Вагітність і місячні

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем sunghost, 12 Травень 2009.

  1. erene

    erene Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    В моєї мами до 6 місяця були нормальні місячні, а потім їй повідомили що вона вагітна
     
  2. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    В цій темі описано пару прикладів вагітності і місячних із нашими родичами і знайомими, але багато хто не знає, що таке було і в нашої sanne! Бо саме цікаве, продовження, вона писала в темі „Як нарешті стати мамою”. То я зацитую сюди, як продовження до її дописів в цій темі:

    24.11.2009:
    26 11 2009:
    30 11 2009:
    Дівчата, вірте!:girl_smile:
     
    Останнє редагування: 9 Лютий 2010
  3. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    В мене місячні шли практично 3 місяці як по годиннику, ніяких дивних відчуттів, набухання грудей, нудоти, захцянок вагітних, токсикозу- жодних відчуттів окрім болів в шлунку, але так як шлунок в мене болів завжди я його лікувала по привичці, дієта кефір і гречка,(до речі Соня зараз дуже любить кефір з гречкою:girl_smile:). Єдине що спонукало задуматися - місячні шли не 4-5 днів як завжди а 2-максимум 3дні, і не дуже сильні кровотечі. Це мені не сподобалося і я пішла до лікаря провірити може яка кіста в мене чи ще яка марала, :girl_in_dreams:про дитину в мене не було жодної думки,:girl_crazy: лікарка після огляду сказала ви вагітні, шийка матки відкрита на 2см, є загроза викидня. Я навіть не встигла натішитися думкою про можливе материнство, як вже вся тряслася від страху що можу її втратити. Пила таблетки, Юра сам колов до 16-17 тижня, а далі лікарка сказала розслабитися і отримувати задоволення від вагітності.
     
  4. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    Мда..... поначитувалась тут, тепер сижу і рахую тижні, завтра тест піду купувати....:girl_in_dreams:

    ---------- Додано в 20:10 ---------- Попередній допис був написаний в 18:14 ----------

    Привіз чоловік тест, я зробила...... ніц нема :girl_cray: а я так надіялась, вже 14 тижнів нарахувала....:girl_cray:
     
  5. Milana Y

    Milana Y New Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    Моя коліжанка, будучи вагітною мала місячні. Каже що це у неї спадкове від мами. А коли взнала що вагітна (пішла на УЗД) не могла повірити, бо в них нічого не вихордило 5 років. От таке буває :)
     
  6. Wariatka

    Wariatka New Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    А от ми маємо вже 5 місяць животику, так на 1-2 місяці вагітності було щось по-типу місячних, тому не переймалися із тестами, а потім щось підказало......мож це ляля...... І тест показав моє малятко :girl_tender:
     
  7. Xrustja

    Xrustja Загублений

    Відповідь: Вагітність і місячні

    у мне місячні були 2 дні, тепер коли їду кудись тошнить у машині раніше такого ніколи не було, чи можу я бути вагітна, і ще зразу після місячних зробила тест він був негативний чи правильно показав? :girl_sad:
     
  8. Anaid

    Anaid New Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    І в мене з старшим були місячні 2 місяці,а коли на 3 місяць була затримка,встроювалася на роботу якраз проходила медогляд,тож була в гінеколога яка ніц не побачила і відправила мене на роботу-"здоровою":girl_crazy:,тест так само нічого не показав,та от вже на майже на 4 місяці я пішла до іншого гінеколога який таки підтвердив в мене вагітність.:girl_in_dreams:
     
  9. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    Зробіть ще один тест, все може бути.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  10. shmasya

    shmasya New Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    дівчата, порадьте, в мене була підозра на те, що я можу бути вагітна, бо ми плануємо друге маля, але місячні пішли на 2 дні пізніше від терміну і їх дуже мало (закінчуються майже на 2 день), зараз сиджу і думаю коли можна зробити тест, (бо щось мене починає підтошнювати) робила його на 2 день затримки - негативний.
    можу я бути вагітна чи це самонавіювання після прочитання цієї теми??????????
     
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Вагітність і місячні

    ясно, що можете. Переробіть тест, як закінчить мазатись кров.
    Зі мною в післяпологовій лежала жінка, яка завагітніла підчас місячних...
    тепер навіть не знаю - я ж бо 7 років вже користуюсь часом місячних для відпочинку від контрацепції. То мені весь цей час щастило чи як? треба бути обережніше, бо для третьої дитинки мені треба буде порядно відновитись...
     
  12. shmasya

    shmasya New Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    дякую, можливо завтра - післязавтра зроблю тест, бо я вже дуже хочу другу дитинку)))))))))
    а тест як я розумію можна буде зробити тільки після того як перестануть місячні????
     
  13. Marka

    Marka New Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    Доброгодня!!! Скажіть будь-ласка чи є признаком вагітності температура 37 вже паро днів, час від часу морозить, і болять і напухли груди. Але груди мене болять і перед місячними і живіт ниє на місячні. Робила тест на вагітність паро днів тому то тест показав що не вагітна.
     
  14. shmasya

    shmasya New Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    в теперішній мороз темп. 37С може бути і признаком застуди:girl_cray:
     
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Вагітність і місячні

    якщо цикл короткий, то цілком можливо. При циклі в 21-23 дні ( моя мама, наприклад весь час таке щастя мала) овуляція відбувається на 7-10 день. Враховуючи життєздатність сперматозоїдів у 72 години. при статтевому контакті на 3-5 день місячних цілком реально отримати смугастий тест.

    для достовірності найкраще його зробити через 7 днів з початку "місячних"

    ---------- Додано в 20:58 ---------- Попередній допис був написаний в 20:56 ----------

    навіть у здорової жінки перед самими місячними може незначним чином підвищуватися температура. У цьому "винен" гормон прогестерон, який відповідає і за другу фазу звичайного менструального циклу і за підтримку вагітності, коли вона є.
     
  16. Pulupjak

    Pulupjak Active Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    І в мене були місячні 2 місяці такі як завжди, я навіть не запідозрила нічого. Потім просто купила ткст після "медового місяці" і опа дві смужки. В жк мене направили на УЗД, щось там лікарю несподобалось, Була впевнена що в мене максимум три тижні, а по УЗД 11тижнів, і все добре.
    Тепер періодично купляю тетст:girl_yes2:
     
  17. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Вагітність і місячні

    Підвищена температура тіла до 37 і трошки вище є нормальним явищем в другій фазі циклу. Прогестерон рулить.))
    Моя знайома дізналася про свою вагітність аж на 6-му місяці. Це для неї було шоком. Ну, місячні місячними, але як вона до того часу не відчувала рухів дитини- поняття не маю. І живота не видно...
     
  18. DValyaD

    DValyaD New Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    Дівчата, от і в мене щось дивне... вже другий місяці критичні дні, йдуть 2 -3 заміть 5...
    і дивні виділення... минулого місяця прийшли на 2 дні раніше, а цього на день пізніше!!! робила тест - 1 полоска!!!
    ммм... ненавиджу 1 полоску:girl_mad:
     
  19. KASAMODA

    KASAMODA New Member

    Відповідь: Вагітність і місячні

    Дівчата хто може підказати? В мене була затримка 18 днів,протягом цього часу тошнило,боліли груди.Робила тест 2 рази 1-полоска,зараз почалися виділення,але далі тошнить і болять груди.Чи можу я бути вагітна?
     
  20. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Вагітність і місячні

    Це може бути признком не тільки вагітності, а й гормонального збою.

    Банальна порада- здайте на ХГЛ, але я думаю що швидше за все ні.