Вагітність і місячні

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем sunghost, 12 Травень 2009.

  1. sunghost

    sunghost Member

    Дівчата, а було у когось, що ніби і "гості приїхали", а потім виявляється, що вагітні? :confused:
     
  2. Matiola

    Matiola Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    У мене таке було.Були місячні в вересні,в жовтні вже не було.Це рідкісне явище,але можливе.Лікарі до 7 місяця не могли встановити точний термін вагітності.Підозрювали мене в обжорстві,а потім по розвитку органів плода виявили,що термін більший аж на місяць!Уявляєте.Ось таке чудо природи.
     
    • Подобається Подобається x 8
  3. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    В моєї бабці таке було. Невдовзі після народження моєї мами, на бабцю наїхала машина - лікарі сказали, що її труби стали непрохідні і вона більше не матиме дітей... І ось пройшло близько 10 років, регулярно ішли місячні, все як положено, і тут вона дізнається, що вагітна вже на 4 місяці! Так що вагітнюють і з менструаціїєю, і з непрохідними трубами. В Бога все можливо!
     
    • Подобається Подобається x 17
  4. sunghost

    sunghost Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    хохо:xaxa:
    А тест мені взагалі показав жодної полоски.
    Ніби і зробила все правильно, і строк придатності дивилась, а полосок взагалі немає. Це ж як?
    В мене тих гормонів немає взагалі?:xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    А з чого Ви взяли, що вагітні?
     
  6. sunghost

    sunghost Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    Я нічого такого не казала. Просто запитала, чи таке буває.
    Що ж стосується мене, то з моїм регулярним циклом щось сталося у цьому місяці незрозуміле.
    Я давно вже до лікаря збиралася, а тут ще і цикл збився (дуже мало було місячних), от я і вирішила, на всяк випадок тест зробити - а раптом, це вагітність...
    А тест мене вразив ще більшою незрозумілістю:confused:
    Взагалі ніякої полоски - це і не вагітна, і не невагітна...:xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    а в тестах хіба не пише, що якщо взагалі немає полосок, то або зробили неправильно, або з тестом щось не так. А та полоска, що зявляється в будь-якому випадку здається якраз контрольна.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    Ну взагалі буває всяке ))))) тут вже колись писали, що в жінки до 6 місяців місячні були і вона не підозрювала навіть, що вагітна )))))
    А з тест Вам краще купити інший, тому що якщо контрольної полоски не з"явилось, то значить він якийсь бракований
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Irchyk

    Irchyk Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    так дійсно буває. я багато таких випадків знаю. у мами моєї подруги місячні були 3 місяці і аж на 4-у взнала, що вагітна. перед тим у неї була двійня. і ще знайомі розказували, що 1 місяць йшли м.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    в моєї коліжанки таке було, дізналась що вагітна аж у 2,5 місяці, бо перший місяць місячні були нормальні, а у другий якісь незрозумілі, от і тест зробила, показав, що не вагітна, а на узд 2,5 міс.
    а сестра іншої коліжанки теж до 4 міс. не підозрювала що вагітна:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    Не хочу нiкого лякати, бо таке буває, але такi випадки якi є описанi тут, це не мiсячнi а кровотеча, рiзнi речi. Деколи кровотечi можуть бути щомiсяця навiть. По ТБ показують регулярно програми (серiї) "Я не знала що я вагiтна", я не вiрила, але на свої очi побачила реальних жiнок якi мали кровотечi вiд 7 до 9 мiсяцiв i потiм родили. Менi всеодно не дуже вiриться, бо дитина ж рухається в серединi... В моєї тiтки теж були "мiсячнi" а потiм виявилось що вона вагiтна 4 мiсяцi.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. sanne

    sanne New Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    У моєї свекрухи таке було аж 3 рази.цікаво те,що в неї 4 доньки і 3 сина,з дівчатами боло все стандартно:токсикоз,затримка...,а з хлопцями ніяких ознак ні тошнило,місячні були 3місяці.на 3 міс.закінчились і через 2 тижні почула рухи дитини
     
  13. Luсky

    Luсky миється в бані

    Відповідь: Вагітність і місячні

    В мене так було , прийшла просто на огляд до гінеколога, а мене привітали що я на 12 тижні вагітності, хоч місячні і були!
     
  14. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    Такі як завжди, чи менш інтенсивні?
     
  15. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    мене теж таке цікавить? невже можуть бути при вагітності нормальні місячні з нормальними виділеннями(зі згустками ендометрію)?
     
  16. Luсky

    Luсky миється в бані

    Відповідь: Вагітність і місячні

    так були нормальні місячні до 4 місяця і лікарка сказала, що це цілком нормально, таке буває в багатьох жінок
     
  17. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    клас!) і ви ніяк не відчували, що вагітні?
     
  18. Luсky

    Luсky миється в бані

    Відповідь: Вагітність і місячні

    ні, взагалі нічого не відчувала
    Зате потім було багато проблем
     
  19. ermana

    ermana Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    Читаю цю гілку і аж лячно стає. Якщо є вагітність і місячні, то чи тест показує позитивний результат?
     
  20. Luсky

    Luсky миється в бані

    Відповідь: Вагітність і місячні

    були місячні і я навіть не могла подумати що вагітна, тому за тест не знаю