Вмощуємося зручно!

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем veronka, 21 Січень 2010.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. veronka

    veronka зла друзя

    я приливів не відчуваю, молочко не тече...це мене перший місяць з пантелику збивало і наганяло думки типу "а може зі мною щось не те":girl_haha: доця може цицю вночі не випускати аж до рання:girl_smile: не те щоб постійно цьмоняла, під*їдає періодично, але з вуст не пускає:girl_smile: так що мрія поспати на спині поки залишається мрією
     
  2. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    хе, на спині.... я так мріяла першу вагітність про спання на животі, потім ГВ і знову ніяк, потім як вже з ГВ пішов другий рік трошки на животі і знову вагітність... як я мрію на животі хоч би полежати!........
     
  3. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    я так давно сплю на спині))))))
    і на животі)))
    гловне шоб до сашки хоч рукою торкатись - і він спокійний
     
  4. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    заздрю, хех
    з моїм пузєнем тільки на животі спати.... нічого, ще трошки ;)
     
  5. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    а ви спробуйте лягти на спину, а дитину покласти зверху і хай собі смокче:) ми так деколи годуємось, коли на боці вже набридає лежати.
     
  6. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    я спала на початках *плюсом*. я лежу, сашка на мені впоперек. під руку поклала подушку і він на згині ліктя лежить і їсть. бувало шо забувала перекласти - то так і спали до ранку)))). то і від газиків добре
     
  7. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    А я навчилась годувати верхньою груддю і якщо гарно лягти, то виходить що майже-майже на животі сплю. Та й зручно тим що не треба посеред ночі через малого лазити і сторону міняти.
     
  8. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    А в мене так не виходить. :sad: Здається, я так свій перший лактостаз отримала - перетиснула нижню грудь (сподіваюсь, більше не буде). І шкода дитинку перекладати посеред ночі туди-сюди. Як можна вийти з цієї ситуації? Може є якісь екзотичні пози для годування вночі без тих мграцій?

    І ще одне, прошу допомоги і поради. Не знаю де писати, чи тут, чи в темі про висаджування.

    Сьогодні вночі з 12 до 7 малеча спала і навіть не будилась. В сьомій насилу погодувала (і то хвилин 10). Я вже переживаю, чого б це і че не зашкодить це наявності молока? :sad: При тому вчора вдень вона весь час "висіла" на циці і не спала міцно, тільки поверхневим сном (щогодини по 15 хвилин). Я так розумію, що вона вночі відсипалась за день. І ще, чи може висаджування вплинути на те, що мала вдень не відсипається? Бо ж будиться тепер часто сама або "в туалет" або від калюжі і дискомфорту.
     
  9. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Я так стала годувати значно пізніше, коли груди вже мякі. Заразше знаю, шо не можна, бо точно буде лактостаз. На рахунок поз - або дитину перекладати, або самій перелазити на інший бік. Іншого виходу я не бачу.
     
  10. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Я взагалі вночі сидячи годую, з-під руки, не можу чомусь по-іншому. Тільки в такій позі вдається нормально прикластися і не знаю, як я буду це міняти.
     
  11. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    а старшу тож так годували?
     
  12. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    [​IMG]
    гаїті - після землетрусу
     
  13. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    гірше :girl_sad:
    годувала з пляшки зцідженим молоком
     
  14. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Я теж сплю на лівому боці, малеча під боком, і я так годую обома грудьми-і нижньою і верхньою, чередую їх щоразу. Ніхто нікого не перекладає і не лазить:) Невже більше нікому так не виходить?
     
  15. Tanuchka

    Tanuchka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    хочу спробувати, наразі намагалась як описувала Наторелка "+", щось не зовсім получається.. Та і зараз готова і перелазити і літати тіки б молока було..
     
  16. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    ми теж так годуємось переважно
     
  17. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    з моїм 4 розміром - ше й як))))))))) також на лівом боці)))

    що саме не виходить?
     
  18. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    А я вночі теж годую сидячи... Бо тоді малий як наїсться, то відпускає цицю, а лежачи може смоктати безперервно, а я чомусь тоді не можу заснути...:girl_sad: Вдень лежачи іноді годую, то він засинає, смокче, а я читаю, такий релакс... :girl_smile:
     
  19. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    В мене не виходить!!! Ніби груди не маленькі ( 75-Е), а так годувати зовсім незручно, виходить, що я майже на животі лежу. До того ж з моїми постійними лактостазами, боюсь, що спровокую черговий :sad: От і "міняюсь" з малим місцями.
     
  20. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    І ми вночі годуємось лежачи на бочку. Мала спить біля мене, то тільки починає муркати, циця зразу під боком. І теж не перекладаємось, а даю по черзі груди. Тяжко собі уявляю як би то було, якщо б доця спала окремо, то не було б сну нікому, а так толком не просинаємось обидві. До речі такий спосіб годування хоч-не-хоч довелось освоїти в пологовому. В перший день не могла ні встати, і порухатись, бо боліли шви і не можна було сідати. Мала була постійно зі мною, то так ми пристосувались.