Вагітність і місячні

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем sunghost, 12 Травень 2009.

  1. sanne

    sanne New Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    11листопада в мене почались м,але були 2 дні,18-19 лист.я помітила на прокладці невеликі коричневі плямки,живіт знизу болить,але таке враження що яєчники,і груди болючі стали,хоча до м ще 2 тижні.не знаю що думати
     
  2. skystar

    skystar Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    В мене знайома майже на п"ятому місяці дізналась, що чекає лялю... місячні йшли як книжка пише, тому навіть те, що животик "дивно" округлився списала на "лишні калорії і після 18.00" ... про тест і не думала, я б напевно теж не думала:xaxa: А справді, цікаво показав би чи ні...
     
  3. skystar

    skystar Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    Прочитала ваш допис і згадала свої "коричневі плямки і біль внизу живота", які виявились передлежанням плаценти... Я не кажу, що це ваш випадок, але порадила б не думати, а діяти... тобто сходити до лікаря, навіть якщо це не вагітність, всеодно, "коричневі плямки і болючі груди" за 2 тижні до м мали б насторожити
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Вагітність і місячні

    краще проконсультуватися з лікарем- і якнайскоріше. Моя родичка так "переходила" перші два місяці вагітності, а на третій,коли "загриміла" на підтримку зрозуміла,що вагітна уже не 5-6 тижнів, а куди більше.Наразі вже готується до пологів.
     
  5. sanne

    sanne New Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    А що це таке передлежання плаценти?ці плямки появлялись лише 2 дні і припинились
     
  6. sanne

    sanne New Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    Сніжна невже можна думати про вагітність?у мене ж немає ніяких ознак.я запуталась.хоча дуже хочеться лялю
     
  7. skystar

    skystar Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    Передлежання плаценти – ускладнення вагітності, при якому плацента розташовується у нижньому сегменті матки нижче передлеглої частини плода, перекриваючи повністю або частково внутрішнє вічко шийки матки. При фізіологічній вагітності нижній край плаценти не досягає 7 см до внутрішнього вічка. Передлежання плаценти відмічається у 0,2-0,8% загальної кількості пологів. Решта погугліть, якщо цікаво. В мене так само трошки помазалось і все... Але до лікаря пішла і як виявилось недаремно, от і Сніжна вам каже до лікаря, бо дійсно може бути вагітність. А які ви хочете ознаки на ранніх термінах... біль внизу живота, болючі груди також можуть бути ознаками вагітності, тим більше якщо ви хочете лялю, то є причина думати, що вона вже там чекає, коли ж мамця її "помітить":girl_wink: А те, що у вас були місячні, як бачите в темі купа доказів, що і так буває...:girl_smile:
     
  8. sanne

    sanne New Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    Дуже дякую за пораду і за пояснення
     
  9. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    І я підтримую дівчат, сходіть до лікаря, може як раз це вагітність :girl_in_dreams: Я розумію людей, які не дуже спішать до лікаря, сама така, ми не дуже дбаємо про своє здоровя, на жаль. Але тут можливо під питанням здоровя ще однієї людини - дитинки, тому переборіть свою лінь :girl_smile:
    Не кремпуйтеся, якщо будете іти до моєї лікарки. Їй можна розказати всі свої переживання. Якщо до інших лікарів мені важко вибратись, то до неї ходжу часто, бо знаю, що мене чекає доброзичлива людина, яка не буде думати скільки я їй заплатила, а буде думати, як мені помогти, там зможу порадитись, вона мене спокійно вислухає, скільки б не було пацієнток, якби не було пізно, мені буде приділена належна увага.
     
  10. sanne

    sanne New Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    Дещо почитала у гуглі на рах.передлежання матки.ще одне питання:чи вплине це в подальшому на дитину(якщо є вагітність)і на мене?галичанко дякую за поради.правда зараз я на сесії до п'ятниці,але приїду і зразу до лікаря
     
  11. рижик

    рижик Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    І у мене на початку вагітності були виділення, вчасно не пішла до лікаря і почало кровити. Потім мене положили на підтримку - діагноз відшарування плідного яйця - пролежала 3 тижні пластом, слава Бога вагітність не перервалась.
    Вибачте, не хотіла Вас налякати, зробіть тест і якщо Ви дійсно вагітні бережіть себе - більше відпочивайте, не підіймайте важкого.
     
  12. sanne

    sanne New Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    Дякую,завтра ж піду куплю тест
     
  13. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    В мене також були місячні при вагітності. Один місяць. Пророчили по М родити в кінці лютого, а я народила в кінці січня (3,9кг, тому це ніяк аж не недоношена дитина). Хоча я чомусь завжди відчувала, що буду родити в кінці січня.
     
  14. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    Привіт усім, дівчатка. Прочитала всі дописи по цій темі, і хотіла ще і за себе запитати, може щось підкажете:girl_smile:
    Ми з чоловіком хочемо мати дитинку, тому не застерігаємось. Але сьогодні зранку в мене почались місячні, хоча мене піднуджує, щоб не їла. От і думаю чи можливо що вагітна? ЧИ може просто нудить, але чого б це??:girl_mad:
    І чи покаже тест по закінчені місчних вагітність чи ні? І чи варто під час місячних йти до гінеколога, щоб проконсультуватись? Може щось порадить? Підкаже?:girl_sad:
    Забула додати, що місячні почались швидше на кілька днів, хоча попередні рази були з запізненням. А ще в мене зараз різні стресові ситуації в житті, ЩО РОБИТИ?????:girl_cray::girl_cray:
     
  15. Малинка

    Малинка New Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    Дівчата, можливо у когось було таке, то напишіть. Ми плануємо з чоловіком дитину, але місячні почались вчасно, та не такі як завжди. Виділень майже нема, якась мазанинина. Зробила сьогодні тест на вагітність(третій день від початку мазанини), він негативний. Вже й не знаю що думати. Напишіть якщо в когось таке було. Дякую!
     
  16. Ailenka

    Ailenka Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    по-перше, якщо є плани щодо мамйбутніх дітей, забути про стресові ситуації і т.д. все про себе-та все для себе, живіть з чоловіком як в медовий місяць. по-друге лікар нічого не скаже поки в вас менструація-матка збільшуватися починає і синішає коли настала вагітність- а для цього потрібен огляд на кріслі, по-третє існують найчутливіші тести які показують наявність гормону вагітності навіть коли 1 день затримки менструації, по-четвертих, ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! налаштовуйтеся на позитив
     
  17. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і місячні



    Дуже дякую. Просто не завжди можна жити без стресу, хоча розумію, що так і взагалі можна не завагітніти. Ми з чоловіком вже 2 місяці страємось і нічого :sad:
     
  18. Ailenka

    Ailenka Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    взагалі-то любий лікар Вам скаже що пара яка "старається" на протязі РОКУ і в неї не получається завагітніти, то тоді існує можливість пепвної проблеми в зачатті, а Ви тільки два місяці....міняйте пози, "працюйте" над даною темою щоразу коли є можливість (кстаті, я б виключила алкоголь та куріння з раціону як мами так і тата) і починайте приймати фолієву кислоту по 1 табл. в день. дуже корисна штука для мами та майбутнього малятка
     
  19. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    а ви не старайтесь, а просто кохайтеся!;)
     
  20. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    Дякую дівчатка:girl_smile: