Клініка Св. Параскеви

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем ivanuska, 24 Травень 2011.

  1. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    та, за довідками краще в державну йти. А обстежуватися в приватну.
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

     
  4. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    кожен раз, заглядаючи у цю тему, хочу отримати якусь нову і об"єктивну інформацію про лікарів, про ціни, про послуги тощо. А що отримую? абсолютно непотрібні дискусії, які не стосуються клініки Св.Параскеви. Модератори, зверніть на це увагу, будь-ласка!
     
  5. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    прошу

    я проходжу з дитиною медогляд перед школою.
    почнемо з того, що в дошкільному закладі діти "типу пройшли" вже декілька спеціалістів.

    півдня витратила в держ. поліклініці, щоб пройти ще кількох спеціалістів. переважно формально. оглядати - оглядали - але на всі мої питання - тільки кивання головою - так, так, так, але питайте в сімейного лікаря, або "та то мені треба всю картину знати". я і "картину" готова розказувати - тільки часу то в них нема.

    в КСП - пішла з власної ініціативи, щою завести дитину до тих спеціалістів, які я, як мама, вважаю за потрібне.
    до слова, подзвонила в суботу зранку - призначили вже за годину на прийом.
    спочатку ми вирішили прокунсультуватися в педіатра - огляд коштував (цитую по чеку спеціально для цікавих) - 63 грн.
    ще

    підхід до дітей - задоволена на 100%.
    до слова - ніде не чекали,

    щодо медогляду шкільного - вони не підписують форми довідок - але з результатами оглядів я йду до свого сімейного лікаря - і вона підписує довідку, підклеює в карточку все, що треба і т.п.

    повторні огляди в тих самих спеціалістів - коштують вже дешевше, точно не скажу, бо ще не йшли.

    але підемо обов"язково.



    щодо вебсайту - згідна з попередніми дописами - зовсім не інформативний. хіба про св. Параскеву багато написано
     
  6. Samodumka

    Samodumka New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Нарешті конструктивно і об'єктивно
     
  7. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    о, вельми вдячна. Отримала саме таку інформацію, яка була мені потрібна!!!
     
  8. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    здавали в КСП сьогодні аналізи,враження надзвичайно позитивні. гарна клініка,приємний персонал
    дитині не тисли пальця 7 хв як в Медісі, дуже акуратно взяли. Я здавала з вени то навіть не встигла зрозуміти, так швидко і безболісно взяли. А от черга була, біля каси:girl_haha: часу затратили менше ніж в приватній лабораторії біля хати,враховуючи,що їхали через ціле місто.:)
     
  9. medychka

    medychka New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    А яка біля Вашої хати лабораторія,що Вам вигідніше їхати через все місто?
     
  10. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

     
  11. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

     
  12. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    може ви знаєте чи є якесь обмеження у віці? Тобто прийти з дитиною 2,5 роки на огляд також можна?
    Очі дивились на аппараті чи як в поліклініці звичайній через ту штуку дзеркальну?

    ---------- Додано в 10:33 ---------- Попередній допис був написаний в 10:30 ----------

     
  13. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Ми теж нині були там. Були в гастроентеролога. Прийом був біля години. Мені сподобалося - встигли про все розпитати, розказати, порадитися. Лікар не навязувала ні аналізів ні обстежень в тій клініці. Сказала, що можемо робити де захочемо. В кабінеті іграшки - поки я з лікаркою розмовляла малий тихенько бавився.
    Про організацію процесу - теж супер. Здали і аналізи і УЗД зробили - без жодних затримок. Все чисто, навіт в туалеті я себе нормально почувала, хоч то для мене болюча тема:)
    Про результати лікування ще напишу окремо. Але поки подобається, що пояснюють що до чого, а не просто пишуть собі щось.
     
  14. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    тут в мене коментарі в кармі

    ЦЕ НЕ МЕДОГЛЯД!
    це ті процедури, які я особисто вирішила робити своїй дитині. за свої гроші.

    до речі, медогляд моїй дитині робили безкоштовний в садочку, лікарі з поліклініки.
    всі написали - здорова, скарг нема.

    так, я була в держ. поліклініці, не один раз. ми робили аналізи звичайні - наступного ж дня переробляли в прив. лабораторії - різниця була! в держ. поліклініці - все просто "в межах норми". а нам якраз важливі були ті кілька пунктів відхилення.

    я безперечно піду в держ. поліклініку - там маса чудових фахівців. але, на жаль, переважно їх графік роботи не співпадає з моїм вільним часом.
    тому - чудово, що є така альтернатива, яка надає якісні послуги - і крім медичних, вони, звичайно, полягають і у тому, щоб максимально мене влаштовувати за іншими параметрами. і, як не дивно, я хочу мати вибір. і я його маю.

    Тим не менше, бажаю всім краще ніколи не стояти перед таким вибором і взагалі не хворіти!
     
  15. Smokky

    Smokky New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Я теж на минулому тижні побувала в КСП. Може ніколи б туди і не порапила, але моя лікарка (гінеколог) пішла з нашої поліклініки працювати у КСП, а мені вона до вподоби я к спеціаліст, і хотілось після пологів зробити людські аналізи. Отже, за огляд на пульпоскопі, консультацію, декілька аналізів, призначення лікування заплатила 250 грн. Прийом тривав біля 40 хв. Черг немає, ніхто в кабінет не зазирає, без черги не лізе. Аппаратура та інструменти чисті, або одноразові, це тішить, бо в держ поліклініках на інструменти якими тебе оглядють страшно дивитись. Іх, звичайно, стерілізують. Але чи так як треба? Крісло оглядове шкіряне - не холодно :) І взагалі враження від клініки тільки позитивні. Нажаль, не маю можливості спостерігатись там у всіх лікарів, але якщо один - два рази на рік, то це того варте. Там почуваєш себе людиною.
     
  16. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Можна, але не факт, що Юля схоче :girl_in_dreams: Ми Златці на апараті так і не подивились, бо вона ні хвильки не хотіла сидіти
     
  17. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Було б дуже добре бачити прізвища лікарів,в яких ви були,а не просто була в педіатра,була в гінеколога.Там же ж їх мінімум по двоє.Я одна, напевне,написала,в кого саме була. Для цього ж і є ця тема,щоб говорити конкретно про лікарів КСП і лікування. P.S. Просто надоїло читати купу непотрібної інформації.
     
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Про лікарів є інша тема. Якщо вас дуже цікавлять конкретні лікарі, то можна запитатись в ПП.

    Вважаю некоректним писати тут в темі імена лікарів. Я залишаюсь сторонницею права на нерозголошення приватної інформації.
     
  19. Samodumka

    Samodumka New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    ПЕРЕЛІК ЦІН ТА ПОСЛУГ КСП станом на 22.03.11

    Консультативний прийом для дорослих
    1.Консультація гінеколога 175
    2.К. уролога 150
    3.К. офтальмолога 120
    4.К. терапевта 100
    5.К. гастроентеролога 120
    6.К. ендокринолога 120
    7.К. кардіолга 130
    8.К. пульмонолога-алерголога 120
    9.К. невролога 130
    10.К. отоларинголога 150
    11.К. хірурга 150
    12.К. ортопед-травматолога 150
    13.К. дерматовенеролога 120
    14.Повторна К. в межах одного клінічного випадку 60
    15.К. лікаря на дому 320
    16.Анестезіологічний супровід діагностичної
    або лікувальної маніпуляції 150
    17.К. анестзіолога 60

    Консультативний прийом для дітей
    18.К. педіатра 60хв.(для дітей до 1 року) 120
    19.К. педіатра 40хв.(після 1 року) 80
    20.К. дит. отоларинголога 110
    21.К. дит. офтальмолога 110
    22.К. дит. гастроентеролога 100
    23.К. дит. гематолога 110
    24.К. дит. невролога 110
    25.К. дит. ортопеда-травматолога 110
    26.Повторна К. педіатра(30хв.) та інших спеціалістів 55
    27.К. дит. пульмонолога-алерголога 100
    28.К. педіатра на дому 320
    29.К. дит. нефролога 110
    30.К. дит. хірурга 110

    На даний час ціни змінились. Якщо цікавлять - дзвоніть і порівнюйте.

    Якщо цікавлять ціни на рентгенографію, комп'ютерну томографію, магнітно-резонансну томографію, ультразвукову діагностику,акушерство і гінекологію, дерматологію, неврологію, кардіологію, отоларингологію, офтальмологію, пульмонологію, урологію, хірургію, ортопедію і травматологію, ендоскопію, лабораторні послуги - спитайтесь конкретно - всіх пунктів 472 і писати їх всі за один раз довго.
     
  20. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Мене цікавлять конкретні лікарі з КСП,то чому не можна називати імен,я вважаю навіть дуже коректним цікавитись прізвищами лікарів при нашій сьогоднішній медицині. Хто не згідний зі мною ,не пишіть прізвищ,просто не я одна хотіла дізнатись про конкретних лікарів.