Клініка Св. Параскеви

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем ivanuska, 24 Травень 2011.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Я розумію ваше уточнення, але я писала про те що вони неправильно переклали і загалом що в оригіналі читається не скринінг, а скрінінь. Власне з мягким знаком на кінці. Тому я і написала, що це мені око ріже. Саме слово а не те що вони роблять на цій процедурі і що ця процедура означає.

    Вибачаюсь за офтоп, але офтоп про інформацію на сайті, тому і написала.

    ---------- Додано в 14:50 ---------- Попередній допис був написаний в 14:46 ----------

    А може вони від доброжелатілів ховаються?:girl_haha:

    Я також за те щоб був список лікарів. Щодо цін, то можна посперечатись чи їм місце на сайті, але вони повинні бути доступні за вимогою. Тобто, я на сайті пішла, подивилась що хочу до лікаря, вибрала до кого хочу і шлю запит - прошу мені дати прейскурант на ваші послуги. І тоді вони висилають на пошту або подають у pdf форматі.
     
  2. Wiktor

    Wiktor New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    адміну треба листа в той центр написати, хай баннер якийсь дадуть і заплатять за нього. Можна здерти з них оплату в подвійному розмірі з врахуванням рекламної дії цієї гілки :)
     
  3. Nyny

    Nyny New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Їздили до ортопеда , дуже сподобалась клініка , це я про преміщення , так все мило , дитячі малюнки висять , іграшки , пеленальний столик і такий прикольний , тепло , затишно )) Адміністратори дуже милі , все сказали , показали , прийняли на в тій годині на яку записали.
    Попали до лікаря Костишин В. В - нормальний дядько , оглянув , і пробував трохи забавити малого , бо той кричав , прощупав все що можна )) пояснив - розказав. Огляд тривав хвилин 10 , потім ще 10 -15 розказував , що і до чого , принесли все наше взуття. Сказав , що до двох років супінатор не обов'язковий , бо ніжка має сама формуватись , але має бути жостке взуття , і п'ятка фіксуватись. А от в два роки вже носити супінатор.
    Поставив нам діагноз :Вальгусне положення стоп і деформація реберних дуг . Призначив взуття жостке , масаж №10 м'язів спини та грудної клітки та плавання.

    Ось - так , босоніжки всі наші задобрив , а от туфля які ми купляли в антошці з супінатором - ні , м'яка підошва ((
    За огляд заплатили - 85 грн
     
  4. nalia

    nalia Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Лікар дуже класний,він приймає в нас на Сихові в дит.поліклініці,але так як були у нього пів року тому,то може і вже не працює.а перебрався туда.якщо так то дуже шкода,лікар вдійсності толковий
     
  5. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

     
  6. Samodumka

    Samodumka New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    А скільки коштує добровільна подяка за його консультацію в поліклініці? Можна з етичних міркувань не називати конкретну суму, а вказати більше-менше. Можна і по Лімо.
     
  7. ZaKohana

    ZaKohana New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Напишу і я свої ,ще свіжі, враження після відвідування даного Центру.
    Вперше звернулася до Центру Параскевії у грудні минулого року. Ходила до уролога, бо почав виходити пісок з нирок і спровокував запалення. Тоді сподобалося усе: ввічливий персонал, чистота, охайність; лікар-уролог-молодий спеціаліст, з яким я проговорила більше години, задавши усі можливі запитання, ще й результати спермограми мені прокоментував, і мандаринку подарував (дріб’язок, але який приємний!). :girl_smile:
    Сьогодні побувала там вдруге…. Так трапилося, що мені потрібно було якнайшвидше здати та отримати аналіз на 17-ОН, який у Львові (принаймі у Синево) роблять 7-10 днів.
    У телефонному режимі довго пояснювала жіночці про те, який аналіз потрібно (бо ж цін на сайті у них немає, конкретного переліку теж). Розшифровувала назву 17-ОН у 17-оксиальфапрогестерон. Відповідь мене влаштувала: 80 гривень через 4 дні. Натщесерце поїхала здавати аналіз, при цьому наголошуючи і працівнику лабораторію, і дівчині з рецепції про потрібний гормон. І ось: вже у маршрутці зауважую на чеку напис про оплату за «прогестерон» :girl_impossible: (до слова, 17-оксиальфапрогестерон і прогестерон – абсолютно різні гормони). І тут почалося… Я, спеціаліст зовсім іншого напрямку, починаю дзвонити, перепитувати, врешті доказувати спеціалістам Центру те, що помилилася тут не я (здавала кров я без направлення). Виявилося аналіз на потрібний мені гормон у них не роблять. :khomyak:
    Результат моїх настирливих дзвінків,- перепросили, вибачилися, гроші обіцяли повернути. Мораль…. Оце б облом мене чекав через 4 дні, коли б результат надійшов на пошту з непотрібним мені гормоном :girl_crazy:
     
  8. МаленькаКотя

    МаленькаКотя Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Я сьогодні теж вперше відвідала цей центр з дитиною, здавали йому аналізи. Наразі все сподобалось-чистенько, стерильно, ввічливий персонал, розважали дитину троє осіб так, що він навіть не помітив,що кров взяли, вийшов довольний як слонь, всім махав па-па... Я дуже задоволена, бо в поліклініці нашій він волав ще з півгодини після забору крові, а під час процедури аж синів від крику.
     
  9. Vyruchalochka

    Vyruchalochka Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    напишіть варітсть консультації спеціалістів?
     
  10. Wiktor

    Wiktor New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Треба скерування в таких випадках від лікаря брати, де він все напише так як потрібно. Бо так получився у вас "зіпсований телефон". Винен тут лікар, який призначив вам аналіз на такий гормон і не дав скерування.

    В цьому випадку бачимо справжню роль скерування або рецепта від лікаря. Це не дозвіл на придбання ліку чи виконання аналізу, як ми це звикли сприймати, а інформація від лікаря до лаборанта чи фармацевта, що і як вони мають зробити.
     
  11. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Обійшли ми з малим там майже всіх дитячих спеціалістів (не можемо визначити від чого червоні коли біля очей). Мені здалися всі компетентні, приємні, з дітьми гарно ладять. Не дуже сподобалась тільки дерматолог, але вона ніби дорослий, то може тому з дітьми їй важко працювати.
     
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    а як вам враження від педіатра? Зав. там колишня завідуюча ще моєю дитячою поліклінікою на Римлянина. Стосовно немовлят, то у неї ще досить такі радянські поради для мам - допоювати на ГВ, можна з 10 місяців вводити коров яче молоко.А хто ще з педіатрів там приймає?
    І, до речі, хто здавав аналізи там і потім перездавав у ін. закладах? Чи не отримували різні результати? Знайомі медики розповідають, що у клініці застосовують особливі реактиви, то інколи показники виходять завищеними, ніж є насправді?
     
  13. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    захворів мені Павлусь. Ніч була жахлива.
    Субота, ранок- куди бігти?? обдзвонюю знайомих педіатрів - хто де (сезон відпусток).
    Не довго думаючи набираю КСП. Є педіатр, є місце через 2 години.
    Огляд, питання, аналізи.
    Після отримання результатів аналізів лікарка ще раз запрошує нас до себе і "тепер я вам гарно все розповім та поясню".
    Все дотошно пояснили, розповіли. Рекомендували стаціонар, дали скерування, але я відмовилась під свою відповідальність.

    Додам, що на момент коли були готові аналізи робочий день педіатра вже завершився, але вона ще чекала з нами біля 20 хвилин на них і потім ще хвилин 10-15 мені все пояснювала. І на додаток дала свій контактний тел. на випадок якби "щось пішло не так як ми говорили".

    Всі привітні, чисто, приємно. Заплатили за їхні послуги, але відчули себе людьми.
    Раніше до лікаря заходив і почувався ніби йому щось винен, а тут всі "танцювали" довкола нас. Навіть санітарка, котра мила підлогу, підняла очі, посміхнулась і привіталась (це замість звичного "Куди преш?! не бачиш - тільки що помито!").

    І ще (згадала): поки ми з старшим були в лікарки, чоловік з молодшим були в коридорі. Потім я з малими залишилась чекати результатів, а чоловік поїхав. Так от, лікарка не бачила що я з двома дітьми і запримітивши "дитину без батьків" почала метушитись і шукати маму. Добре, що я здогадалась що це моєї дитини стосується, одразу її заспокоїла.
     
  14. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    не була ще...
    там на коридорі є іграшки для дітей. І коли ми були на прийомі в 3х лікарів по черзі, малому надоїло сидіти, і поки я слухала рекомендацій - він бавився на коридорі. Я виходжу, а з ним бавиться хтось з персоналу, розказує казочки. То малий не хотів йти додому:)
    Кого цікавлять ціни, то прийом від 80 до 200 грн. Деколи приймають якісь супер-пупер фахівці- професори, то ціни можуть бути вищі, треба при записі питати. Думаю, якщо нема якоїсь серйозної проблеми, то і просто добрий фахівець впорається.
    Аналізи робили в різних, то приблизно однакові результати. Але кожна лабораторія має свої межі норми, то треба на них дивитися, нема загального стандарту в нас.
     
  15. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    а нам дерматолог дуже сподобалась, в її кабінеті малий навіть не муркнув, тільки сміявся до неї. Дуже приємна лікар, але може ми на різних натрапили:)
    Ми теж обійшли майже всіх спеціалістів (з тих, що порекомендувала педіатр тих, котрі нас цікавили), окуліст, ортопед, дерматолог-до жодного не має пренетзій,окрім уролога,який насправді виявився нефрологом,хоч дівчатам в реєстратурі наголосили, що нам потрібен уролог. На прийомі лікар вибачилась і сказала,що вона уролог-нефролог,але насправді більше нефролог і порадила нам звернутись до уролога на Орлика:girl_emo:
     
  16. miramichka

    miramichka New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    І я тут вставлю своїх п"ять копійок. Я потрапила в цю клініку дещо випадково. Розшукувала свою лікаркя-гінеколога, яка звільнилась з попереднього місця роботи, і через знайомих дізналась, що вона працює в клініці св.Параскевії. Так що я, фактично, йшла не в клініку, а до конкретного лікаря, вона справді класний фахівець, і я рада, що вона залишилась працювати у Львові, попри запрошення працювати за кордон. Отже, враження від клініки і кабінету гінеколога (від самого лікаря в мене давні прекрасні враження): надзвичайно приємний персонал, все по годинах, про чекання у чергах можна забути, кабінет обладнаний усім необхідним на високому рівні - дуже зручне оглядове крісло (лежала б і лежала :girl_tender:), інструмент одноразовий, кольпоскоп, за стіною - найновіший УЗ-апарат, санвузол при самому кабінеті. До речі, потрапити туди працювати теж не просто. Потенційні лікарі, виявляється, прозодять цілий ряд тестів, починаюи з фахових питань, закінчуючи тестами з психології по роботі з пацієнтами. Так що є надія, що там і і нші фахівці теж мають високий рівень мединої освіти і досвід роботи. :)
     
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    щоб повідомлення несло корисну інформацію, називайте, будь-ласка прізвища спеціалістів, до яких зверталися. Це справді допомагає у виборі.
     
  18. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Це ви про Турянчик Лесю Володимирівну? Бо ми в неї були на консультації. І мені дуже сподобалось. Крім того що вона ретельно ну буквально з ног до голови малу обдивилась, перепитала напевно все що можна було спитати, давала поради цілком адекватні. Коли на питання "Скільки часу дитина була на ГВ" почула у відповідь що до сих пір, сказала "Ну і молодці !"
    Ну і загалом враження після клініки залишились дуже приємні. Там навіть дівчата з рецепції трохи бавили малу поки я в касі платила гроші. І нихто не бурчав що дитина дуже активна, непосидюча, все хватає, і не всидить на одному місці.

    Єдине... оці їх 45 хвилин на пацієнта, в нашому випадку цілком було б достатньо 30 хвилин з головою, а то й менше. Але напевно через те що скорше пацієнта відпускати не можна, вже під кінець особисто мені здавалось що час свідомо розтягується, тобто якісь додаткові питання, якісь розмови про здоровья дитини. але на загальні теми, які в общєм то не стосувались того питання з яким ми до лікаря звернулись. В цьому немає нічого поганого звісно, але просто якось здивувало.
     
  19. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Читаю сайт клініки і розчарувалась коли в списку побачила ім,я Красінська Ірина Василівна(педіатр)..... знаю її роки, бо були на її дільниці, я по серйозним питанням ніколи до неї не зверталась, домовлялась з іншими, по перше по кожному приводу виписує антибіотик і купу не потрібних ліків, які вичитуе в своему блокноті, бо на память не знає... ні разу за всі роки не направила нас на аналіз крові, поки я сама не начиталась і не зрозуміла, що він відіграє велику роль при назначенні лікування, як малий захворів скарлатиною, ніяк не могла розібратись, що з ним робити, так назначала, що вийшло, що хворіли по 3 кругам, кожен раз назначаючи не ті антибіотики... як приходила до дому, ні разу не роззувалась, а руки мити я вже її культурно заставляла... її рекомендації я ніколи не сприймала серйозно, так як не вважала їх грамотними...конкретного діагнозу від неї я не чула, все якісь догадки. так що я до неї безкоштовно не ходила, а тут за прийом досить велика сумма....
    Цікаво як вона туди потрапила на роботу, якщо там такий жорсткий відбір?
     
    Останнє редагування: 12 Липень 2011
  20. miramichka

    miramichka New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Вибачте, про це не подумала. Може це справді комусь стане у нагоді. Я мала на увазі Чукліну Наталю Степанівну. Справді хороший фахівець, лікар від Бога, акушер-ганеколог, її вужчий профіль - лікування безпліддя :girl_smile: