Подарунок вернісажниці

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем вишиванка, 31 Травень 2010.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Подарунок вернісажниці


    Не мала я ляльок узагалі, а тепер маю аж дві!!! :girl_curtsey::girl_curtsey::girl_curtsey:
    І то які! Окрім мотанки, я ще тепер маю справжню Тільду! :girl_claping: :khomyak: :khomyak: :khomyak:
    А ще гарнюні цвяшки-квіточки та листівочку!
    [​IMG]

    Так хочеться дати моїй Тільдочці якесь неповторне ім'я, але почекаю, може, майстриня вже її назвала. Правда, уже поселила її коло годинника та улюбленого вазонка. :girl_yes:
    [​IMG]

    У красуньки ще й золотистою ниточкою мушелька прикрашена. :girl_tender:
    [​IMG]

    А листівочка яка чудова! Крутила в руках довго й гордо поставила її до своєї колекції листівок! :girl_cool:
    [​IMG]

    Мар'ясю, дуже дякую!!! :girl_in_love: :give_rose: :give_rose: :give_rose: То просто море радості й задоволення!! :khomyak: Той равлик такий шикарний, такий бомбезний! У мене слів нема, аби описати своє захоплення такою роботою! :khomyak: :khomyak: :khomyak:
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Від Каті-Одувашки подарунок отримала не лише я, а й мій Дарусько (підросте Натасик, то і йому в спадок перейде). :girl_in_love:
    Файнючий дірокол до моєї колекції! :girl_curtsey::girl_curtsey::girl_curtsey: Такого добра ніколи забагато не буває, повірте мені на слово. :girl_cool: Я його вже розпакувала, порозглядала кілька разів і поклала в "дірокольну шухляду". :girl_claping::girl_claping::girl_claping:
    [​IMG]
    І книжка. Така цікава!!! Чудовий подарунок, який і мені самій буде дуже цікаво почитати. Дуже дякую за такий внесок у наш спільний із Дарчиком час!! :girl_tender::girl_tender::girl_tender:
    [​IMG]
    Подарунок дуже влучний, Катю!! :give_rose: Купа цьомків від нас за нього! :kiss::kiss::kiss: :girl_in_love:
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    А ось такий чудовий подарунок ми отримали від Богданки та Софійки! :girl_claping::girl_claping::girl_claping:
    [​IMG]
    Суперові диски: для нас із Романом улюблений "Бурдон", і "Слуханка" для хлопченят - якраз у наших двогодинних подорожах до Кінґстона й назад дуже згодяться! :girl_yes::good: І магнітик, який уже поселився на холодильнику. :girl_claping: Я тепер можу збирати колекцію львівських магнітиків! :girl_in_love:

    Богданка мені зробила велику ізонитчану листівку із пташенятами. :khomyak: Я то сприйняла, як побажання на майбутнє, бо дуже хочу ще третє пташенятко! :girl_tender:
    [​IMG]

    Богданко, дуже дякую за подарунок для всієї нашої сім'ї!!! :girl_claping: :girl_in_love: :give_rose:
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Подарунок до ДН. Обговорення

    Ще був у пакунку красивезний кольоровий конверт. Я тільки глянула на нього й зразу знала, що то від Марійки Орман. :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
    А в конверті... :khomyak: :khomyak: :khomyak:
    [​IMG]
    Листівочка на всі 100 у стилі Орман! Серединка серденька - це поєднання паперу й тканинки. :girl_claping: Я все пальцями зразу обмацала. :girl_yes2:
    [​IMG]
    І як завжди чудова мінідеталь, і знову на 100% у стилі Орман! :girl_in_love: Таке воно солодке й так мені до душі припало, що зазнимкувала окремо також.
    [​IMG]

    А ще серветочка. Така гарненька, така ніжна!!! :girl_tender: Я її зразу поселила в своєму кутку рукодільному, бо саме на неї він і чекав! :girl_in_love:
    [​IMG]



    Марійко, безмежно дякую за стильний та гармонійний подарунок! :give_rose: :kiss::kiss::kiss: Мій рукодільний куток став тепер ще затишнішим! :girl_in_love:
     
  5. octavia

    octavia Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Ось такий подарунок отримала від Velana

    [​IMG]
    А ось подарункове рукодільне упакування шоколадки
    [​IMG]
    Дуже вдячна Оксані за подарунок ,щирі привітання.Це для мене дуже приємна несподіванка:kiss:
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Покажу вам тепер пакуночок від Оксани Velana. :girl_in_love:
    [​IMG]
    Я як прочитала "відкривати обережно", то не знала, з якого боку до нього підступити. :girl_phone1: Бо обережно відкривати настільки старанно обліплений скотчем пакунок не так уже й легко, як би могло видаватися.:girl_flag_of_truce: Ну, але я таки спосіб знайшла й витягла вміст пакуночка після боротьби з шаром скотчу. :girl_spruce_up:
    А всередині було ось таке: :girl_tender:
    [​IMG]

    І тут була ще одна перешкода: стрічечка зав'язана трохи туго, а мій хом'як сказав, аби я про ножиці навіть не думала. :girl_nea: Отож ще кілька хвилин вовтуження з вузликами - і стрічечку я розмотала цілу! :girl_yes2:

    І тут хом'як схопився за серце... :khomyak:
    [​IMG]

    Я не повірила, що тримала в руках два шматки тканини, і то не простої тканини, а зі вставками для вишивання. :khomyak: Пригадую, як ще 7 років тому, у Львові я розглядала французькі журнали й така тканинка видавалася мені чимось надзвичайним! :girl_tender: Тут я завжди на неї заглядалася також із величезним захопленням. І от тепер я не просто розглядаю два відрізи такої тканини, я ще й усвідомлюю, що вона тепер моя-моя... :khomyak: То така приємність!!! :girl_dance:
    [​IMG]

    А в тканинках були гарненько складені шнурочки та стрічечки (на жаль, нічне фото не передає всіх кольорів, але вони дууууже гарні). :girl_claping:
    [​IMG]

    Ну, і листівочка! Я тепер маю аж дві Оксанчині листівочки! :girl_cool: Вона така ніжна, така чудова!!! :girl_tender:
    [​IMG]

    Оксанко, дуже-дуже дякую за море задоволення від розмотування пакунка й захоплення від усього добра "для справжнього хом'яка"!! :girl_in_love: :kiss: :give_rose:
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Так, а тепер сідайте зручніше, бо буду показувати подарунок від 8-ох наших вернісажниць: Мар'ясі, Сихівчанки, Люди, квВітки, Хомки, Пупсика, ОксанкиФ та Анути. :girl_in_love: :girl_in_love: :girl_in_love:
    [​IMG]
    Я вам щиро скажу, що як розгорнула той пакунок, як почала перебирати все... :khomyak::khomyak::khomyak: то це був якраз момент, коли Роман пішов спати, бо зрозумів, що це нескоро завершиться. :girl_haha::girl_flag_of_truce::girl_wink:
    За 2 хвилини я повитягала все з окремих торбинок і перекладала туди-сюди, бо не вірила, що можливо отримати стільки штампів за одним махом. :khomyak: :khomyak: :khomyak:
    Дівчата, мого захоплення від подарунка просто неможливо передати словами! :kiss::kiss::kiss: Я вам дуже вдячна!! :kiss::give_rose::give_rose::give_rose: То таке хом'яче щастя, яке можна тільки відчувати, бо в словах воно не вмістиме ніяк!! :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
    Тому зрозуміло, що в одному дописі це теж не вмістиме, тому детальніше розглядайте штампи в наступному дописі. :girl_blum:
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Подарунок вернісажниці


    А тепер кайфуйте разом зі мною!!! :girl_dance:

    Почну із написів. Всі такі файні! І дуже-дуже потрібні!! А лелека із немовлям який класний! :girl_tender:
    Тепер я зможу робити листівки, аби висилати до України, та для місцевих українців.
    [​IMG]


    Отакі кучері всілякі я вже давно хотіла мати, а тут їх так багато, й усі такі красивезні!
    [​IMG]

    А тут ще й мереживо! І кутик! І серденько...
    [​IMG]

    Малюночки теж дуже солодкі! І навіть подружня пара є! Я тільки в руки брала й охала-ахала: тортик! зі свічечками!! і пакуночок із бантиком!! а який чайничок із горнятком!!! а яка пара! а ангелик!!! І то все моє! Повірити не можу!!!
    [​IMG]

    І метелики до мене прилетіли! Та ще й які красені!
    [​IMG]

    Набір від Львівської штампувальні також чудовий!!! Писанка така шикарна! І така велика!!!
    [​IMG]

    А від ангелика я просто млію!!! Тому його зазнимкувала окремо, бо він такий бомбезний і солоденько-гарнесенький, що аж просився на окрему знимочку!!
    [​IMG]

    Дуже хочу подякувати Ануті за те, що зорганізувала дівчат на таку ідею!! :give_rose:
    А ще дуже тобі дякую за чудову листівку...
    [​IMG]
    і набір паперу (тут зазнимкувала першу сторінку, де всі види показано). Він бомбезний!!! Дуже-дуже дякую!!! :kiss:
    [​IMG]
    Мар'ясю, Сихівчанко, Людо, квВітко, Хомко, Пупсику, ОксанкоФ, Ануто, я вам дуже вдячна за таку красу, та ще й у такій кількості! Це шикарнезний подарунок!!! :kiss::kiss: :girl_in_love:


    Тепер тільки за одне переживаю: аби мені не забракло фантазії, щоби всі ці штампи пустити в рух, аби їм не було сумно в шухляді. Дуже переживаю, аби вас не розчарувати! :girl_blush2:
     
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    хоч я нині не була чемна, і моє ДН ще за горами, але я дістала презенти з далекої Канади.:girl_curtsey::girl_curtsey:
    Дякую , Лілю, за файні слова і чудові презенти! моє свято розпочалося:girl_tender:
    цілий пакунок- тільдотканинка, записник, листівка, колечка, і косметичка!
    [​IMG]
    Лілю, не підманюй мене на тільд.:girl_wink: я щось інше вишию.:girl_blum:
    листівка заслуговує на окреме фото. я така дівка, що сукні навіть на листівках отримую.:girl_curtsey: мушу Лілю похвалити, бо таки все дуже вдало підібрано, то треба мати талант до того:girl_yes2:
    [​IMG]
    і татататам - найголовіше - рукодільна косметичка! (пише в середенці від Марти Стюарт, то та ведуча? чи то я ще те село?)
    то Лілю, набір такий?? квіточка, вишита тобою як прикраса,файнезна!
    не знаю, на що воно, але я вже поселили туди свої косметики і поставила до торби від Кітки. все в мене тепер рукодільно-допасоване:girl_blum:
    [​IMG]

    ДЯКУЮ ЩИРЕ І ВЕЛИКЕ! :girl_in_love:
     
  10. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Передала мені вчора Умця пакуночок на ДН від Лілі:girl_tender:
    А там були два рушнички з нанесеним малюнком в мексиканському стилі:girl_cool:, заправник для ниток і листівочка з теплими чудовими побажаннями:girl_in_love:

    [​IMG]

    Ліля, дуже-дуже дякую:girl_tender: Вже приглядаюсь з якого боку підступитись до рушничків:d64:
     
  11. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Написали мені в карму, що за тиждень можна і вмерти:girl_haha:. І тут мене осінило, що я можу сфотографувати камерою. Отож, скоро беру пакунок і йду на балкон. Розкладаю і бачу, що нема наклейок. А то Тарас хотів собі прихватизувати, сказав, що я завелика для наклейок:girl_nea:
    Покузую
    [​IMG][​IMG]
    Як казала, ту рамочку я давно вже хотіла, а тут ще й пензлики для декупажу.
    [​IMG][​IMG]
    Ліля, ну що тобі сказати. в мене зараз місяць зовсім не рукодільний, роботи стільки, що я музу відправила у відпустку.
    І я замість того, щоб працювати, беру і передивляюсь тільдожурнали, щоб таке зробити з тої тканини.
    Всі подарунки такі...... "то, що треба". І я аж ніяк не сподівалась нтак задовго до ДН.
    :kiss::kiss::kiss: Дякую:give_rose::give_rose::give_rose:
    :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
     
  12. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    На моїй вулиці знову свято...
    Вчора дівчата ділилися досвідом вишивання на 18 Аїді, і я казала, що ще ніколи не пробувала. А тепер буду мати нагоду завдяки Умі:)
    Ось таке чудо отримала в подарунок до дня народження
    [​IMG]
    Я не змогла дочекатися коли приїду до дому і все потримаю в руках, тому розпаковувала ще в маршрутці: роздивилася схему, витягнула довгі хвости ниток, помацала тканинку. Добре що людей в маршрутці було не дуже багато, не надто звертали на мене увагу:girl_crazy: А вдома чоловікові показувала декілька раз і казала "Дивись який гарний":girl_wink:
    Умочко, дуже дякую :girl_in_love: :kiss:
    Ця картина буде моїм наступним вишивальним планом:)
     
    Останнє редагування: 31 Травень 2011
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    я добралась до фотоапарата :)

    мої подаруночки від Лілі. Я тебе лююююю!

    тільдо-тканинки, наліпки, таблички для альбомів і ФЕЄЧКИ - записничок і штампик
    [​IMG]

    мої солоденькі зблизька
    [​IMG] [​IMG]

    Дякую!
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Вкладалися ми з Натанчиком спати, а тут стукіт у двері: принесли рекомендованого пакунка. Я тільки побачила ім'я, вже не могла дочекатися, аби глянути, що ж там за шедеврик Кася створила! :girl_claping: Так що спання в нас уже не вийшло й ми пішли удвох розпаковувати й розглядати подарунок. :girl_yes:

    Ось майже весь подарунок:
    (торбинка, листівочка з дуже файними побажаннями, шкарпеточки для мене такого файного-файного кольору :girl_in_love:)
    [​IMG]

    Майже весь, бо ще один елемент подарунка вдалося зазнимкувати лише так. Натанчик з такою щасливою усмішкою схопив свої шкарпеточки й так захоплено їх розглядав, що я не могла їх відібрати до загальної знимки. :d25:
    [​IMG]

    Касюня таку торбинку мені зробила, що я не знаю, як висловити всі емоції навіть! :khomyak: :khomyak: :khomyak:
    [​IMG]

    Кася задумала її як торбинку для шкарпеток (моїх і Натусика), але мені якось шкода її для шкарпеточок застосовувати. Стільки роботи, стільки серця в то вкладено, що я просто мушу до такої краси щось особливе вкладати! :girl_in_love:
    [​IMG]

    От гляньте, яка там підкладка життєрадісна!
    [​IMG]

    А які хрестики рівненькі!! :girl_claping:
    [​IMG]

    Ті квіточки такі гарненькі, такі солоденькі, як живі!! :girl_in_love:
    А скільки там різних цікавих елементів у кожному куточку! :girl_claping:
    [​IMG]

    Всюди солодкі контурні серденька...
    [​IMG]

    А ще одне чарівне звисає на шнурочку...
    [​IMG]

    А під ним цвіте двійко братчиків гарненьких!
    [​IMG]

    Касюню, дуже дякую за таку гарнющу шикарну й надзвичайно ніжну річ!!! Подарунок мені не "трошки сподобався", а ДУЖЕ СПОДОБАВСЯ!!! Просто чудо-торбинка! Дуже-дуже-дуже тобі дякую за таку красу! :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
     
    Останнє редагування: 6 Червень 2011
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Моя колекція листівочок нині поповнилася ще однією - від Kalina. :girl_in_love:
    Як то приємно, зазирнути в поштову скриньку й побачити там конвертика для себе. :girl_claping: А в ньому знайти гарнесеньку листівочку!! :girl_tender:
    [​IMG]

    Із дуже файними побажаннями :girl_claping: :girl_tender: на самій листівці та всередині (але їх не покажу:girl_blum:).
    [​IMG]

    Тільки один кутик покажу, бо всередині витиснені серденька по краю листівки.
    [​IMG]

    Юлю, дуже дякую за гарнесеньку листівку та чудові вітання!!! :girl_in_love: :girl_in_love: :girl_in_love: Дуже приємна несподіванка! :girl_claping: :give_rose:
     
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Нагадую, що оскільки вишиванка не має можливості зараз заходити на форум через проблеми з комп'ютером, по адреси треба звертатися до мене. :blush:

    Наші червнені уродинниці:

    Iskra 8 червня
    Хельга 9 червня
    Пупсик 11 червня
    Olenka 14 червня
    Kasia 15 червня
    Птася 18 червня
    MILITARIYA 18 червня
    OksankaF 28 червня
     
  17. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    я мала надзвичайно приємну зустріч з Нікою Лавелі. і отримала подарунок!:girl_dance:
    [​IMG]
    трошка історії: про загадки,які я описувала 2 дні тому - запропонувала наша хороша Ума за її допомогою купити набір в Америці. ну як справжній хомяк, я не могла відмовитися, хоча й не знала що хочу. переглянувши Дім таки обрала набір. ну і звісно ж, знову як справжній хомяк, вирішили усім похвалитися, зокрема і НікаЛавелі. на що отримала відповідь : "Відмовляйся, він фіговий":scare:,я остовпіла. думаю, може на її смак не підходить картина чи що?
    і довелося їй розколюватися: вона мені його вже давно купила, як подарунок. і цілий місяць переживала чи хтось інший мені його не спрезентує:girl_haha: і тут я , бац, і сама собі його замовила:xaxa:

    от так, я отримала суперовий сюрприз, хоч і достроково:girl_in_love:
    [​IMG]
    п.с. я дуже люблю сюрпризи , то є раз, набір обраний абсолютно точно в моєму смаку, то є два, і найголовніше - отримувати подарунки від такої доброї і світлої людини - то ВЕЛИЧЕЗНА ПРИЄМНІСТЬ:girl_in_love:
    дякую,Вероніко :girl_in_love::girl_in_love:
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Отримала я нині презента від куми моєї, Марусі-мами. :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
    А там стііііііііііііільки добра! :khomyak: Хом'як поки все витягав, то навіть не зімлів, бо стільки всього було, що боявся щось пропустити! А потому ще разів що п'ять усе поперекладав з місця на місце, добряче перемацав, а вже тоді зімлів від щастя! :khomyak: :khomyak: :khomyak:
    Отут ще не влізли папір і сукня...
    [​IMG]
    Діроколів маса!! І всі такі різні, такі класні й потрібні!! І мій метелик омріяний!
    [​IMG]

    А ще штампики є. І квіточок коробка, та ще й мого улюбленого кольору! Тепер мушу листівочку зробити в таких тонах, бо аж проситься!!
    [​IMG]

    Сукню особливо до знимки не складала, але вже поміряла, аби точно знати, що розмір мій! :girl_yes2: І ще там файного паперу пачечка і листівочка кумасиного виробництва. :kiss:
    [​IMG]

    Така весела листівка! Дуже гарненька й із багатьма деталями! А якого мені вірша привітального кума написала!! :girl_tender:
    [​IMG]

    Марусю моя дорога, безмежно тобі й твоїй сім'ї дякую за чудові вітання й подарунки!!! :girl_tender::girl_in_love::girl_in_love: Усім вам купа цьомків від мене! :kiss::girl_in_love:
     
    Останнє редагування: 11 Червень 2011
  19. Velana

    Velana Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Показую подаруночок від Лілі :girl_dance:
    Все дуже файне і потрібне :girl_claping: :girl_claping: :girl_claping:
    дякую за подарунки і за продовження свята :girl_tender: :girl_in_love:
    [​IMG]
     
  20. Iskra

    Iskra Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    хочу подякувати дівчаткам, від яких отримала міні-подаруночки на Дн! було дуже приємно! бо на ДП дуже рідко останнім часом буваю, то ж зовсім не чекала отримати щось. словом, Оля - Холлі надіслала мені листівочку з вітаннями і набір бісеру і всяких червоно-чорних бусинок. Написала, що я мушу обовязково їх десь застосувати:girl_flirt:
    [​IMG]
    Марія-Орман приготувала дуже милу коробочку з вишитими ніжним голубим кольором моїми ініціалами:) осьо:
    [​IMG]
    а ось що було всередині:
    [​IMG]
    дівчата, ще раз дякую Вам за вітання і приємні сюрпризи!:smile: