Вмощуємося зручно!

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем veronka, 21 Січень 2010.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Tanuchka

    Tanuchka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    намагались з різних боків, не получалось тіки коли виповз на живіт мені почав смоктати, але не довго, бо хтів розслабитись та заснути, в результаті перевернулись на правий бік та їли ліву цицю. Мама вся затікла, синку заснув :)
    а в тій позі теж не легко бо друга грудь придавлюється..
     
    Останнє редагування модератором: 26 Січень 2010
  2. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Мама рідна, дуже незручно лежачи на животі... чи то у Вас розміри грудей, що позаздриш? :) Виклав би хтось фото, як то робиться. Може я якось невірно "нависаю"?
     
  3. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Ну чому... ми так годуємося. Мені взагалі після кесарського важко було крутитися, мусила пристосуватися.

    ---------- Додано в 15:48 ---------- Попередній допис був написаний в 15:41 ----------

    http://puzyaka.ru/articles/archives/861 гляньте позу на подушці, от у мене щось схоже тільки без подушки :) Це все досвід, мене відразу теж боліли руки, спина і все інше, потрохи пристосувалася
     
  4. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    От і мене спочатку все боліло, навіть осанка змінилась, спочатку чекала, коли ж перерви між годуваннями стануть більшими...а потім не дочекавшись, пристосувалась. Встаєм вночі так само - 3-4 рази, і вдень годуємся що 2 години...але то вже не так лякає, як спочатку.
    Начувана від мамів з трошки старшими дітьми, що лягають спати топлес, без верху, і навіть не прокидаються для годування, маля само підповзає, і їсть уночі...цікаво...:girl_in_dreams: Тепер чекаю, поки і моя мацьопа просити перестане...:girl_smile:
     
  5. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    у мене розмір - так)
     
  6. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Вмощуємося зручно!

    ясно... з моїм розміром точно нічого не вийде... ношу А чашечку, зараз може на В набереться тих моїх грудей але я не впевнена... хочеться вночі малого не перекладати, бо як получається між мною і чоловіком то чоловік тяне ковдру і малого з головою накриває. Малий їсть помалу і тяжкенький то вночі на руках годину його тримати просто руку терпнуть.
     
  7. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Вмощуємося зручно!

    Угу, поміряємося? :):):)

    Дуже просто: берете дві ковдри і всім зручно :)
     
  8. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Вмощуємося зручно!

    таким мірятись - гріх. ТАКим треба гордитись))))) як каже мій муж (до речі - його не годували грудьми, то я бачу яке в нього відношення до мої грудей. і розумію шо то дуже впливає на людину - не доотримати в дитинстві того щастя)
     
  9. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Вмощуємося зручно!

    Я малу вночі під час сну коли годую, то періодично перекладаю чи зправа від себе чи зліва. Можу звичайно і на одному боці лежачи годувати двумя грудьми, благо розмір дозволяє))) але мені зручніше перекладати. Спимо ми з нею під стінкою, тато з краю, тому мала як би і з якого боку не крутилась з дивана не вилетить. І вен пару місяців як спимо під двома ковдрами. Бо також було отаке:
    .
    а щодо цього:
    Я від початку самого не була прихильницею спільного сну, тато наш і досі вважає
    це зайвим, але мала в мене теж важка, дуже важка, і вночі просиналась поїсти, мене замахало ото бігання між диваном і ліжком, годуваннямна руках і колисанням. Вже майже пів року спимо разом. Я навіть не знаю скільки точно разів мала їсть. Раза 4 точно, бо 4 рази перекладаю, але вона собі не інтенсивно їсть, а так смокче напівсонною. І я малу якось привчила що їсти цицю тільки лежачи поряд з мамою..... то в нас тепер вообще з тим проблем немає. Хоче поїсти - прилягли на диванчик, поїли і далі грається.
     
  10. Flejta

    Flejta New Member

    Відповідь: Вмощуємося зручно!

    А я вичитала що спати разом(мамусі і малечі) дуже добре і для дитини,і для мами.
     
  11. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Вмощуємося зручно!

    Да це понятно... я теж про то знала, але в мене мала в перші пів року практично всю ніч спала безпробудно і не їла вночі, мені не треба було разом з нею спати, і в нас диван був такий з якого вона могла впасти якби з краю лежала, а як почалися зуби..... то якось почала просипатись вночі частіше, плакати уві сні... цицю частіше вночі стала їсти щоб заспокоїтись, ми змінили диван і стало нам всім дуже зручно. А тепер вже і спить спокійно і зубки не тривожать...але я вже звикла що вона спить біля мене вночі... і міняти наразі нічого не збираюсь)))
     
  12. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Вмощуємося зручно!

    мені не виходить, розмір не дозволяє. Але я сплю з малим одна на двоспальному ліжку, малий посеред ліжка, а я то з того боку, то з того. Хоча зараз, коли малий підріс, то він активніше вночі шукає цицю, або то я сплю міцніше, то він сам на мене зверху налазить і так їсть, потім скочується і ми спимо далі. Чоловік кілька разів нам фотки робив як ми заспані їмо зранку і як спимо, то сміх та й годі, але нам так добре :) Старшого я так не годувала, ми їли цицю тільки до трьох міс. і в ночі вкладалися після кожного годування в дитяче ліжечко, я була така невиспана, ходила як зомбі. Потім пляшечка - і ціла ніч спання в дитячій. Батьки разом дитьо за бортом. Тепер кожному родителю по дитю. Виростуть діти - будем знов разом спати:girl_spruce_up:
     
  13. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Відповідь: Вмощуємося зручно!

    Не знаю,що там розмір не дозволяє,в мене зараз груди знову повернулись до початкового "можна сказати другого"))) і я собі нормальненько на одному боці двома цицями годую,правда раніше мабуть так би в мене не получилось,а тепер з синулькою ми можемо годуватись в різних акробатичних позах))))
     
  14. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Вмощуємося зручно!

    а я все боюсь попробувати нову позу, грудей своїх боюся - щоб не перетиснути щоб не було застою чи ше щось такого! Начиталась про всякі можливі болячки і твердо знаю що чим більше малий смокче тим менша ймовірність того всього!
     
  15. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Відповідь: Вмощуємося зручно!

    В мене зараз груди вже м'які і мені здається,що мені так нормально і нічого не перетискається, найгірше то мені з руками,не знаю,де їх подіти,часто просинаюсь,що не можу пальцями рухнути,так затерпають((
    раніше,то я в ліжку страшно крутилась,аж чоловік вночі деколи на інший бік ліжка переходив,бо я його на край двохспального ліжка відсувала, а тепер з малим,як ляжу,так і просинаюсь,от і затерпаю..
     
  16. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Вмощуємося зручно!

    Наш Олексійко спочатку спав в люльці, ака стояла поряд зі мною на ліжку, потім виріс і кілька тижнів спав в ліжечку, а тепер в ліжечку спить перші 2 години нічного сну поки я несплю, а потім усі втрьох дрихнемо на спільному ліжку. спочатку я не висипалася, а зараз так привикнула і страх зник що я можу йому щось зробити увісні.Правда малий спить лише біля мене, посередині неставлю ніколи, чоловік занадто активно розкидає руками.
     
  17. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Відповідь: Вмощуємося зручно!

    Ми покищо годуємось лежачи на боці і сидячи, пробувала так шоб цілу ніч на одному боці спати - ледь не заробила лактостаз перетисканням... бо груди ше добряче набирають.
    а загалом мені помогла оця стаття з вибором обтимальних поз для нас)
     
  18. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: Вмощуємося зручно!

    У мене вже вийшло погодувати на боці з протилежної груді! Але я так не зможу ні довго годувати, ні заснути вночі, бо не зовсім зручно. :) І груди ще час від часу забагато набирають на ранок. За пару місяців спробую ще раз.
     
  19. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Вмощуємося зручно!

    [FONT=Arial,Helvetica][SIZE=+1]Вам открытка :)
    [/SIZE][/FONT][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
  20. evyska

    evyska New Member

    Відповідь: Вмощуємося зручно!

    і я годую переважно лежачи.коли сиджу малий махае руками,пхае пальці до мого рота,щіпае за губу,а як лежачи тримаеться за цицю і дивиться мені в очі!!!