Вмощуємося зручно!

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем veronka, 21 Січень 2010.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Я лише зараз нормально можу погодувати, саи вже просить:) а раніше бувало дуже по різному. Після 4 місяців викручування з його боку, а з мого погойдування, підскакування, бігання, короче ніби марафон кожного разу долаєш. А зараз можу сказати, що гв насолоджуюсь. Єдине, що вночі синок лежачи не хочу їсти, а я мушу сідати і так годувати. Оце єдине втомлює.
     
  2. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Відповідь: Вмощуємося зручно!

    Ми в 99 % тільки лежачи на боці! Вночі перекладаю з боку на бік, заодно і на плечку потримаю - повітрячко вийде!
    А тільки що начиталась дописів, і дай, думаю, попробую лежачи на спині і + погодувати.
    + нам не вийшов, а рівно вийшло, тільки я трошки притримувала синочку голову, бо було йому важко (нам 2 міс). Синок дивився на мене і сміявся з цицею в роті, його забавляла незвична позиція-)))
     
  3. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    а ми вже 2 міс. на ГВ))) я собою так горджуся! для когось це напевно смішно/дивно, а для мене це як подвиг))) бо з малим ГВ як такого можна сказати не було. я тоді мало знала про справжнє ГВ, а кругом мене були тільки "радянські радники".
    а перед народженням Яринки я начиталась про ГВ, що і до чого. правда вилізло зовсім неочікуване: сильні тріщини, які до цих пір ще не позаживали до кінця і оперований мастит, і застої були. годувала зі сльозами, дуже то все тяжко мені давалось. всі мене жаліли і не раз казали переходити на ШВ, щоб не терпіти біль. але я втрималась (бо насправді я така нетепляча, можу не довести справи до завершення) і дуже тим тішуся.

    ще хотіла спитати в мам малявок. в скількох позиціях ви годуєте?
    я вночі годую лежачи, вдень - на руках. цього достатньо чи варто ще додати якусь позу? боюсь застоїв. чи орієнтуватись по власних відчуттях? раніше годувала з-під руки, але трохи мені незручно.
     
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    та як зручно, орієнтуєтесь по собі і як дитина спорожнює груди, чи їй подобається так лежати, бо моя валетиком їсти не буде, а раз мені то ой як тре було
     
  5. Dream-baby

    Dream-baby Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    А майже постійно годую лежачи, бо мені здається, що малій так найзручніше, просто в процесі годування деколи підмасовую груди в тих місцях де бачу що вона не висмоктує, а на руках тільки коли поза межами дому.
    І тепер я задумалась над тим чи можна годувати тільки в одній позиції???
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    якщо всім учасникам процесу це підходить - дитина не відмовляється, і в мами нема проблем з грудьми, то можна.
     
  7. Людок

    Людок New Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    Я можна сказати до шести місяців годувала лежачи, заодно сама відпочивала. І зручно якщо дитина заснула, не потрібно перекладати. Коли мала почала сидіти якось непомітно для себе змінили позицію. Не вдома годувала колискою. Зараз вже мала сама піднімаэ одяг, як ій зручно вмощуэться. В слінгу нажаль процес в нас не ішов. Моя походу не вірила свому щастю, що носять щей груди дають, тому не брала груди.
     
  8. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    А ми вже рік "валяємось" в ліжку і нам добре. Я зручніої пози не знаю, годуємось тільки так десь 95%. В інших позах мала має можливість вертітись, не відпускаючи цицю, молочко добре не виїдає, бо по часу їсть мало.