарунків, які отримала вчора на форумівці.
    Отже, як тільки я приєдналася до балакучої рукодільної компанії, то відразу отримала таємничий подарунок від Мар"ясі. Чому таємничий? Бо був запакований у торбинку з тільдотканини. А ґудзик такий файнючий, такий ... домашній :girl_in_love:. А всередині торбинки фірмовий равлик. Так, у мене є равлик:girl_dance:! Ще й такий глямурний :girl_cool:- з бантиком і кулоном на шиї ну і не менш фірмовою подушкою
    А ще маю листівку від Мар"ясі. Дуже дякую. Подарунок такий м"ягенький і добрий [​IMG]
    А ще я отримала листівку від Богданки. Дуже літню листівку :girl_in_love: з метеликами (там ще всерединці є один ) Ну і суперниточки. Таких тепер ніде не знайти. Вже казала,що такі подарунки змушують задуматися над тим, як їх використати. Але Богданка і тут допомогла :girl_blush2: Дякую [​IMG]
    А ще маю файнющого пахнющого ангелика :girl_cool: і листівку від Орман. Знову серединку не покажу, бо там всьо моє і для мене :girl_blum: Дякую, пузаньчику, за гарні слова і ніжного ангелика
    [​IMG]
     
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    я з подарунками від Марусі - мами. дякую Марусю, бо все таке тематично моє - і вишивання і штучки до кухні!
    [​IMG] [​IMG]
     
  6. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Ось такий подаруночок отримала я від Велани :girl_dance::girl_dance::girl_dance:. Набір паперу, квіточки такі гарнющі, цвяшки, підвіски і таку гарну, просто неперевершену листівочу, яка між іншим, виконана у моїй улюбленій кольоровій гамі.
    [​IMG]
    і сама листівка
    [​IMG]
    Веланочко, я безмежно тобі вдячна!!!! :girl_in_love::girl_claping::give_rose:
    І ще прийшла мені нарешті поштою листівочка від Лілі. Пишу нарешті, бо я вже думала, що десь загубилася по дорозі :girl_haha:
    [​IMG]
    Я давно мріяла отримати від Лілі таку красу, а тут маю вже в себе, в своїх руцях. Цілий день роздивлялася і не могла натішитися. Дуже-дуже дякую Лілю!!!! :girl_dance::girl_in_love: Мені дуже-приємно.
    І безмежно вам, дівчата, вдячна за продовження мого свята. То так приємно отримувати подарунки, коли день народження вже минуло. І тепер я щаслива власниця двох шедеврів, які є для мене прикладом досконалості. ДЯКУЮЮЮЮЮ!!!!!!!!! :girl_claping::kiss::give_rose:
     
  7. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Отримала і я подарунки з далекої Америки. Як я тішилась! (замучила Сихівчанку в скайпі, щоб вона мені то все показувала:girl_bye2:)
    Тепер і я маю фірмові листівочки від кумась Лілі:girl_in_love: та Марусі:girl_in_love:. То такі шедеври:girl_in_love: Я думаю, ви здогадаєтесь, від кого яка листівка. А також тАААкі наліпочки класнючі (від Лілі)
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    І ще від Марусі я отримала подарунки.
    [​IMG]
    Набір від діма (успішно розпакований, розграфлений і початий:girl_haha:), нитки для вязання, шпиці, гачок, і дорожній набір (метр, нитки, голки, наперсток, гудзики і оті червоні фрукти-гольнички)
    [​IMG]
    Маруся-мама, Ліля, дуже-дуже дякую. Не чекала, не сподівалась:girl_dance:. Я вас :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
     
  8. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    ось таку символічну сонячну листівку отримала в подарунок від Богданки з нагоди здійснення нашої сімейної мрії -

    [​IMG]

    і серединка -
    [​IMG]

    Богдано, щиро дякую за зустріч, гарну розмову, теплі побажання та таку приємну листівкову несподіванку :give_rose::give_rose::give_rose:

    а на форумівці Люда здивувала усіх і мене таким рукодільним шедевром :khomyak::khomyak::khomyak: -

    [​IMG]

    ніжно, філігранно, шедеврально, розкішно і "пансько" :girl_in_love:
    мої улюблені кухонні кольори та невідомі для мене техніки :khomyak:
    ось подивіться ще як файно виглядає на червоній скатертині :girl_claping:
    [​IMG]

    Людо, дякую безмежно за такий неповторний дарунок і продовження свята! :give_heart::give_heart::give_heart:
     
  9. Аделя

    Аделя Active Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Завдяки Ірці-Шкірці збулась ще одна моя мрія :girl_claping:!
    Подарувала вона мені на іменини ось такі дууууже потрібні чудо-ножиці :girl_dance:!
    Іра, ти - моя фея :girl_in_love:! Дякую!
    [​IMG]
     
  10. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    ну нарешті сьогодні була і сонячна погода і відповідний настрій до фотографування, а головне можливість:) ще на форумівці я отримала чудові дарунки:girl_tender:
    спершу до мене підійшла Маряся, з милою посмішкою і чудовою торбинкою, я навіть мріяти-сподіватись-уявити не могла, що там всередині буде моя мрііія-тільдоравлик:radist::radist::radist: Мій перший, справжній, гарнюський равлик в милі квіточки з таким солодким сердечком:girl_in_love: він бездоганний, і такий-такий сильно-шалено мною любимий, і не тільки мною, Ромаха теж любить бавитись з ним в обнімашки:girl_tender: Про свого равлика я ще можу писати довго-довго, скажу лише, що називаємо його Дуся, бо ми його "дусяємо" ( тобто обнімаємо). А ще була стильна листівочка в тії же "темі" з чудовими побажаннями.
    Марясю, щиро дякую за радість і шалений вибух позитивних емоцій, що ти мені подарувала:kiss:
    [​IMG]
    [​IMG]

    потім підійшла Богданка, вітала і розповіла, як завжди потішну історію пов"язану з її Софійкою, що і листівку вони разом робили і ниточки Со трохи повитягувала, щоб гарніше було:girl_haha: Отже, шмат голубою тканинки, акуратно перев"язаний мереживом, а в середині ниточки:) і головне яскрава листівка з яскравим вітанням:girl_dance:
    [​IMG]
    Богданко, щиро дякую за гарні емоції:kiss:
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Вибачте, що я вас так довго мариную, але вчора писати не вдалося, а нині на роботі було стільки всього, що я замість 7,5 годин пропрацювала цілих 9. :connie_pull-pigtail

    Ото чекаю, поки хлопці по мене приїдуть нарешті, й опишу вам свої вчорашні емоції, яких було ма-а-а-а-аса-а-а-а-а!!! Смайлів мені точно забракне описати їх. :girl_in_dreams:
    Ще на роботі чекала, коли ж то Роман мені скаже, що вже прийшла моя пачечка зі Львова, від Еспозки та Цокотушки. І що цікаво... Не витримала в якомусь моменті й пишу: мені пачка не прийшла часом? А Роман: щойно. Ти звідки знаєш? А я серцем чую!! :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
    Ледве дочекалася, коли приїду додому, погодую Натусика й нарешті дорвуся до пачки, щоби роздивитися, що там!!! Ото я відкрила її й ахнула!! СТІЛЬКИ всього, що я не знала, що перше витягати! :khomyak: :khomyak: :khomyak: :khomyak: :khomyak:
    [​IMG]

    Тепер я маю фірмовий вовняний чохол і кульчики від Цокотушки (у додаток до набору, який отримала минулого року). :d23: :girl_claping:
    [​IMG]

    А ще маємо ось такі свічечки та писаночку! Софійко, я правильно думаю, що то все ручної роботи? Свічечки вже в нас на покутті! Роман зразу їх туди поставив. Ми взагалі просто захоплені всім-усім із тої пачки!!! А свічки й писанка... важко повірити, що таке можна поштою отримати аж зі Львова!
    Тільки Дарко мене настрашив... Не міг повірити, що писаночка - то справжнє яйце, то хотів перевірити. Добре, що я помітила вчасно, що він її стиснути намагається й забрала зразу. Ледь мені серце не стало! Думала, що й до знимки не доживе, але все гаразд. Писаночка врятована, ціла (на фото видно) й тепер живе в безпечному місці, де руці 8-річного шкодника не доберуться. :girl_haha:
    [​IMG]

    Ще мої хлопченята і я також дістали ось такі файнезні книжечки! Оха вже читають з татком вечорами, як обов'язкову літературу, бо Дарко має завдання зі школи, аби читати англійською по 10 хвилин щодня. Так що Дарко тепер має літературу. Техніку теж зразу передивився. )))) І Натусик книжечки освоїв. На смак навіть перепробував. )))) А книжку про писанки я собі на роботу взяла, аби в короткі перерви трошки розслаблятися. Дівчата, ви так вгадали із книжками!!! Дякую!
    [​IMG]

    Далі було багато-багато шоколаду!!! Ні, ще далі є! Наш татко тільки півангелика Натуськового учора ввечері згриз. Ми дуже любимо виробі з майстерні шоколаду, тому за таку частину дарунка теж безмежно вдячні!!!
    [​IMG]

    О, а тут ми з Романом мало не скакали від радощів по хаті! Справа в тому, що ми подарували Дарусикові монополію, але він її погубив і ми зі смутком мусіли її викинути на початку навчального року, коли прибирали Даркову кімнату. А тепер ми таки її матимемо, та ще й у такому ексклюзивному варіянті!!!! Просто не можу передати, наскільки сімейним виявився цей подарунок! Дарчик уже забронював фіолетового керамічного трамвайчика, що ТІЛЬКИ ВІН може ним грати. Так що нині приїжджає кум із Чікаґо і ми будемо випробовувати цю гру! Якраз на 4-ох гравців файно піде. Вже не можемо дочекатися. :girl_claping: Тільки ми тепер гру вирішили зберігати зі своїми нардами разом, Даркові не даємо.
    [​IMG]
    Особлива подяка від мене за мереживо!! Я ним марю останнім часом, але в нас або вибору нема, або в мене грошей, ))) бо воно дорожезне. А тут стільки краси та ще й у 6-ти кольорах!! Дуже-дуже дякую!!!

    І наостанок ось такі дві листівки із фото нашого рідного Львова та з підписом і побажаннями від обох сімей: Софійчиної та Ірусиної.
    [​IMG]

    Дівчатка, дякую вам за те свято, яке ми мали вчора!! То був як Миколай для нас!! Просто не передати, наскільки чудовий і вдалий подарунок ви нам зробили!!! Купа цьомків летить із Оттави до Львова вже другий день підряд!!! :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love: :kiss:
     
    Останнє редагування: 17 Вересень 2011
  12. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Моє день народження продовжується, а з ним і чудові подаруночки. Подарунки приємно не тільки дарувати, а й їх отримувати бо купа позитиву від людини яка дарує їх.

    На форумівці отримала море подарунків. Вибачайте що так затянула і довго не виставляла фото :girl_cool:
    І перший був від Окси :girl_haha:
    [​IMG]
    Від Квітки :girl_in_love:
    [​IMG] [​IMG]
    поки фоткала,то вже цукорок один зїла :girl_cool:
    Отакі класні і солоденькі в мене подаруночки:girl_haha:
    Дякую вам дівчата за святковий настрій і чудовий подарунок.
     
  13. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Подарунок від Фіяночки
    [​IMG]
    [​IMG]
    Від набору я взахваті :girl_claping: із кольором вгадала ... Органайзер для голочок моя МЄЧТА :girl_in_love::girl_blush2: Дякую Марянко :kiss:
    Від Уми комплектик із нової колекції DMC Stitch Bow :girl_in_love: в моїх улюблених кольорах :girl_blush2: Мені пощастило,тепер я власниця такої корисної і класної штуки :radist::dance2:
    [​IMG]
    Умця :kiss::kiss::kiss: ДЯКУЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Оксанка Ф Зайшла до мене забрати свій подарок з Гамерики, який я мала їй передати, і прийшла не з пустими руками :girl_blush2: і я отримала від неї подарунок. Короче попала під акцію ........... передай подарунок і отримаєш теж
    [​IMG]
     
  14. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Нарешті вихваляюсь подарунками:girl_claping: Пробачте, якщо щось не потрапило на фото, бо багато чого вже активно у вжитку))

    Не встигла я зайти на форумівку, як мене злапала Марічка-Бурулька і вручила пакетик з дарунками:girl_in_love:: рукодільною Феєчкою (подіяло))) - буду хвалитись прогресом), чоколядовою туфелькою:nyam2:
    [​IMG]
    і справжнім взірцем рукодільної креативності - така надзвичайна красивезна листівочка:khomyak::girl_in_love:

    [​IMG] [​IMG]

    Про прихід Орман-компанії та ефект вже писали:xaxa: Так от для мене серед тих скарбів було аж два дарунки - від кожної з кумась:girl_in_love:

    Тепер маю на згадку особливу:girl_tender: в багатьох сенсах листівочку від Лілі (одне фото позичила:))
    [​IMG] [​IMG]

    І ще одну особливо-особливу:girl_tender: листівочку від Марусі-мами:girl_in_love: Але листівочка то лише початок подарункопаду від Марусі:khomyak: На нас з Олексійчиком посипались ведмедик та ведмедикова сімейка для вишивки:khomyak:, кууупа одежинок для синульки і наостанок (щоб вже зовсім впасти і не встати) багааато цукерок і шоколаду (які ми вже успішно з'їли і випили:nyam2:)

    [​IMG] (що не потрапило на фото, вже в користуванні;))

    Дівчатка, хочу вам найбільше подякувати за листівочки - мені ТАААК приємно:girl_tender: Маю вже цілу колекцію ( бо ж ще з минулого ДН є) - то направду справжні рукодільні скарби, насичені позитивом і любов'ю:girl_in_love: (більше смайлів не дозволено(()

    Дякую дуже-дуже:kiss::give_rose:
     
    Останнє редагування: 19 Вересень 2011
  15. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні вихвалялки

    Ото ж. Готові:girl_crazy:?
    Подарунок від Касі:girl_curtsey:.
    [​IMG]
    Тільки не питайте, де Кася, а де я:)
    [​IMG]
    А в торбі були свічечки у вигляді курочок, і "кулко в ніс" (дужжже мені потрібне). Значить, привежлам жі Львова всього вішім курей, о:xaxa:.
    [​IMG]
    А то від Надійки:girl_curtsey:. Ще мені й бісер подарувала. Напевно, буду робила маракаси з малих гарбузів:agree::xaxa:. Була ще чоколада, але вивітрилася:nyam2:.
    [​IMG]
     
  16. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    на дворі вже кінець вересня, а я ще отримую подарунки:girl_dance:
    і то які? сонячні-сонячні:girl_tender:
    ось таку веселу листівочку і кльову свічечку подарували мені сьогодні hrystusja з Ромашкою:girl_tender:
    [​IMG]
    Христинко, величезне дякую за гарний настрій, чудові теплі привітання і продовження свята:kiss:
     
  17. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Не думала, що ще буду тут писати. Але таки хвалюсь несподіваним подаруночком від KvVitka:girl_in_love:.
    Ось що мені подарували

    [​IMG]
    Тепер я щаслива власниця ось такої брошечки. Моя мрія:girl_tender:
    [​IMG]
    І тепер маю ось такий органайзер для голочок (правда до недавна не знала що це і що з цим робити:girl_blush2:)
    [​IMG]
    Ну і чарівна відкриточка з приємними словами:girl_in_love:
    [​IMG]
    А щоколадки вже майже нема.
    Віка, і я дуже дякую за несподіваний подаруночок та за гарний настрій!
     
  18. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Я все кажу, що наші вернісажні дівчата найліпші! А вже як подарунки придумують, то так влучно! Бо все знають чого ж то бракує до повного хом"ячого щастя!

    Орман добре знає від чого я млію, відповідно презентик дуууууууууууже влучний і тааааааааакий файнющий! Оті тільдочки такі мої-мої!!! А листівка! Ну така чисто в стилі Орман: просто і все на місці!
    [​IMG]

    Дякую величезне! :kiss:
    Мар"янка-Пупсик теж дуже добрий детектив і дуже гарно запам"ятала що я дуже хочу (але все ніяк не складалось).І тепер мрії здійснюються: я щаслива власниця акварельних олівчиків, які вже поселились в спеціальній рукодільній баночці-органайзері!!! А листівочка яка ніжна і файна! Ще була жменя стрічок, але вони вже живуть в корзинці з стрічками і тому на фото їх нема.
    [​IMG]

    Дівчатка, дякую вам дуже! Ну а те, як я вас люблю, ви знаєте! :kiss::kiss::kiss: :girl_in_love: :girl_in_love: :girl_in_love:
     
  19. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    І знову подарунки:khomyak::khomyak::khomyak: Від Мар'янки-Пупсик:girl_in_love:

    [​IMG] [​IMG]

    Хенд-мейд листівочка і блокнотик в тон:girl_tender: (Мар'янко, я вже знаю, що буду сюди записувати:girl_wink:), серветочки для декупажу (такі класнююючі) і гліттери для малюнків на скляних поверхнях - буду "художнічати":girl_crazy: - авось ще один талант відкрию:girl_wink:

    Дякую, сонечко:kiss::kiss::kiss:
     
  20. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    ще трошки похвалюсь: після здибанки прийшла додому з презентиками :)

    Від Бурульки (ще була чудова книжечка про техніку вишивки стрічками, але я її забула в мами, і пластикова канва, яка вже захована в хом"ячу нірку :girl_wink:):

    [​IMG]

    І таке воно моє-моє!!! Дякую!!! :girl_yes2: :kiss:

    І від Еспозки:

    [​IMG]

    Формочки вже пішли в рух, а до килимів руки ще не дійшли :girl_smile: Але все дуже хом"ячку потрібне!!!

    Дівчатка, дякую вам дуже!!! :kiss::kiss::kiss:
     
    Останнє редагування: 11 Жовтень 2011