Вмощуємося зручно!

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем veronka, 21 Січень 2010.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Likalika

    Likalika New Member

    Відповідь: Вмощуємося зручно!

    Я завжди донечку кормила сидячи, мені було так зручніше. Я брала її на руки і таким чином ми з нею сиділи. Під спину я підкладала собі подушку, щоб було зручніше.
     
  2. Melinda

    Melinda Active Member

    Відповідь: Вмощуємося зручно!

    Десь до 2-ох місяців годувала сидячи, бо був дуже маленький, боялася. А вже потім як коли, залежало від обставин. Мені було зручно будь-як.
     
  3. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Дівчатка, поясніть мені темній - а годувати лежачи не можна? Бо ми в 90% годування теж лежачи, нам так зручно і ми так не захлинаємось...
     
    Останнє редагування модератором: 28 Вересень 2013
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Та ясно що можна. Бажано при тому іншу грудь не перетиснути, а так чого ж ні.
     
    Останнє редагування модератором: 28 Вересень 2013
  5. Iablinska

    Iablinska Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    а я не вмію лежачи :sad: в лікарні вчили тільки сидячи, а лежачи мені не зручно, мабуть, я щось не так роблю
     
    Останнє редагування модератором: 28 Вересень 2013
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    А вночі як годуєте?
     
  7. Iablinska

    Iablinska Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Вночі теж сидячи, напівсидячи, малявку на руках тримаю. Лежачи пробувала, але щось воно мені не добре.
     
    Останнє редагування модератором: 28 Вересень 2013
  8. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    А ми напевно 99% годувань лежачи - відпочиває і мама і дитина :) Сидячи хіба на виїздах на природі чи в машині. Навпаки мені сидячи дуже незручно, а вночі навіть про те нема мови - поклала малявку під бік і разом далі дрімаємо.
    Iablinska, може попробуйте - так реально простіше, принаймні мені. :girl_yes2:
     
    Останнє редагування модератором: 28 Вересень 2013
  9. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Вмощуємося зручно!

    аааааа я не можу
    позаду мене заходиться плачем дитина, а я не розумію, що з ним
    їсти горизонтально ніяк не хоче
    ходимо - норм, а кладу щоб погодувати - вигинається дугою, кричить, кусає груди або просто плює
    вже майже дві години не спав і не їсть
    як ще можна запропонувати груди, щоб не горизонтально?
    на руці чомусь незручно, бракує третьої руки - то майка йому на очі впаде, то груди випустить і треба знову дати, а ще ж тримати чимось малого тре...
    а лежачи не хоче

    в слінг не йде вже пару днів, те саме - спина дугою, руками-ногами молотить по мені
     
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Відповідь: Вмощуємося зручно!

    В нас теж таке було в 3 міс. Продовжувалося те вигинання і викручування десь до 2 тижнів. :girl_yes2: Допомагало спочатку загойдати малого трошки, а тоді вже сонному давати груди. Ще Влад більш лояльний в тому віці був до правої груді і категорично не хотів лежати на лівому боку – то ліву грудь давала йому з-під руки або "валетом".
    Бажаю вам терпіння - то просто треба пережити (славнозвісна "криза 3 міс") :d25:
     
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Вмощуємося зручно!

    вертикально, в позі жабки, але без слінга.
    трохи походити в самому бюстику або чомусь такому, щоб не тре було піднімати.
    ще в мене було так: лежачи присмоктатись не хоче, але якщо вже присмокчеться - то можна і покласти. Тобто, початок годування - вертикальний, а щойно ляля трохи розслабиться - спустити горизонтально на руку.
    У кризові періоди "втюхати" нямцю кричущій пищалці (с) допомагало зацьомування. Технологія така: стоячи підняти лялю до свого обличчя, цьомати личко, щоб маля заспокоїлось і бажано - трошки прикрило очка; тоді швиденько опустити його до грудей ротиком. Далі вже по ситуації. або годувати вертикально, або "причепити" до груді - і прилягти з малюком
    отака акробатика, але нам допомагало
     
  12. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Вмощуємося зручно!

    я б з радістю. Але наші домашні вже розівчилися стукати в двері :girl_cray:

    от роздягнусь, і хай червоніють :girl_cool: бо мене вже та прелюдія замахала - дитину поклади, майку підніми, за щось зафіксуй, бюст відщіпни... ууууу....
    буду пробувати як ти кажеш
     
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Вмощуємося зручно!

    білизняна майка
    сарафан
    кофти на запах
    нічнушка для годування, під низ бюстик не вдягати
    і - так, хай наново вчаться стукати!
    практика, практика :) але зараз головне швидкість.
     
  14. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Вмощуємося зручно!

    здався тобі той бюстик! знімай то все, ходи вдіта так, щоб було легко прикласти малюка!
    в нас було таке саме, як тільки дитина заспокоювалась, я його пробувала прикладати горизонтально,то були таакі верески, як він мене товк ногами, то пробувала трохи вертикально, але то була не моя поза, або чекала доки йому перейде, і знову пропонувала! в нас так йшло по колу і в якісь з разів він таки їв, і засинав навіть!
     
  15. hitrynja

    hitrynja New Member

    Відповідь: Вмощуємося зручно!

    La esposa, мені допомагав фітбол)))) сідала на нього - стрибала легенько - малий заспокоювався і давала груди і продовжувала легенько скакати....то мабуть стрибок у розвитку у вас - того так. десь мала гарне джерело про те, якщо захочете кину)
     
  16. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Вмощуємося зручно!

    Дівчата, я без бюста не можу... під час вагітності не носила, тепер маю такі висюльки, мусять бути зібрані в купку, інакше заважає))
    Hitrynja, як знайдете, скиньте, будь ласка, дякую
     
  17. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: Вмощуємося зручно!

    А я то думаю, що то таке з малою, чого так бубликом складається, коли прикласти горизонтально на руках хочу, а то в нас ще й не в одної таке. Помагає реально фітбол , годувати сонну і спід пахи. Скажіть, коли то мине? бо на вулиці вже підколихувати, аби дати груди немаю сили реально, мала вигинається, плаче. І саме головне, таке враження , що то тільки моя така, бо навколо матусі сидять на лавочці, годують....а я бігаю як шалена по майданчику і підстрибую.
     
  18. La esposa

    La esposa Moderator

    иииии, фітбола не маю, під час вагітності хотіла купити, але спец. не брала, бо нема де його поставити((( в нас розкладена канапа займає весь простір, лишаючи метр до і метр після...

    во, во! і головою-то я розумію, що всім на мене пофіг, але комплекс "шолюдискажуть" ще не викорінила остаточно. Весь час здається, що на мене кидають співчутливі погляди, коли моя дитина викручується біля грудей і кричить не своїм голосом :girl_mad:
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Вмощуємося зручно!

    ну ти вже чисто все і відразу хочеш :)

    за мій досвід ГВ я була і в ролі тих ,що гонять з дитиною в руках і в ролі тих, що сидять і спокійно годують. Сьогодні - так, завтра - інакше...
     
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Вмощуємося зручно!

    ги, і я то ше так бігала, вдома фітбол помагав
    все думала, як то люди гв насолоджуються