Клініка Св. Параскеви

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем ivanuska, 24 Травень 2011.

  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    6.К. ендокринолога 120.
    неправда. 165
     
  2. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Касю, там вказано, що ціни старі:

     
  3. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    нічогенько так змінились :girl_crazy::girl_crazy:
     
  4. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    там ще ціни залежать від вченого звання лікаря (дорожче)
     
  5. Samodumka

    Samodumka New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    На сайті вказано прізвища завідувачів відділень, тобто, постійно працюючих в КСП. Всі інші, я думаю, працюють по сумісництву, тобто, основне місце роботи в державній поліклініці або лікарні. І тому можлива сильна ротація лікарів по різних причинах - не підходить, або йому не підходять умови.А це вимагає постійного оновлення сайту(а не хочеться).В підтвердження цієї думки на сайті є навіть спеціальна сторінка - вакансії(єдина порожня)
     
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Це ви самі таку формулу вивели, чи хто поміг?

    Я говорю з колокольні дизайнера сайту, а не власника підприємства і ви собі просто не уявляєте що то таке запустити працюючий сайт для такої установи. Сайт запустити треба було, отже запустили початкову версію але лише тому що якась сторінка пуста це не означає що все працює по формулі яку ви навели. Це просто сама звичайнісінька недопрацьованість через нестачу ресурсів.

    Не шукайте чогось там де його немає. Мені здається що вам дуже просто зняти слухавку і подзвонити в Клініку і задати таке запитання а не виводити гіпотези.

    Але ви й справді шукаєте меду не в тих місцях де потрібно. На сайті написано - НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ, тобто це означає, якщо хто не розуміє, що є певні люди які спеціалізуються в певних галузях. Якби на сайті був список працівників, типу - НАШІ ДОХТОРИ і там б постійно змінювались списки, тоді б ви могли щось казати про ротацію.

    Ротація - це добре!!! Ротація заставляє людину думати, рости і працювати над собою. Недобре є сидіти на одному місці, тоді людина робиться лінива і обростає корупцією як пліснявою.

    Людоньки, та не можна дивитись на все через призму обману. Ми ж освічене товариство!

    Он можу сказати що мені не сподобалось на сайні, так це пояснення про детальне обстеження - Скринінгове обстеження (обстеження для виявлення патології). Хоча я розумію чому вони тут вжили слово скринінґ, бо це показує що обстеження буде проводитись за допомогою апаратів з компютером які мають екран/прожектор. Я б це переклала інакше, але це вже річ другорядна і напевне зараз в Укаїнському медичному жаргоні буде багато ось таких слів, поки не виведуть свій загальний медичний словник.
     
    Останнє редагування: 8 Червень 2011
  7. Samodumka

    Samodumka New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Так це ж припущення, а не ствердження. Пуста сторінка може означати, що всі вакансії зайняті - ну і добре. Хай працюють.
    А хто говорить - погано?
    То для чого ж робити сайт? Візьміть, будь-ласка, слухавку і подзвоніть мені особисто, а не звинувачуйте у всіх смертних гріхах. Давайте спілкуватись по телефону всі разом.
    Я нікого не осуджую і не звинувачую. Стараюсь навести думки, факти щоб мати реальну картину, а не просто одобрямс. Вибір всеодно робити кожному особисто і він має бути зваженим.
     
  8. Wiktor

    Wiktor New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Скринінг це не екран/прожектор, а швидке, просте, так зване скринінгове обстеження більших груп населення якимось методом чи методами з якоюсь метою, переважно науковою
     
  9. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    маю свіжу інформацію про доктора Сімо Миколу Михайловича: була сьогодні у нього на УЗД (правда в залізничні лікарні). Ділюсь враженнями щодо нього та обстеження: видно і відчутно, що він професіонал своєї справи, спокійний і виважений. Робив обстеження щитовидки дуже помало і акуратно, враховуючи усі деталі (маю з чим порівняти, бо робила таке обстеження у чорноб.лікарні), перевірив лімфо вузли, хоч на попер. обстеженнях ніхто цього не робив, огляд тривав не 2 хв, як у чорноб.лікарні, а добрих 15 хв., зробив порівняння з попереднім обстеженням, покоментував все і сказав свою думку, порекомендував, які зробити аналізи додатково. Нічого не нав"язував. Залишилась вельми задоволена обстеженням і вибором саме цього лікаря.
     
  10. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    ми вчора малому в нього робили. Теж задоволені. Але і наприклад Жельов на Дністровській не гірше робив. То вже де кому зручніше. Правда ми робили в клініці без черг, а до Жельова пів дня стояли.
     
  11. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    і я в нього перший раз робила
    про це і йдеться. Я пообіцяла собі, що до нього більше не піду. Якщо порівняти Сімо/Жильов - то 100% Сімо, бо він себе поводить дуже професійно!!! А Жильов - то окрема тема.
     
  12. Donner

    Donner Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    І все-таки, це суттєвий недолік КСП, що на сайті немає інформації про лікарів та ціни. Я їм навіть листа написав з такою претензією, відповіді поки що немає:) Звичайно, можна подзвонити, але я "інтернетний" клієнт, хочу, щоби сайти таких солідних закладів були максимально інформативні. Щоби можна було на прийом в онлайн-режимі записатися. Але чогось вони шифрують своїх дохторів і ціни, нєхарашо.
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    скринінг - це калька з англійської :) ну ліниво ж перекласти нормально
     
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    я теж згідна, бо навіть з цієї інформації:

    вже з подібного ,пацієнт може зробити для себе висновок: хто здійснює обстеження і робити для себе вибір: чи йому з тих чи інших міркувань вигідніше відвідати цього лікаря у тому чи ін. мед центрі ( у даному випадку- залізничній лікарні чи клініці Св. Параскеви). Так що дякую тим форумлянам,які надають конкретну потрібну інформацію про Центр.
     
  15. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    я абсолютно не керувалась фінансовою стороною....
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    я не маю на увазі лише фінансову сторону. Декому вирішальну роль відіграє відповідний графік прийому або ближче місцерозташування до роботи чи житла і т.п.
     
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Я знаю що таке скрінінґ, якщо вже бути коректними в використанні іншомовного слова. Якщо б ви почитали для чого використане слово скрінінґ в випадку що я навела то в б зрозуміли чому воно пов’язане з екраном, бо мова йде про віртуальний аналіз/процедуру.

    Не вам мене вчити що таке скрініньґ і різні процедури англійською.

    Так я також про це, що можливо всі ваканції і зайняті, і це добре. Але я говорю про інше, про те що ви кажете з підтекстом що всі ті хто в них, ну або більшість, працює я пів ставки ще підпрацьовують в поліклініці. Ну принаймі я так прочитала гіпотезу.

    Я з тим не маю проблем, бо бачте у нас так і є, що лікарі які ведуть приватну практику повинні працювати один день на тиждень в поліклініці або госпіталі. Плюс, кожен лікар незважаючи на те де він працює в поліклініці чи сам на себе повинен кожного року їздити на курси підвищення кваліфікації (за свій рахунок), робити якісь нові розробки і писати наукові праці.( це треба раз на кілька років, не щороку)

    ---------- Додано в 13:38 ---------- Попередній допис був написаний в 13:35 ----------

    Се буде ще один офтоп, для нелюбителів. Перекладаємо screening. Прошу собі вибрати

    English -> Russian
    English - > Ukrainian

     
  18. Wiktor

    Wiktor New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Хоча щось від прожектора може і є. Тобто прожектором ми можемо швидко висвітлити якусь проблему в якомусь обшарі.


    Маруся-мама

    Не треба так болісно реагувати на чиїсь дописи. Я вас нічого і не збирався вчити, тільки написав своє уточнення, як фахівець в цій темі
     
  19. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

     
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    та я бачу .
    а зміст в тих цінах? для чого їх тут показали, як вони абсолютно не відповідають дійсності.