Клініка Св. Параскеви

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем ivanuska, 24 Травень 2011.

  1. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Не прийміть за рекламу,сле недавно довела себе до ...гастроентеролога і дуже тішусь(чоловік посприяв).Була на гастроскопії в діагностичному у Юрія Андрійовича Луцишина-знаю його давно,але «як до доктора « пішла вперше.яОдним словом-рекомендую.Якщо мотрібно/пишіть,скину номер.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Лідія Сич. Була в неї на Чупринки, але ніби і в Параскеви працює. Уважна, розумна, небайдужа. Призначення - без фанатизму і після обстеження. Раджу.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Не зочу писати в дратівливу тему, але йклмн. Дівчата на рецепції Параскеви певно перегрілися. Вчора ввечері була на Сихові з сестрою, вона була на консультації. Прізвища і по-батькові в нас однакові, обоє є в системі. Паралельно попросила дівчину на рецепції записати мене на сьогодні на рентген шийного і грудного відділу хребта. Ще уточнила, що то має бути і що буду я, а не сестра. Записувалася на Заводську. Приходжу зранку, а там призначено - упс! - для сестри. Ну ок, почекала 10 хвилин, вони все вирішили. Зробила рентген (мені треба було без розшифровки, для лікаря з іншого закладу), заплатила, забрала, а на місці глянути знімок якось і в голову не прийшло. Вдома дивлюся, шото тут не то. А вони мені влупили флюрку, рентген грудної клітки і тільки між іншим рентген грудного відділу:girl_devil: я в легкому шоці, ну це ж не вухо замість горла подивитися, я не хочу його знов переробляти. Думаю, як так. А там в направленні пише від їхнього терапевта звернення. Це я до неї ходила востаннє 2 місяці тому і в них там загалом всім пишуть "рекомендовано" флюрку, якщо її довго не робили і скарги на кашель. Ну от я її востаннє років 15 тому робила, а ті панунці на рецепції вирішили не перепитуючи вліпити мені ото-во всьо. Ну хоч знаю тепер, що в мене здорові легені, серце і є остеохондроз:girl_crazy:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Причому вже дуже давно і непоправно
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  5. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    В мене було не так багато візитів туди, але шось мене та клініка нічим не причарувала. А власне двічі як ходила з малою , то ні одним лікарем не і діагнозом-лікуванням нп задоволена. От Веселка мені значно краще пішла для дітей.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  6. Rockygirl

    Rockygirl New Member

    Дівчата, порадьте будь ласка хорошого терапевта в Параскеві.
     
  7. Olguita

    Olguita New Member

    Скажіть, будь ласка, а чому? Як раз збираюся до нього йти...
     
  8. innaffffff

    innaffffff New Member

    була на прийомі в УРОЛОГа в параскеви. навмання пішла до БОНДПРЧУКа В. В. сподобалось. все розжував, культурно пояснив, номер свій дав, в разі чого дзвонити сказав. хоча можливо і узд нирок було трохи лишнім, і він не даремно назначив його саме в себе(коштувало воно немало). нирки здорові, але так як я таке узд не робила вже дуже давно, то проти нічого не мала. хай буде. тепер починаю розмотувати клубок решти своїх болячок.

    сьогодні була в ЛОРа - ПАВЛЮК П. С. - відмінив попередні діагнози, які мені ставили - але сказав що задня стінка горла запалена, трохи, а це може бути ознакою проблем шлунково-кишкового тракту (першопочатково я жалілась на постійні кашлі, болі в горлі, і якесь неясне мокротиння, яке я постійно відкашлюю. і що з рештою у мене все нормально.

    короче кажучи, від лора тепер записана до Романчук - гастроентеролога. чекаю прийому, і боюсь, бо цей лор написав мені в рекомендаціях - зонт, а мене ніколи нічого не боліло, в плані шлунку, і дуже не хочеться вірити, що мені ця процедура необхідна. але піду на прийом, а там побачу.

    а ще думаю про те, що варто обслідувати гормони, щитовитку, недавно київський лікар, дерматолог, який дивився мого хлопця (професор, дуже крутий), мені сказав, щоб я провірила гормони, бо акне, яке маю на обличчі може бути образно кажучи в моїх яїчниках. тому, тепер я би хотіла, доброї поради від вас - можливо знаєте, хто кращий ендокринолог і гінеколог в параскеви (і чи вони взагалі можуть бути там хороші) хтось може підказати?
     
  9. Tasha Tyan

    Tasha Tyan New Member

    Ви ходили до Лишак? Як все пройшло?
     
  10. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Можливо, хтось був на консультації у Ярмоли Ірини, гінеколга. Перечитала усю тему, так і не визначилась до кого звернутися. Шукаю по відгуках (((
     
  11. NataliSik

    NataliSik New Member

    Теж маю до неї йти, напишіть хто був - чи добра.
    І ще прошу допомогти з інформацією щодо генекологів в цій клініці, чи є хороші?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Сама запитувала, сама ж і відгук залишу. Обирала гінеколога за відгуками з нету, зокрема, зупинилась на Ярмолі. Про яку і запитувала тут, вона ж і займається патологіями шийки матки. Прийомом залишилася досить задоволеною: спокійна, врівноважена, адекватна. Робила у неї поліпектомію цервікального каналу. Пройшло все досить добре: лікар лікуванням не навантажувала, не залякувала, багато консультувала вже після, по телефону, щоб лишній раз не ходити у поліклініку. Аналізи -лиш найнеобхідніші, за що я дуже вдячна, бо вже підготувала кругленьку суму, думала, зараз перевірять усе, що треба і не дуже, як то інколи буває у Параскеві. Враження, поки що, дуже позитивні. Щоправда, лікування ще не по всіх фронтах завершено, продовжимо ще, але поки так.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 2
  13. Nicgal

    Nicgal Member

    Я була в Романчук. Уважна, приємна. Це лікар, який дійсно мені допоміг, хоч перед тим я рік ходила по інших гастроентерологах і стан тільки погіршувався (перед тим лікував Коцай, Войціцька).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. TasyaMelnyk

    TasyaMelnyk New Member

    Дівчатка допоможіть з номером Бойцової Ольги, в мене телефон полетів і номера немає(((
    Лікую дитині халязіони
    --- дописи об"єднано, 14 Липень 2020 ---
    Бачу що давно це було:) може номер зберігся?
     
    Останнє редагування: 14 Липень 2020
  15. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Як варіант зателефонувати на рецепцію і попросити, щоб лікар до Вас перетелефонував.
     
  16. Innusik

    Innusik New Member

    Всім привіт. Лікар гастроентеролог Коцай приймає в Параскеви і і поліклініці на сихові. В поліклініку не попасти, а в параскеви без проблем. Чудовий лікар, поговорить, пояснить, все розкаже, позитивний, приємний. Побільше б таких лікарів
     
  17. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Дівчата, порадьте дорослого лора в параскеви окрім п. Бариляка, до нього дуже довгий запис.
    Дякую
     
  18. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    То може так до нього підійдіть в Медінститут, за потреби можу поділитися контактами

    Надіслано від мого Mi A3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Lisovska

    Lisovska Member

    Там або до Бариляка, або підіть на консультацію до Білінського Богдана Августиновича в медінститут, він старший, але толково дивиться і радить, мені його ревматолог радила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Дякую, якщо можна поділіться!