Вагітність і місячні

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем sunghost, 12 Травень 2009.

  1. Manysuk

    Manysuk New Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    Дівчата підкажіть?:girl_sad: Я робила тести на вагітність за 5 днів та за день до М і обидва показали дві полоски,але друга ,тащо за 5 днів ледь помінта, а за день до М більш чіткіша,але теж не дуже явна:girl_sad: і от сьогодні почались М:girl_sad: в принципі в термін. Ми з чоловіком вже були такі раді, думали що вагітні і ось:girl_cray::girl_cray:Він так засмутиться(((( не потрібно було передчасно радіти((( підкажіть що це може означати? і мої подальші дії?
     
  2. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    А які виділення?В мене перший день М трошки помазалось,як завжди в перший день і все)Почекала 4 дні,місячних немає...Зробила тест 1 ледь помітна друга рисочка,потім через тиждень 2 чіткіша...Читала в неті статтю,ось:
     
  3. Manysuk

    Manysuk New Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    Та ніби нормальні виділення(навіть за багато як в 1 деньМ) .Дуже дякую за статтю:girl_claping:!!!
     
  4. DValyaD

    DValyaD New Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    Моя подруга взнала, що вагітна коли вже була на 3 місяці :girl_in_love:
    І то випадково... прийшла на прийом до гінеколога, а той каже: "Вітаю, Ви вагітні!"
    Нічого не турбувало, ніяких ознак і місячні йшли за планом, єдине, що трохи стала частіше втомлюватись. Недавно народила хлопчика :girl_dance:
    Нехай і в нас все так станеться :girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    А мені от цікаво почути від тих, у кого таке було. Які в них зазвичай були місячні? Мені здається, що по любе вони якісь трохи не такі, але просто жінки, в котрих вони ітак завжди безболісні і не рясні, можуть подумати, що то місячні звиклі. Свої я певно ні з чим не переплутаю, не думаю, що при вагітності можуть бути болючі місячні.
     
  6. DValyaD

    DValyaD New Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    І я так. Перший день болить так, що хочеться вмерти.. :girl_cray:

    Нехай подруга трошки відійде від родів і виспиться, то я обов*язково в неї розпитаю подробиці.
     
  7. Manysuk

    Manysuk New Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    До речі я була тоді вагітна, здала аналіз крові на ХГЛ, але вагітність зірвалась((:)girl_cray: Не знаю з чим це повязано, можливо сексом не варто було займатись(((:)girl_impossible: Можливо в когось таке було?
     
  8. Pulupjak

    Pulupjak Active Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    В мене були як завжди, були болючі перший день, єдине що було трохи менше виділень і швидше закінчились. І взагалі ніяких ознак вагітності не було, єдине що хотілось дуже спати, але я то пояснювала то втомою від підготовки до весілля, переживаннями, то спекою на морі.
     
  9. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Вагітність і місячні

    Поправляєм:)
    то вам сюди:
    http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=40939&page=86
     
  10. ruslanova

    ruslanova New Member

    ми з чоловіком також плануємо маля,вирахували цього місяця сприятливі дні з лікарем-все ніби то мало бути добре....затримка була 2 дні і знову почались М,як на це реагувати?закінчаться зроблю тест!!!
     
  11. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Якщо місячні нормальні пішли, для чого тоді тест робити?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. ruslanova

    ruslanova New Member

    Тепер я вже бачу шо це фактично М,і робити тест нема чого,а спершу мала надію....
     
  13. MariAnnaGG

    MariAnnaGG New Member

    Привіт всім. Планую вагітність вже 6 місяців, весь цей час приймаю дюфастон через полікістоз. Цього місяця як ніколи місячні прийшли вже аж на 5-тий день після відміни дюфастону. Але вони були дивні як для мене, їх було небагато, живіт не болів і їх вже майже не було на кінець 2-годня, а на 3-тій до обіду і зовсім припинилися. Груди продовжували і надалі боліти, є епература 37.1, але почуваюся чудово (а і ще перед місячними настрій був як ніколи дуже хороший і веселий). Зразу на 2-гий день пішла до лікаря, вона сказала, що є можливість вагітності, так як місячні не звичні до того ж із прийомом дуфастону. Сказала зробити тест через 2-3 дні. Я не витримала на 2-гий день зробила - негативний тест. Зроблю ще один контрольний тест (до речі зараз у мене 7 день МЦ). Будуть точні резульати, раптом вагітність дам знати, може комусь допоможе колись.
     
    • Смішно Смішно x 1